خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

حل مشکلات شهرستان شیراز در گرو تفکر جهادی است ایسنا

حل مشکلات شهرستان شیراز در گرو تفکر جهادی است

ایسنا/فارسرئیس شورای شهرستان شیراز، مشکلات این شهرستان را زیاد توصیف و تاکید کرد که حل و رفع این مشکلات نیازمند تفکر جهادی است و نباید منتظر بودجه ماند.

محمدتقی تذروی یکشنبه ۲۵ اردیبهشت در دیدار با فرماندار شیراز با تاکید بر اهمیت داشتن تفکر جهادی و انقلابی، اظهار کرد: امام راحل مردم را ولی نعمت خواند اگر نعمتی است، برای مردم است و ما باید خدمتگزار مردم باشیم.  

او گفت: پذیرش هر مسئولیت تاج افتخاری خدمت به مردم است و این بار مسئولیتی که روی دوش ما است سنگین است. 

تذروی افزود: اگر تعویضی در مسئولیت‌ها انجام می‌شود برای این است که مسیر به جلو حرکت کند چون اگر بنا بر همان نگاه و مسیر بود که نباید تغییری رخ می‌داد. 

رئیس شورای شهرستان شیراز خطاب به فرماندار گفت: در این شهر افراد تحصیلکرده با سابقه خوب زیاد است اما علت انتخاب شما نگاه متفاوت و اهداف شما است که منجر به این انتخاب شده است. 

او با بیان اینکه وضعیت ما در مجموعه شهرستان‌ها خاص است و با دیگر شهرستان‌ها فرق می‌کند، گفت: از شما درخواست می‌کنم که بازدیدی از روستاهای شیراز داشته باشید، چراکه در سال‌های گذشته نسبت به آنها کوتاهی شده است. 

تذروی اظهار کرد: شهر شیراز مدافع دارد و همه حق و حقوق شهر را می‌گیرند اما در سطح شهرستان مشکلات زیاد است استاندارد نبودن جاده‌ها، نبود امکانات در روستاهای شهرستان منجر به مشکلات زیاد شده اما حل آنها نیاز به تفکر جهادی دارد و نمی‌توان منتظر بودجه بود. 

او جاده، اورژانس، حمل و نقل عمومی را از مهم‌ترین اولویت‌های روستاهای شهرستان شیراز دانست و افزود: در بازدیدها و بودجه‌ها باید شهرستان شیراز دیده شود، انتصابات و سایر مطالب فرعی را رها کنید به فکر بودجه باشید.  

رئیس شورای شهرستان شیراز عنوان کرد: سرشماری هم از دیگر مشکلات است نمی‌توان با سرشماری ۱۰ سال پیش مشکلات این روستاها را حل کرد و باید نسبت به حل مشکلات مردم در این مناطق اهتمام داشت.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به پرونده وزیر سابق نفت گفت: پرونده وی در دادگاه کیفری در حال رسیدگی است. او در دادگاه حاضر می شود و تصمیم دادگاه پس از قطعیت اعلام خواهد شد.

نیم ساعت پیش

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از سقوط یک فروند جنگنده f7 در اطراف انارک از توابع شهرستان نایین در ساعت ٨:٣٠ دقیقه امروز خبر داد.

نیم ساعت پیش

سرلشکر باقری با صدور پیامی شهادت مظلومانه مدافع حرم سردار رشید اسلام "سرتیپ دوم پاسدار صیاد خدایی" را تبریک و تسلیت گفت و تاکید کرد: ترور شهید پاسدار صیاد خدایی مطمئنا بی پاسخ نخواهد ماند.

نیم ساعت پیش

مجامع «عمومی عادی سالیانه»، «عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده» و «عمومی فوق‌العاده» صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار ایران از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱، در ساختمان ستاره ونک تهران برگزار می‌شود.

نیم ساعت پیش

به دلیل شرایط جوی بازی پرسپولیس و شهرخودرو لغو شد.

نیم ساعت پیش

تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و بانک قرض الحسنه مهر به منظور توسعه همکاری‌های مشترک و تامین منابع مالی مورد نیاز تولیدکنندگان بازی‌های ویدئویی به امضا رسید.

نیم ساعت پیش

از ۶۰ رای موجود ۴۱ نفر به برگزاری انتخابات در ۶ شهریور ماه سال جاری رای دادند.

نیم ساعت پیش

لفاظی رسانه های رژیم صهیونیستی پس از ترور شهید مدافع حرم در تهران آغاز شد و ادعاهایی در زمینه اشراف اطلاعاتی این رژیم مطرح کردند که در تناقض با یکدیگر قرار دارند.البته نکته اینجاست که این لفاظی ها پس از انتقام خون شهید هم ادامه خواهد داشت؟

نیم ساعت پیش

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ معتقد است که در حال حاضر ساعت ۱۷ زمان مناسبی برای پایان طرح ترافیک در تهران است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...