خبر 24 |
1 ماه پیش

رسوایی بزرگ برای یحیی گل محمدی خبر24

رسوایی بزرگ برای یحیی گل محمدی
به گزارشخبر24، پس از اینکه مهدی رسول پناه از جمع اعضای هیئت مدیره پرسپولیس، بدون استعفای رسمی کنار رفت و نفرات جدید معرفی شدند، یحیی گل محمدی بار دیگر در انتهای بازی با آلومینیوم با صحبت علیه رسول پناه، او را که تا امروز سکوت کرده بود تحریک کرد تا با انتشار دفاعیه ای ۱۴ بندی، موارد تازه ای از پشت پرده های موجود در تیم پرسپولیس و شخص یحیی گل محمدی افشا شود.


رسول پناه که به شدت از سرمربی پرسپولیس بابت این اظهاراتش دلخور به نظر می رسید ، مدعی شد سکوت او به معنای حقانیت ادعاهای گل محمدی نبوده است و تنها برای حفظ آرامش پرسپولیس سکوت کرده بود، به یکباره مثل یک انبار باروت منفجر شد و حرفهای جنجالی زیادی علیه سرمربی پرسپولیس به زبان آورد که به نظر می رسد با این ادعاهای جدید، یحیی حالا دیگر نزد بازیکنان این تیم نیز وجهه ای نخواهد داشت و دیگر جایی برای ماندن او در پرسپولیس نیست.

 

مهدی رسول پناه در متن بیانیه خود به موارد متعددی از جمله آگاهی سرمربی پرسپولیس از لیست و ورود و خروج و قرار دادن نام عالیشاه و سید جلال حسینی در لیست فروش و … پرداخت اما نکته ای که احتمالاً موجب دلخوری بازیکنان پرسپولیس خواهد شد این است که رسول پناه مدعی شد در اوج بی پولی پرسپولیس، یحیی گل محمدی تمام پاداش و دستمزد خود را از باشگاه دریات کرده و به ازای هر بازی نیز مبلغ جداگانه ای به عنوان پاداش دریافت کرده که مجموع این مبالغ به ۵۰۰ میلیون تومان می رسیده است.

این افشاگری در حالی رخ داد که سید جلال حسینی کاپیتان سرخ پوشان بارها از بی پولی و عدم پرداخت به موقع باشگاه به بازیکنان گله کرده بود و اکنون با استناد به صحبتهای رسول پناه مشخص شده که سرمربی این تیم هرگز هم درد بازیکنان نبوده و دستمزد خود را تمام و کمال دریافت کرده است.

 

با توجه به اشاره مجدد رسول پناه به مدیر برنامه جنجالی یحیی گل محمدی که اتفاقاً مدیر برنامه چند بازیکن تیم نیز هست، به نظر می رسد از اینجا به بعد کار برای گل محمدی برای ماندن در پرسپولیس بسیار دشوار خواهد بود چرا که او در ۶ بازی اخیر پرسپولیس ۴ تساوی، ۱ شکست و یک برد در کارنامه ثبت کرده که موجب اعتراض هواداران پرسپولیس نیز شده است و دیگر از مقوبلیت حداکثری نزد هواداران این تیم نیز برخوردار نیست.

نکته جالبی که در صحبتهای رسول پناه به چشم می خورد اشاره او به نقش بیشتر کالدرون در قهرمانی فصل گذشته پرسپولیس بود که البته در فایل های صوتی و تصویری لو رته از رسول پناه نیز به این نکته اشاره شده بود که اگر هر فرد دیگری هم جای یحیی سرمربی پرسپولیس می شد، آن تیم را قهرمان می کرد و در فصل جاری که عیار واقعی یحیی سنجیده می شود و تیم با نظر او بسته شده، عملکرد ضعیفی از پرسپولیس در نتیجه گیری را شاهد هستیم. 

حال باید منتظر ماند و دید یحیی در پاسخ به بیانیه رسول پناه، جوابی در چنته دارد و این جنگ ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر؟


منبع: خبر 24

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به دور دوم کشیده شد و شهاب‌الدین عزیزی خادم و کیومرث هاشمی به دور دوم رسیدند.

9 ساعت پیش

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به شبکه الجزیره قطر گفت که «حمله ها به عراق مشکوک است و دست های رژیم صهیونیستی در آن مشاهده می شود.».

9 ساعت پیش

وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان دوره فعالیت دولت دوازدهم، طول بزرگراه‌های کشور به ۲۰ هزار کیلومتر افزایش می‌یابد.

9 ساعت پیش

طرح حذف دفترچه‌های کاغذی، طرح بزرگی است که در ابتدای اجرا به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها مشکلاتی را برای بیمه شدگان به وجود آورده است.

9 ساعت پیش

انتخابات فدراسیون فوتبال برای تعیین رئیس و اعضای هیات رئیسه روز یکشنبه در شرایطی برگزار خواهد شد که چهار گزینه برای نشستن بر روی صندلی داغ ریاست با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

9 ساعت پیش

کرمانشاه- مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: برای توسعه جامعه خود نیازمند این هستیم در موضوعات مختلف نگرشی جدید داشته باشیم

9 ساعت پیش

پیروز قربانی مربی تیم فوتبال سایپا در این تیم ماندنی شد.

9 ساعت پیش

نماینده آمریکا در نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با تکرار ادعای نخ‌نمای آمادگی واشنگتن برای بازگشت به برجام ادعا کرد که حل مسائل پادمانی از برجام مجزاست اما برای اعتمادسازی درخصوص تضمین ایران در قبال برنامه هسته‌ای ضروری است.

9 ساعت پیش

بندر اقیانوسی چابهار دارای کمبود در حوزه بهداشت و درمان است به طوری که مردم منطقه برای درمان بیماری به استانهای همجوار یا دورتر مسافرت می کنند.

9 ساعت پیش

بعد از رای نیاوردن علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال شاهد حمایت پرسپولیسی‌ها از او بودیم.

9 ساعت پیش

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر واحد واکسنی که وارد می‌شود بلافاصله توسط سازمان غذا و دارو برچسب گذاری شده و در سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور که به اختصار «تیتک» (TTAC) نامیده می‌شود، کدگذاری می‌شود.

9 ساعت پیش

تهران- توزیع داروی ایرانی آیورمِکتین که در پیش‌گیری و درمان بیماری کرونای مؤثر است، توسط شرکت پخش البرز در سراسر کشور آغاز شد.

9 ساعت پیش

آیگپی‌هایی که مشترک همراه اول هستند قبض بهمن ماه خود را با 15 درصد تخفیف پرداخت می کنند.

9 ساعت پیش

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که این آژانس قصد دارد اوایل ماه آوریل در ایران نشست فنی برگزار کند.

9 ساعت پیش

مانی خوشبین یک تاجر میلیونر و موفق است که تمایل

10 ساعت پیش

بیشتر...