جا به جایی ۱۰ هزار ۶۱۹ مسافر در ایام نوروز all tv logo

جا به جایی ۱۰ هزار و ۶۱۹ مسافر در ایام نوروز
کرمانشاهکرمانشاه

مجتبی بیاتی مدیرکل فرودگاه بین‌المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت : این آمار مربوط به ۲۴ اسفند تا ۱۴ فروردین می شود و هم اکنون ۴۰ پرواز هفتگی درفرودگاه کرمانشاهبهمقصدهای تهران، مشهد و عسلویه فعال است.

وی افزود: روزانه یک پرواز به مقصد مشهد توسط شرکت های هواپیمایی آوا و سپهران انجام می شود و به مقصد تهران نیز روزانه ۲ تا چهار پرواز توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر، قشم ایر و ماهان صورت می گیرد.

به گفته بیاتی شرکت ماهان پس از ۱۵ سال پروازهایش را از فرودگاه کرمانشاه از سرگرفته است ضمن اینکه هم اکنون شرکت های هواپیمایی کاسپین و پارس ایر نیز در مسیر عسلویه فعال هستند.

وی در خصوص آخرین وضعیت تعمیر باند اصلی فرودگاه کرمانشاه نیز گفت: فعالیت آسفالت باند در سال جدید شروع شده است و امیدواریم با اتمام کار محدودیت پروازهای شب و پهن پیکر برداشته شود.

بیاتی در خصوص تعداد کم پروازهای فرودگاه کرمانشاه گفت: این کاهش پرواز به دلیل کمبود هواپیما در کل کشور است و موضوع به وضعیت باند فرودگاه کرمانشاه ارتباط چندانی ندارد.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانشاهکرمانشاه#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اعلام آمار سفرهای نوروز و عید فطر، جزئیاتی از سفر عمره، حج و عتبات عراق، اعتصاب غذا برای مقابله با گردشگران، معرفی برندگان انجمن نویسندگان آمریکا،‌ معرفی دبیر جشن مدیران تولید سینما، گفت‌وگو با شمس لنگرودی برای بازی در تئاتر، واکنش رامبد جوان به «دشمن خدا»، تغییر سازه مشهور نیویورک برای جلوگیری از خودکشی،‌ گفت‌وگو با سیاوش چراغی‌پور، نسبت نمایشگاه کتاب تهران با گردشگری ادبی و... از جمله اخبار امروز فرهنگی هنری ایسنا بودند.

یک ربع پیش

یک منبع آگاه در گفتگو با تسنیم خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به رژیم صهیونیستی داده شده است.

4 دقیقه پیش

دهمین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران با تخصیص 4675 ربع سکه، 1016 نیم سکه و 1527 تمام سکه به پایان رسید.

7 دقیقه پیش

جنبش مقاومت اسلامی حماس کشف گورهای دسته جمعی در بیمارستان شفا در غزه را نشانگر ارتکاب جنایات جنگی و ضدبشری در حق فلسطینیان بدست اشغالگران اسرائیلی خواند.

7 دقیقه پیش

استاندار لرستان گفت: مولدسازی ظرفیت خوبی برای چرخه سرمایه‌های نهفته دولت است.

یک ربع پیش

آیت الله مکارم شیرازی درباره عملیات وعده صادق پیامی صادر کرد.

6 دقیقه پیش

در گفتگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با حسین ابراهیم طه دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، تحولات اخیر منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

7 دقیقه پیش

استاندار کرمان در پی اعلام هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی، ضمن بازدید از نقاط خسارت‌زا در شهرستان‌های جنوب کرمان، بر لزوم آماده‌باش همگانی تاکید کرد.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کاهش ۳۸ درصدی تصادفات و تلفات جاده‌ای و درون شهری استان در روزهای ابتدایی سال ۱۴۰۳ نسبت به سال گذشته خبر داد. 

یک ربع پیش

بیشتر...