راهبرد معاصر |
3 ماه پیش

برندگان سایپا امروز نتایج قرعه کشی سایپا بهمن ۱۴۰۰ لینک اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری کد ملی راهبرد معاصر

پس از پایان ثبت نام پیش فروش ۶ محصول سایپا امروز یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ قرعه کشی سایپا با حضور نهاد‌های نظارتی برگزار می‌شود و نتایج قرعه کشی سایپا و اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری و کد ملی بر روی سایت سایپا منتشر می‌شود در ادامه این خبر لینک اسامی برندگان قرعه کشی سایپا در پیش فروش ۶ محصول سایپا ویژه بهمن ۱۴۰۰ و نتایج قرعه کشی سایپا را به همراه قیمت سایپا خواهیم آورد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ قرعه کشی سایپا امروز 3 بهمن 1400 با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود .قرعه کشی سایپا ویژه طرح جدید پیش فروش و مشارکت در تولید محصولات سایپا دربهمن  ۱۴۰۰ با حضور نمایندگان سازمان‌ها و نهاد‌های نظارتی روز گذشته برگزار می شود. امروز یکشنبه 3 بهمن 1400 نتایج قرعه کشی سایپا و اسامی برندگان این مرحله از قرعه کشی اعلام می شود در ادامه این خبر برندگان قرعه کشی دو روش پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید دی ماه سایپا ،نتایج قرعه کشی 6 محصول شاهین، کوئیکR و کوئیک با گیربکس معمولی،ساینا S و سایپا ۱۵۱ با موتور M13 سایپا در پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا با موعد تحویل یکساله و لینک اسامی برندگان سایپا نحوه واریز وجه برندگان سایپا مهلت واریز وجه و قیمت سایپا ویژه بهمن 1400 را خواهیم آورد.را خواهیم آورد. همچنین متقاضیان ثبت نام خودرو های سایپا جهت مشاهده نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری و کد ملی می توانند به سایت سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com/ مراجعه نمایند.

 

 نتایج قرعه کشی سایپا امروز یکشنبه 3 بهمن1400

قرعه کشی پیش فروش شش محصول شامل شاهین، کوئیکR و کوئیک با گیربکس معمولی،ساینا S و سایپا ۱۵۱ با موتور M13 سایپا امروز یکشنبه 3 بهمن  1400 برگزار می شود و نتایج قرعه کشی سایپا و لینک اسامی برندگان سایپا با کدپیگیری و کد ملی را در ادامه این خبر خواهیم آورد.

 

 

نتایج قرعه کشی سایپا امروز

اسامی برندگان سایپا با کد ملی و کد پیگیری امروز  3 بهمن 1400

برندگان سایپا از چند طریق می توانند از نتایج قرعه کشی سایپا مطلع شوند که می توانند برای مشاهده اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری و کد ملی به سایت سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.comمراجعه نمائید همچنین می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و به قسمت منتخبین اصلی فروش فوق العاده رجوع و با وارد کرد کد پیگیری یا کد رهگیری که پس از ثبت نام به شما داده شده است از برنده شدن خود در قرعه کشی سایپا اطلاع پیدا کنید.

 

لینک اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با کد پیگیری و کد ملی در پیش فروش امروز 3 بهمن 1400

 

نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان سایپا امروز 3 بهمن 1400

کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.


چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

 

 

لینک اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری و کد ملی

مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی سایپا در پیش فروش ویژه بهمن 1400

براساس برنامه ریزی صورت گرفته برندگان قرعه کشی دو روش پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید ۷۲ ساعت فرصت دارند که نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

پس از اعلام نتايج قرعه كشي، منتخبین مي بايست ظرف 72 ساعت نسبت به واريز وجه پيش پرداخت قيمت خودرو به صورت علي¬الحساب اقدام تا پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل ، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل میسر گردد .

