مجله دلتا |
1 ماه پیش

ایده های دکوراسیون در آپارتمان کوچک چیدمان خانه کوچک دکور آپارتمان کوچک مجله دلتا

برای داشتن یک خانه دلباز، متراژ خانه مهم نیست. این مهم است که چقدر در انتخاب و چیدمان وسایلتان دقیق و درست رفتار کنید.
ایده‌ های دکوراسیون در آپارتمان کوچک

زندگی کردن در آپارتمان همیشه مشکلاتی به همراه داشته است. مهم‌ترین مشکل کمبود فضا و جاگیری وسایل در خانه‌های کوچک است. شاید شما بار‌ها به این موضوع فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید فضا را بزرگ‌تر از قبل نشان دهید و یا امکانات بیشتری در فضای منزل خود ایجاد کنید. ما در این‌ مطلب ازمجله دلتابه بیانایده‌ های دکوراسیون در آپارتمان کوچکمی‌پردازیم.

میز‌های کوچک، بهترین گنجینه‌ها

میز‌های عسلی و میز‌های دست و پاگیر را کنار بگذارید. میز‌هایی که قابلیت گنجینه شدن را دارند، انتخاب کنید. این میز‌ها می‌توانند با بالا رفتن سطح میز یا با دارا بودن کشوهایی برای ذخیره مجله‌ها، روزنامه‌ها، کتاب‌های خانواده و حتی محلی برای وسایل دم ‌دستی اتاق نشیمن باشند. با بالا رفتن سطح میز یا استفاده از کشو همچنین می‌توانید در یک سطح فضای مشخص از امکان استفاده بیشتری از یک میز عادی برخوردار باشید.

ایده‌ های دکوراسیون در آپارتمان کوچک

قفسه‌های دیواری

یکی از ایده‌ های دکوراسیون در آپارتمان کوچک استفاده از قفسه‌های دیواری است. در منازل کوچک استفاده از دیوارها اهمیت ویژه‌ای می‌یابد. قفسه‌های دیواری امکان بسیار خوبی برای شما ایجاد می‌کنند که به صورت کاربردی یا تزئینی بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. وجود قفسه در اتاق خواب یا اتاق نشیمن می‌تواند زیبایی خانه را بیشتر کند و در عین حال دست شما را برای دکور خانه بازتر نماید.

ایده‌ های دکوراسیون در آپارتمان کوچک

نیمکت

استفاده از نیمکت‌ مزیت‌های زیادی دارد. شما می‌توانید یک نیمکت را متناسب با میز ناهارخوری و همچنین متناسب بامبلمانخریداری کنید. از لحاظ رنگ و بافت می‌توانید ترکیبی مناسب را انتخاب کرده و اینگونه از آن‌ها بهترین استفاده را بکنید. یک نیمکت ساده می‌تواند در مواقع ضروری همراه میز‌ ناهارخوری استفاده شود و یا هنگام شلوغی منزل به ‌عنوان همراه در کنار مبلمان قرار گیرد. همچنین اگر نیازی به آن نداشتید می‌توانید آن را در زیر میز ناهارخوری پنهان کنید و یا در هر گوشه و کناری قرار داده و به شکلی دیگر از آن استفاده کنید.

دکور آپارتمان کوچک

کشو‌ها را فراموش نکنید

کشو‌ها بهترین چیزی هستند که می‌توانند در فضا‌های کوچک و شلوغ‌ به‌کار گرفته شوند. میز تحریرهای کشویی، قفسه‌های دارای کشو و سیار برای قرار دادن وسایل دم دستی، میز‌ ناهارخوری کشودار برای قرار دادن قاشق و چنگال و … می‌توانند از گزینه‌هایی باشند که به شما کمک بسیاری در سازماندهی منزل شما می‌کنند. کشو‌ها می‌توانند فضای شما را بسته نگه دارند. همچنین وسایلی که فقط فضا را شلوغ می‌کنند و نمی‌توانند به ‌عنوان عنصری مهم در طراحی داخلی مورد استفاده قرار گیرند را در خود پنهان می‌کنند.

