خبرگزاری رضوی |
۲ هفته پیش

اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان کدبورسی خود را ثبت کنند رضوی

اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان کدبورسی خود را ثبت کنند
به گزارشخبرگزاری رضوی، پیرو اطلاعیه مورخ ۱۰ اسفند 1399 برای دعوت به ثبت اطلاعات کد بورسی اعضای سابق و فعلی صندوق ذخیره فرهنگیان، مهلت این اقدام تا پایان اردی‌بهشت ماه سال‌جاری تمدید شد.
این تصمیم با توجه به درخواست بسیاری از مشمولین این طرح و به دلیل همزمان شدن با موج فزاینده کرونا که دریافت کد بورسی را برای برخی عزیزان سخت کرده است و همچنین، استقبال پرشمار از این دعوت و حجم بالای مراجعه به سامانه های معرفی شده، به نحوی که تاکنون افزون بر دویست هزار نفر ثبت نام کرده‌اند و سامانه‌ها همچنان با تعداد بالای مراجعین مواجه هستند، اتخاذ شده است.

1- مهلت ثبت نام تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تمدید گردیده است.
2- برای وارد شدن در سایت ثبت نامی کد بورسی حتماً باید از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده شود چون غالباً با موبایل ناموفق خواهد بود.
3- در حال حاضر امکان ویرایش برای تصحیح ثبت اطلاعات اشتباهی وجود ندارد.
4- افرادی که کد بورسی ندارند باید در سامانه سجام ثبت‌نام کنند و بعد از دریافت کد بورسی با توجه به زمان بازنشستگی وارد سایت‌های اعلام شده گردیده و کد بورسی را وارد نمایند.
5- ثبت اطلاعات بازنشستگان قبل از مهر 94 در سایت saham.tadbir-atlas و بعد از مهر 94 در سامانه mb.tifco.co انجام می‌شود. این دسته از اعضای محترم بعد از وارد کردن کد پرسنلی، کد ملی و کد امنیتی وارد سیستم شده و در قسمت مشخصات پرسنلی مطابق نمونه مذکور در سیستم ویرایش کد بورسی خود را وارد نمایند.
6- درصد سهم‌الشرکه برای اعضای بازنشسته قبل از مهر 94، 1/12 می‌باشد.
7- تاریخ تولد را باید به صورت سال و ماه و روز وارد کنید با کلیک در کادر مربوط و تایپ، نیاز به تقویم مندرج نمی‌باشد.
8- آنهایی که کد منطقه و ناحیه ندارند همان شهر و منطقه را وارد کنند. مثال: منطقه 2 ناحیه تهران یا منطقه شازند ناحیه اراک
9- در قسمت اطلاعات بازنشستگی صفحه آخر آدرس محل کار زمان بازنشستگی را تکمیل نمایید.
10- در قسمت وضعیت، آن دسته از بازنشستگانی که با صندوق تسویه به عمل آورده‌اند و خارج شده‌اند باید تسویه با صندوق را انتخاب نمایند.
11- آن دسته از بازنشستگانی که قبل از مهر ماه 94 بازنشسته شده‌اند و استمرار عضویت داده‌اند باید در سایت صندوق ذخیره mb.tifco.co ثبت‌نام کنند.
12- در خصوص متوفین باید وکیل رسمی و قانونی وراث در قسمت کد بورسی اطلاعات خود را وارد کرده ولی بقیه مشخصات باید اطلاعات شخص متوفی را وارد نمایند.
13- طی یکبار ثبت اطلاعات در سامانه saham.tadbir-atlas برای ورود مجدد به منظور اصلاح اطلاعات اشتباهی حداکثر 6ساعت گذشت زمان نیاز می‌باشد.
14- در اواخر ماه معمولاً SmS یا پیامک دچار مشکل می‌شود در صورت امکان با موبایل فرزند یا همسر وارد شوید تا کد تایید دریافت کنید. در غیر اینصورت تا پایان اردیبهشت ماه 1400 فرصت دارید ثبت نام به عمل آورید.
15- در آخر ثبت‌نام باید حتماً کد رهگیری را برای مراحل بعدی نزد خود داشته باشید. در صورتی که ثبت نام کردید ولی کد رهگیری ارسال نشود یا ثبت‌نام موفق نبوده که می‌بایست مجدداً وارد شوید. در غیر اینصورت چنانچه ثبت‌نام انجام شده باشد در زمان ورود به سایت پیغام اعلام می‌گردد که با کد رهگیری ثبت نامی قابل رهگیری خواهد بود.
16- اعضایی که بعد از مهر ماه 94 بازنشسته شده‌اند در سایت mb.tifco.co وارد شده و در قسمت مشخصات پرسنلی کد بورسی را وارد می‌نمایند. و اعلام می‌گردد که ثبت با موفقیت انجام گردید و دیگر کد تایید یا رهگیری داده نمی‌شود.
17- امکان ویرایش اطلاعات در سامانه saham.tadbir-atlas وجود ندارد برای این منظور زمان خاصی اعلام خواهد شد.
18- اعضای انصرافی نیز مشمول ثبت اطلاعات در سامانه‌های مورد اشاره می‌باشند.
19- متولدین خارج از کشور در کادرهای شهر و استان محل تولد عنوان تهران را درج نمایند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چرا روزی را به نام قدس گرامی میداریم,