در صورت عدم تكميل وجه در موعد مقرر ، امکان ثبت نام متقاضي منتخب شده در قرعه كشي غیرفعال خواهد گردید.


در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی با شرایط بخشنامه در هر مرحله ای از ثبت نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو ابطال و در صورت واریز وجه، مبلغ به حساب متقاضی عودت مي گردد.

 

قابل توجه برندگان قرعه کشی سایپا ویژه بهمن 1400

امكان صلح (خريد انصرافي) و انتقال خودرو بصورت وكالتي وجود ندارد.
در صورتیکه متقاضی خرید خودرو در قرعه کشی طرح پیش فروش اخیر ایران خودرو منتخب گردند ، از لیست متقاضیان خرید پیش فروش سایپا حذف خواهند شد.
پس از اعلام نتايج قرعه كشي، منتخبین مي بايست ظرف 72 ساعت نسبت به واريز وجه پيش پرداخت قيمت خودرو به صورت علي¬الحساب اقدام تا پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل ، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل میسر گردد .
در صورت عدم تكميل وجه در موعد مقرر ، امکان ثبت نام متقاضي منتخب شده در قرعه كشي غیرفعال خواهد گردید.
در صورتيكه مشتري حداكثر 5 ماه پس از تاريخ تحويل خودرو براي سرويس اوليه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه ننمايد كارت گارانتي خودرو غيرفعال خواهد شد. در مراجعه مشتریان به نمایندگیهای مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل 1000 کیلومتر خودرو الزامی می باشد.
در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی با شرایط بخشنامه در هر مرحله ای از ثبت نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو ابطال و در صورت واریز وجه، مبلغ به حساب متقاضی عودت مي گردد.
درصورتي كه مشتريان محترم اطلاعات مورد نياز شماره گذاري را به درستي ارائه ندهند علاوه بر اينكه سود تاخير در تحويل ناشي از عدم شماره گذاري به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزينه پاركينگ و نگهداري خودرو نيز از ايشان دريافت خواهد شد.
محصولات شرکت زامیاد با مشخصات ذكر شده در بخشنامه فروش و با قيمت مصوب به فروش مي رسد بنابراين چنانچه بعد از انعقاد قرارداد و يا حتي پس از تكميل وجه بر اساس الزامات مراجع حكومتي و نظارتي ، عرضه كننده، مجبور به نصب تجهيزات يا ارتقاي سطح كيفي يا استاندارد يا نصب تجهيزات مازاد بر مشخصات فني فعلي بر روي خودرو گردد؛ هزينه هاي مازاد بر ثمن خودرو اضافه خواهد شد و مشتري قبل از تحويل مورد معامله، متعهد به تسويه حساب نهايي تمام هزينه ها خواهد بود.
در روش پيش فروش مبلغ واريزي از سوي مصرف كننده به عنوان بخشي از ثمن معامله به صورت علي الحساب پرداخت گردیده است و قيمت نهايي خودرو بر اساس قيمت زمان تحويل مندرج در قرارداد در زمان صدور دعوتنامه محاسبه و اخذ مي گردد.

 

 

برندگان قرعه کشی سایپا

جزئیات ثبت نام سایپا در جدیدترین پیش فروش 

 

ثبت نام پیش فروش و طرح مشارکت در تولید سایپا بهمن 1400

 سایپا نیز همزمان با ایران خودرو از روز پنجشنبه طرح فروش یکساله و همچنین طرح فروش مشارکت در تولید را اجرایی می‌کند.

متقاضيان می توانند از ساعت 8 صبح  فردا پنجشنبه 30 دی‌ماه و به‌مدت دو روز با مراجعه به وب‌سايت اينترنتي فروش محصولات سايپا به‌نشاني saipa.iranecar.com نسبت به ثبت اطلاعات شخصي، دريافت كد كاربري و كلمه عبور اقدام كرده و با انتخاب نوع خودرو ثبت‌نام خود را نهايي كنند.