کشو‌ها را فراموش نکنید

مبلمان کم‌جا

با توجه به تمام نکات بالا باز هم باید به این موضوع توجه کرد که مبل‌ ها از مهمترین و کاربردی ‌ترین وسایل منزل هستند. اما باید سعی کنید از این وسایل به بهترین شکل استفاده کنید تا آن‌ها به شما در طراحی داخلی کمک کنند نه این که تبدیل به عنصری اضافی و دست و پاگیر شوند.

مبلمان کم‌جا

پیشنهاد مطالعه:مطلبنکاتی که باید در مورد دکور اتاق خواب بدانیدرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هماهنگی پرده‌‎ ها و رنگ دیوارها یکی از مواردی است که در ست دکوراسیون منزل بسیار مهم شمرده می‌‎شود. با مجله دلتا همراه باشید.

19 ساعت پیش

هر اشتباهی در انتخاب مبل برای فضاهای کوچک می‌تواند فاجعه‌ بزرگی را در پیش داشته باشد. این مطلب به معرفی مبل برای فضاهای کوچک می‌پردازد. 

دیروز

انواع دیوارپوش آشپزخانه با سبک دکوراسیون داخلی هر خانه باید هماهنگ باشد. این مطلب به معرفی انواع دیوارپوش آشپزخانه می‌پردازد.

1 روز پیش

یکی از معیارهای اصلی هر فردی در خرید مبل راحتی قیمت و هزینه آن است. این مطلب ابه معرفی ۵ مبل راحتی ارزان و باکیفیت موجود در بازار می‌پردازد. 

2 روز پیش

آیا پیش آمده است که وقتی وارد خانه­‌ای می‌شوید حس بسیار خوبی داشته باشید؟ این مطلب به شما می‌گوید حس خوب و مثبت در منزل خود ایجاد کنید.

3 روز پیش

خرید پرده یکی از مهم‌ترین تصمیمات در طراحی فضای داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات مهم انتخاب پرده می‌پردازیم.

3 روز پیش

برای نورپردازی آشپزخانه‌ های کوچک از یک آباژور خاص و به رنگ سفید استفاده کنید. این نوع از آباژورها به آشپزخانه شما زیبایی خاصی می‌بخشند.

4 روز پیش

یکی از مهم‌ترین اکسسوری که در اتاق خواب جای می‌گیرد، روتختی است. این مطلب به بیان نکاتی برای انتخاب روتختی مناسب اتاق خواب می‌پردازد.

4 روز پیش

شما می‌توانید با خرید وسایل نه چندان قیمتی، حس خوبی به خانه بیاورید. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات ارزان برای چیدمان منزل می‌پردازیم. 

4 روز پیش

امروز دکوراسیون منزل به یکی از موضوعات بسیار مهم در خانواده‌ها تبدیل شده است. در این مطلب به معرفی وسایل دکوری در دکوراسیون می‌پردازیم.

5 روز پیش

طراحی و تزیین دیوارها با توجه به وسعت آن‌ها در خانه می‌تواند موجب تغییرات بزرگی شود که روح تازه‌ای در خانه بدمد.با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

مبلمان در دکوراسیون منزل به جزئی جدایی ناپذیر از وسایل هر خانه‌ای تبدیل شده است. خانه بدون مبل، مگر در موارد خاص، کمی ناقص به‌نظر می‌رسد.

6 روز پیش

کاغذ دیواری از عناصر دکوراسیونی است که به فضای داخلی روح می‌دهد. در این مطلب به بیان نکات کاغذ دیواری مناسب در دکوراسیون می‌پردازیم.

6 روز پیش

تغییر اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی می‌تواند راه خوبی برای تغییرهای بزرگی باشد که ما را به هدف تغییر دکوراسیون خانه بدون هزینه می‌رساند.

۱ هفته پیش

داشتن خانه‌ای زیبا دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست. در این مطلب از مجله دلتا به بیان قوانین پایه چیدمان منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...