جزئیات اینترنت کودکان از زبان وزیر ارتباطات all tv logo

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره راه اندازی اینترنت کودکان گفت: سرویس ویژه اینترنت برای کودکان راه اندازی شده است که اگر پدر و مادر بخواهند کودکانشان در معرض خطر نگیرند ابزار‌هایی برایشان در نظر گرفته ایم. برای مثال با شماره گیری *۴۵۶# در هر سه اپراطور کشور و برنامه کاربردی سایت ۴۵۶.ir می توانند از این سرویس استفاده کنند.

وی ادامه داد: از این طریق والدین می توانند کنترل کنند که فرزندانشان در کدام یک از فضا‌های وب حضور دارند. همچنین از طریق *۴۵۶# سه لیست سفید، سبز و نارنجی تهیه کرده ایم که برای بچه‌های زیر دبستان، دبستان و راهنمایی کاربرد دارد و لیست هریک از سایت‌ها تعیین شده است که همکاران ما در وزارت ارشاد و دستگاه‌های فرهنگی تهیه کرده اند.

زارع پور خاطر نشان کرد: سعی کردیم که یک محیط حفاظت شده اختیاری برای کودکان فراهم کنیم که در همه کشو‌رهای پیشرفته هم وجود دارد.#‌اخبار_علمی_پزشکی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مصرف بی‌رویه‌ داروهای مسکن را زمینه‌ساز تشدید سردردها در افراد دانست و گفت: فردی که حداقل یک روز در میان یا هر روز، مصرف مسکن را به مدت حداقل سه ماه دارد و سردردش بهبود نمی‌یابد، باید مصرف داروی مسکن را متوقف کند.

2 ساعت پیش

شب گذشته هزاران معترض در تل‌آویو علیه نتانیاهو تظاهرات کردند.

2 ساعت پیش

اتحادیه بار فروشان مشهد نرخ انواع میوه، صیفی جات و سبزیجات در این شهر را اعلام کرد.

1 ساعت پیش

اصطلاح ژنرال‌های پیر در دوره دولت حسن روحانی این روزها سر زبان‌ها افتاد که برخی افراد با کارنامه بیش از دو دهه وزارت و حضور در چندین دولت، مجدد سکاندار وزارتخانه‌های مهم شدند. حال این روز‌ها بین دو گروه نوباوه‌ها و پیرمرد‌ها برای تصاحب صندلی وزارتخانه‌های به‌ویژه اقتصادی دعواست؛ حتماً برای خدمت به مردم نه تقسیم آن‌ها بین «هم گروهی‌ها!»

2 ساعت پیش

مجید قربانخانی معروف به مجید سوزوکی یکی از شهدای مدافع حرم است؛ که ماجرای تحول تا شهادتش تنها ۴ماه به طول انجامید.

2 ساعت پیش

نرود میخ آهنی در سنگ به معنای کلی یعنی شخص بعد از شنیدن ساعت‌های پند و اندرز دوباره کار خودش را انجام می‌دهد.

نیم ساعت پیش

یک نویسنده استرالیایی در صفحه فضای مجازی خود یکی از سخنان امام خمینی (ره) درمورد آمریکا را بازنشر کرد.

1 ساعت پیش

بهروز اتونی ادیب و اسطوره شناس به ابیاتی از عطار نیشابوری پرداخت.

1 ساعت پیش

در این ویدئو، با توجه به اشتباه دروازبان و حرکت شانسی فوتبالیست گلی کاملا شانسی به ثمر رسید که در تصاویر با یکدیگر مشاهده می‌کنیم.

2 ساعت پیش

بیشتر...