ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

استقبال پرشور میلان از ستاره سابقش: تو از مایی ورزش سه

استقبال پرشور میلان از ستاره سابقش: تو از مایی!

هواداران میلان پیش از شروع دیدار مقابل نیوکسل و در زمان گرم کردن بازیکنان حریف، ساندرو تونالی، بازیکن سابق‌شان که امسال تابستان راهی نیوکسل شد را به شدت تشویق کردند.

استقبال پرشور میلان از ستاره سابقش: تو از مایی!

به گزارش "ورزش سه"، دیدارمیلانونیوکسلبه عنوان اولین مسابقه این فصللیگ قهرمانان اروپااز دقایقی پیش در سن‌سیرو آغاز شد.

پیش از شروع این بازی زمانی که بازیکنان نیوکسل برای گرم کردن وارد زمین چمن سن‌سیرو شدند شاهد اتفاقی جالب بودیم. هوادارانمیلانوقتی شاهد ورودساندرو تونالی، ستاره سابق‌شان، به زمین چمن بودند شروع به تشویق او کردند.

هوادارانمیلاننام تونالی را فریاد زده و خطاب به او این شعار را سر دادند:" تونالی، تونالی، او یکی از ما است". ستاره ایتالیایی که امسال تابستان از میلان به نیوکسل پیوست به سمت سکوهای سن‌سیرو رفت و از هواداران تشکر کرد.

1927774

میلانو نیوکسل در گروهی دشوار قرار دارند که برخی از آن به عنوان گروه مرگ چمپیونزلیگ یاد می‌کنند. دورتموند و پاری سن ژرمن دیگر تیمهای حاضر در این گروه هستند.

نیوکسل بعد از بیست سال دوباره به لیگ قهرمانان بازگشته و امیدوار است با حضور ستاره سابقمیلان، ساندرو تونالی، عملکرد خوبی داشته باشد. میلان اما از بزرگان این تورنمنت بوده و همین فصل گذشته موفق شد تا مرحله نیمه‌نهایی پیش بیاید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فصل جدید لیگ بسکتبال آلمان از روز جمعه در مونیخ آغاز می‌شود.

1 ساعت پیش

قرمزهای اهوازی در نبرد دوستانه مقابل هم‌استانی خود با دو گل شکست خوردند.

2 ساعت پیش

لوکا دانچیچ اسلوونیایی، ستاره دالاس ماوریکس، گفت که هنوز به دنبال تشخیص دقیق آسیب‌دیدگی ران خود است که از ماه مارس گذشته متحمل شده.

2 ساعت پیش

رم به رهبری ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی خود، کار را بر روی قراردادهایی که در پنجره زمستانی منعقد خواهد کرد، آغاز کرده است.

1 ساعت پیش

گرت بیل از پیشنهاد بریتانیا و ایرلند برای میزبانی مسابقات قهرمانی اروپا "یورو 2028" حمایت می‌کند، زیرا او به هیئت ولز می‌پیوندد که ماه آینده این پیشنهاد را در ژنو ارائه می‌دهد.

2 ساعت پیش

لوئیز کاسترو، سرمربی النصر، باید ۲۶۰ میلیون تومان بابت عدم استفاده از کارت شناسایی‌اش پرداخت کند.

1 ساعت پیش

رئیس کمیته المپیک روسیه از برگزارکنندگان بازی‌های آسیایی به دلیل لغو تصمیم برای شرکت ورزشکاران روسیه و بلاروس در بازی‌های جاری در هانگژوی چین انتقاد کرد.

2 ساعت پیش

دوشان ولاهوویچ، مهاجم یوونتوس، به تمرینات گروهی بازگشته است، در حالی که مویزه کین هنوز به صورت جداگانه و انفرادی تمرین می‌کند و احتمالاً در بازی آتالانتا از هفته هفتم سری آ آینده غایب خواهد بود.

2 ساعت پیش

کاپیتان باتجربه نساجی بعد از عمل گونه از حدود 10 روز دیگر به تمرینات تیمش اضافه خواهد شد.

1 ساعت پیش

بیشتر...