خبرگزاری رضوی |
2 ماه پیش

کتاب افتخارات مردم مازندران مملو از برگ های زرین ایثارگری است رضوی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران:
کتاب افتخارات مردم مازندران مملو از برگ های زرین ایثارگری است
به گزارشخبرگزاری رضوی، روح الله سلگی در مراسم هفتم شهید فلاح از شهدای اغتشاشات اخیر در محمودآباد، افزود:کتاب قطور افتخارات مردم مازندران مملو از برگهای زرین و پر افتخار ایثارگری در مقاطع مختلف و در گردنه های صعب انقلاب است. از شهدای مردم هزار سنگر آمل در مبارزه با کمونیست ها در دهه ۶۰ تا سلحشوری های لشکر صف شکن ۲۵ کربلا در دفاع مقدس و تا رشادت های جوانان دهه هفتادی در مقابله با آدمخواران داعش و امروز هم در مقابله با فتنه و اغتشاشگران می توان این صفحات را ورق زد و مطالعه کرد.

وی ادامه داد: دشمن می داند ما در جنگ سخت رویین تن شده ایم و قدرت بازدارندگی داریم، لذا استراتژی دشمن از فتح خاک، به دنبال فتح قلوب جوانان تغییر پیدا کرده است، دشمن در جنگ ترکیبی با فشار اقتصادی دنبال ناامید کردن جوانان و از سوی دیگر به دنبال تغییر ذائقه و تهی کردن جوانان از آرمان ها و سوق دادن به پوچگرایی استکه تاریخ انقلاب نشانگر آن است که خیالی باطل بوده و هست و خواهد بود.

معاون استاندار مازندران تاکید کرد که امروز کسانی برای جوانان ما نسخه دموکراسی می نویسند که عمل آنان نافی آزادی حتی برای ملت های خودشان است، در فرانسه دولت فرانسه چند سال قبل معترضین را در خیابانها با پلیس اسب سوار ماننده شوالیه های قرون وسطی به خاک و خون می کشید و تانک وارد خیابان شد.در آمریکا شهروند سیاه پوست در روز روشن توسط پلیس خفه شد و آمریکا بیش از یک میلیون زن و مرد و کودک عراقی را در حمله به عراق سلاخی کرد و سبب مرگ هزاران یمنی بی دفاع شد.

سلگی گفت: منافقین یکی دیگر از اضلاع این فتنه بودند، آنها حتی به اعضای خود اجازه انتخاب همسر نمی دهند و سرکرده این گروهک باید تایید کند چه کسی با چه کسی ازدواج کند،
وی بیان داشت: یک ضلع دیگر این اغتشاشات ایرانیان مزدور و خائنی بودند که تبعه آمریکا هستند،مسیح علینژادها و شیرین عبادی ها و سران اپوزیسیون معاند، با مشروعیت بخشی و حمایت از تحریم های علیه ملت ایران و در نتیجه نرسیدن دارو، سبب مرگ صدها جوان مثل مهسا امینی شدند.

وی تصریح کرد: در جبهه حق، حاج قاسم نه فقط حافظ امنیت دختران ایرانی که ناجی زنان ایزدی و مسیحی هم بود.مکتب حاج قاسم است که برای حفظ جان و عزت ایرانیان ۲۲۰ هزار شهید تقدیم نموده است و در روزهای آتش و خون، جان بر کف با ابرقدرتها جنگیدند که تار مویی از سر جوان ایرانی کم نشود.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان این که مرز بین جوان معترض و منتقد با اغتشاشگرِ اجیر شده و سرسپرده و پادوی سرویس های اطلاعاتی دشمن که بانک و آمبولانس و خانه های مردم را به آتش می کشد فاصله ها دارد، گفت: ما آماده شنیدن انتقادات جوانان هستیم و جوان ایرانی را پاره تن ایران می دانیم.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایسنا نوشت: در این سانحه همسر و فرزند مرحوم حسین جعفری مصدوم شدند و حال عمومی آن‌ها رو به بهبود است.

7 ساعت پیش

لحظاتی از بارش سنگین برف در بانه را مشاهده می کنید.

6 ساعت پیش

بهادری جهرمی سخنگوی دولت گفت: آیا می‌دانستید قبل از همه‌پرسی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بارها پیش نویس این قانون از رسانه ی ملی تا دانشگاه ها و... پخش و در مورد آن بحث و گفتگو شد.

6 ساعت پیش

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی اخیرا در گزارشی به بررسی سیاست‌های اقتصادی روسیه پس از تحریم‌های غرب و مقایسه آن با تجربه ایران پرداخته است.

6 ساعت پیش

روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و داور مسابقه میدون به اصرار مجری برنامه آواز خواند. منبع: چندثانیه

7 ساعت پیش

با آموزش تهیه یک سالاد جدید برای مهمونی همراه ما باشید.

6 ساعت پیش

جماران نوشت: مجید انصاری گفت: مهمترین آسیب وارده به قوه مقننه و مجلس، که از خارج مجلس بر آن تحمیل شده، انحراف نظام انتخاباتی کشور از روح قانون اساسی در بررسی صلاحیت ها است؛ که این موضوع موجب شده است به تدریج مفهوم انتخابات آزاد رنگ ببازد و به سمت انتخاباتی تشریفاتی یا چند مرحله ای مبتلا شویم که امام از آن به قیّم مآبی یاد کرده اند.

6 ساعت پیش

اسکلت فسیل شده تازه کشف شده دارای ویژگی هایی است که یادآور پرندگان و خزندگان آبزی مدرن است.

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد که پاریس به ارسال سلاح به اوکراین ادامه خواهد داد، اما خطوط قرمزی در این زمینه وجود دارد که پاریس هرگز از آنها عبور نخواهد کرد.

5 ساعت پیش

بیشتر...