10 ساعت پیش

سامانه دوم راه اندازی نشود 4300 لیتر در ثانیه کمبود آب شرب خواهیم داشت

13 ساعت پیش

ممنوعیت خرید و فروش مسکن ملی,سلب امتیاز متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در صورت فروش امتیاز

13 ساعت پیش

آشنایی با خودرو فراری 812 Competizione مدل 2022,خودرو فراری 812 Competizione مدل 2022,مشخصات خودرو فراری 812 Competizione مدل 2022,امکانات خودرو فراری 812 Competizione مدل 2022,سرعت خودرو فراری 812 Competizione مدل 2022,طراحی خودرو فراری 812 Competizione مدل 2022,کابین خودرو فراری 812 Competizione مدل 2022,

13 ساعت پیش

رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس با اشاره به تغییر جدی موازنه قوا به نفع دنیای اسلام و جبهه مقاومت، و در مقابل، افول آشکار قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی، عادی‌سازی روابط با چند دولت ضعیف را مانع حرکت رو به زوال رژیم اشغالگر ندانستند و با تأکید بر اجرای مطالبه منطقیِ همه‌پرسی از همه ساکنان اصلی فلسطین برای تعیین نظام سیاسی این کشور، خطاب به مجاهدان فلسطینی گفتند: مبارزه مشروع و اخلاقی خود با رژیم غاصب را به قدری ادامه دهید که ناچار به قبول این مطالبه مترقی شود.

16 ساعت پیش

ماجرای دیدار انتخاباتی محسن رضایی با سعید محمد و رستم قاسمی,جزئیات دیدار محسن رضایی با سعید محمد و رستم قاسمی,جزئیات نامه سعید محمد به دیگر رقبای انتخاباتی 1400,صحبت های جدید رستم قاسمی درباره انتخابات 1400

17 ساعت پیش

قیمت دلار تا خرداد 1400 چقدر کاهش پیدا می کند,پیش بینی قیمت دلار در خرداد 1400,بررسی قیمت دلار تا انتخابات 1400,نرخ جدید قیمت دلار در 16 اردیبهشت 1400,حباب قیمت دلار چقدر است,بازارساز و ماموریت آرام‌سازی,بررسی قیمت دلار در اردیبهشت 1400,اولین تاثیر مذاکرات وین بر قیمت دلار,ضرر مالداران دلار چقدر است,حضور فروشندگان عادی در بازار

20 ساعت پیش

جزئیات تصویب حق مسکن 450 هزارتومانی کارگران در سال 1400,افزایش حقوق کارگران در سال 1400,ماجرای تصویب حق مسکن 450 هزارتومانی کارگران,افزایش حقوق کارگران در سال ۱۴۰۰ به چه میزان است,مسئولیت بررسی افزایش حقوق کارگران با چه کسی است

20 ساعت پیش

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نرخ ارز در روزهای آینده با توجه به کم شدن تقاضای کاذب در بازار کاهش می یابد و به نرخ اقتصادی نزدیک می‌شود.

21 ساعت پیش

معاملات بورس تهران در هفته منتهی به ۱۵ اردیبهشت ماه با افت ۲.۹ درصدی شاخص کل سپری شد. نماگر سهام در پایان هفته در محدوده یک میلیون و ۱۷۲ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز که در تمامی روزهای هفته منفی بود، در مجموع هفته افت ۱.۰۳ درصدی را ثبت کرد.

21 ساعت پیش

به‌گفته دبیرکل انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی، در حالی که تولید محصولات پتروشیمی در سال ۹۹ رشدی ۱۰ درصدی داشته، صادرات این محصولات افزایشی۱۳ درصدی را به ثبت رسانده است.

21 ساعت پیش

علی جدی نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید که براساس جلسات برگزار شده با مدیران بخش فولاد کشور و مسوولان این حوزه، برای عرضه کل زنجیره فولاد در بورس کالا اجماع وجود دارد تا با کشف واقعی قیمت ها، واسطه گری حذف شده و فولاد از کالایی سرمایه ای به محصولی برای بخش تولید تبدیل شود.

21 ساعت پیش

تصمیم جدید رئیسی برای انتخابات 1400,آیا رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400 می شود,آخرین واکنش رئیسی به شرکت در انتخابات 1400,آخرین اخبار دباره انتخابات ریاست جمهوری 1400

دیروز

سوپرایز جدید دوج کوین برای بازار ارزهای دیجیتال در سال 2021,پیش بینی جدید دوج کوین,زمان پایان روند صعودی دوج کوین نسبت به بیت کوین,تصمیم جدید ایلان ماسک برا دوج کوین

دیروز

شرایط دریافت وام 50 میلیونی لوازم خانگی در سال 1400,جزئیات دریافت وام 50 میلیونی لوازم خانگی,علت گرانی لوازم خانگی در سال 1400

دیروز

بیشتر...