 

 متقاضیانی که از خردادماه سال گذشته تاکنون جهت شرکت در روش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده و از منتخبین طرح‌های مذکور نبوده‌اند، نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و رمز عبور ثبت‌نام ندارند.

 

زمان تحویل خودرو های سایپا در پیش فروش دی  1400

 
 

زمان تحویل 6 محصول عرضه شده سایپا مطابق با جدول زمانی ارائه شده در طرح پیش فروش می باشد. سایپا 6 خودرو در رنگ های متنوع زیر را در طرح پیش فروش دی و بهمن 1400 عرضه می کند. 

 

نتایج قرعه کشی سایپا امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰+ لینک اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری و کد ملی

نتایج قرعه کشی سایپا امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰+ لینک اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری و کد ملی

 

قیمت خودروهای سایپا در پیش فروش

پیش فروش دی ۱۴۰۰ سایپا با قیمت غیر قطعی است و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت است. در این دو طرح خودروها با پیش پرداخت علی‌الحساب زیر عرضه می‌شوند.

 • شاهین G با پیش پرداخت علی‌الحساب صد و هفتاد و یک میلیون هشتصد و و نود و شش هزار و پانصد تومان
 • کوییک S با پیش پرداخت علی‌الحساب نود و یک میلیون و صد و سی و نه هزار و پانصد تومان
 • کوییک R گیربکس معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب هشتاد و هفت میلیون و هشت صد و چهل و هفت هزار و پانصد تومان
 • کوییک گیربکس معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب هشتاد و دو میلیون نه صد و نوزده هزار تومان
 • ساینا S با پیش پرداخت علی‌الحساب هشتاد و سه میلیون و هفتصد هشتاد و نه هزار تومان
 • سایپا SE ۱۵۱ موتور M۱۳ با پیش پرداخت علی‌الحساب هفتاد و سه میلیون پانصد و پنج هزار ریال
نوع خودرومبلغ علی‌الحساب پیش پرداخت (ریال)قیمت خودروزمان تحویل
شاهین G۱.۷۱۸.۹۶۵.۰۰۰

قیمت روز خودرو

در زمان تحویل

مندرج در قرارداد

مشتریان

خرداد الی تیر

سال ۱۴۰۱

کوییک S۹۱۱.۳۹۵.۰۰۰
کوییک R با گیربکس معمولی۸۷۸.۴۷۵.۰۰۰
کوییک با گیربکس معمولی۸۲۹.۱۹۰.۰۰۰تیر الی شهریور سال ۱۴۰۱
ساینا S۸۳۷.۸۹۰.۰۰۰

تیر الی شهریور سال ۱۴۰۱

سایپا SE ۱۵۱ موتور M۱۳۷۳۴.۵۰۵.۰۰۰تیر الی شهریور سال ۱۴۰۱

زمان تحویل خودروها مطابق جدول فوق در (هفته چهارم) ماه‌های ذکر شده است.

نوع خودرومبلغ علی‌الحساب پیش پرداخت (ریال)قیمت خودروسود مشارکتسود انصرافزمان تحویل
شاهین G۱.۷۱۸.۹۶۵.۰۰۰

قیمت روز خودرو

در زمان تحویل

مندرج در قرارداد

مشتریان

۱۰ %۷ %

بهمن

و

اسفند

سال ۱۴۰۱

کوییک S۹۱۱.۳۹۵.۰۰۰
کوییک R با گیربکس معمولی۸۷۸.۴۷۵.۰۰۰
کوییک با گیربکس معمولی۸۲۹.۱۹۰.۰۰۰
ساینا S۸۳۷.۸۹۰.۰۰۰
سایپا SE ۱۵۱ موتور M۱۳۷۳۴.۵۰۵.۰۰۰

زمان تحویل خودروها مطابق جدول فوق در (هفته چهارم) ماه‌های ذکر شده است.

