خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

جهاد تبیین موثرترین شیوه برای خنثی کردن هجمه های رسانه ای است رضوی

جهاد تبیین موثرترین شیوه برای خنثی کردن هجمه‌های رسانه‌ای است
به گزارشخبرگزاری رضوی، سرهنگ نعمت محسنی زرین در آیین صبحگاه پدافند هوایی ارتش در استان طی سخنانی ضرورت مقابله با هجمه رسانه‌های معاند علیه نظام‌اسلامی، از طریق جهاد تبیین را مورد تاکید قرار داد و افزود: این رسانه‌ها مشکل‌های کوچک جامعه را بزرگ و پررنگ جلوه داده و نقاط مثبت و دستاوردهای انقلاب را بی‌ارزش و ناچیز نشان می‌دهند
 وی در ادامه یادآور شد به فرمایش رهبر انقلاب جهاد تبیین یک فریضه فوری، قطعی و عینی است و باید با جهاد تبیین با تمام قدرت در برابر دشمنان بایستیم و تاکتیک‌ها و اهداف دشمن را در مراحل مختلف شناسایی کرده و هدفمند و منسجم با آنها مقابله کنیم‌.
ارشد نظامی ارتش در استان همچنین با اشاره به جمله‌ای از رهبر انقلاب در ارتباط با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: رهبری می‌فرمایند گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و به تاسی از این فرمایش فرماندهی معظم کل قوا، هفته گذشته نخستین یادواره ۵۶۵ شهید ارتش در استان توسط ستاد نیروی زمینی ارتش برگزار شد.
محسنی زرین در ادامه بیان کرد: برنامه خیلی خوب، مفید و تاثیرگذاری در شان ارتش جهوری اسلامی و همچنین شهر قم و حرم حضرت فاطمه معصومه بود، امیدوارم که ثواب زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان شامل حال همه زحمت‌کشان در این راه باشد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: «دولت نیازمند بحث کارشناسی فرابخشی برای اجرای مصوبه اعلامی افزایش حقوق بازنشستگان است»

3 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره آخرین وضعیت جذب علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی و همچنین تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی سرخپوشان را ببینید.

1 ساعت پیش

باشگاه تراکتور تبریز با انتشار این تصاویر اعضای تیم پرسپولیس را عامل تحریک کننده هواداران برای شروع درگیری ها عنوان کرد.

3 ساعت پیش

صحبت های مدیرعامل پرسپولیس درباره دلایل برگزاری دیدار سخپوشان مقابل سپاهان اصفهان در ورزشگاه سیرجان بدون حضور تماشاگران را ببینید.

1 ساعت پیش

چین در واکنش به اظهارات جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در مورد تایوان، گفت که ایالات متحده با آتش بازی می کند.

2 ساعت پیش

برنامه فوتبال برتر که به خاطر سانسور تصویر وریا غفری مورد انتقادهای زیادی قرار گرفته بود، در برنامه امشب تصویر کاپیتان استقلال را به نمایش گذاشت.

1 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومیت و عمل جراحی عیسی آل کثیر را ببینید.

نیم ساعت پیش

توضیح مدیرعامل تراکتور درباره دلیل پر بودن ورزشگاه یادگار امام تبریز در دیدار مقابل پرسپولیس را ببینید.

2 ساعت پیش

​به دنبال انتشار برخی خبرها در مورد شنیده شدن صدای "تیراندازی در میدان هفت تیر" تهران، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

3 ساعت پیش

بیشتر...