 
 

ورود به سایت سایپا/ قابل توجه متقاضیان ثبت نام سایپا

 
 • جهت خرید خودرو می بایست فرآیند تعیین کد کاربری (کدملی) و رمز عبور را از طریق لینک "ورود/ثبت نام" انجام داده و پس از تکمیل پروفایل خود، وارد سامانه شوید.
 • محدوديت كد ملي براي ثبت نام ها اعمال خواهد شد. ( هر كد ملي مجاز به ثبت نام يك دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو مي باشد. )
 • حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهينامه رانندگي خودرو حداقل پایه سوم می باشند.
 • دارا بودن گواهینامه رانندگی برای شخص متقاضی الزامی است.
 • متقاضی طي 48 ماه گذشته ثبت نام و صدور فاكتور خودرو نزد شركت های سايپا و ايران خودرو نداشته باشد .
 • شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراه اعلام شده مي بايست متعلق به شخص متقاضی باشد.
 • متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال ( نصب شده بر روی خودرو) به نام خود می باشند امکان ثبت نام ندارند .
 • توجه به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی و اطمینان از اینکه آدرس آن، صرفاً و بدون هیچ حرف یا علامت اضافه و کم، با کلمهhttps شروع و صرفاً با عبارت .shaparak.ir به پایان می‌رسد. "نکات امنیتی استفاده از درگاه های پرداخت سامانه فروش اینترنتی سایپا"

 

 

نحوه ثبت نام خودرو های سایپا در پیش فروش دی  و بهمن 1400

ورود به سایت فروش اینترنتی saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری (متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند)
ورود به قسمت خرید خودرو و انتخاب نوع خودرو
ورود به درگاه اینترنتی و پرداخت وجه خودرو
دریافت کد رهگیری
مراجعه به نمایندگی منتخب جهت تحویل مدارک هویتی، احراز سکونت و دریافت قرارداد.#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزنامه ملیت ترکیه امروز (جمعه) از قول منابع ناتو نوشت، بایدن شاید میانجی‌گر مذاکرات بین آنکارا با فنلاند و سوئد در جریان تلاش‌های دو کشور برای عضویت در ائتلاف نظامی ناتو شود.

5 ساعت پیش

دبیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم گفت: در دوران بیماری کرونا، مصرف پهنای باند استان با ارتقای زیرساخت‌های دسترسی اینترنت و شبکه ملی اطلاعات ۲.۵ برابر شد و در خدمت کسب و کارها قرار گرفت.

6 ساعت پیش

رئیس فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران در پی درگذشت استاد عثمان محمدپرست، دوتارنواز خراسانی، پیام تسلیتی منتشر کرد.

6 ساعت پیش

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته ۸ هزار و ۴۹۷ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

6 ساعت پیش

نشست علمی "تجربه های نزدیک به مرگ (NDE)" در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

6 ساعت پیش

استاندار خوزستان گفت: نظارت بر قیمت‌ها بطور مرتب انجام می‌شود تا از قیمت‌ مصوب دولت فراتر نروند؛ در حالی که قیمت مرغ و تخم مرغ در استان روبه پایین است و بازار به سمت آرامش حرکت می‌کند.

6 ساعت پیش

فرمانده انتظامی قم از کشف احتکار ۲۰۰۰ تخته پتو به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در بازرسی از پارکینگ ۲ منزل مسکونی در این استان خبر داد.

6 ساعت پیش

استاندار همدان با اشاره به اهمیت بهره‌وری و تأکیدان رهبر انقلاب در این موضوع، گفت: تولید خودرو ملی از مواردی است که بهره‌وری در آن رعایت نمی‌شود چون هوا را آلوده می‌کند، ایمنی ندارد و هزینه گزافی روی دست مردم می‌گذارد.

5 ساعت پیش

خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران از قوه قضاییه خواست که با مفسدانی که باعث افزایش اجاره بها می شوند با قاطعیت برخورد کند.‌

6 ساعت پیش

بیشتر...