خبرگزاری میزان |
5 روز پیش

نماینده ولی فقیه در بوشهر: روز بعد از سفر آیت الله رئیسی به این استان معاون اجرایی رئیس جمهور پیگیر مصوبات شد resize

آیت‌اللهغلامعلی صفایی‌بوشهریدر گفت‌وگو با میزان، با اشاره به سفر آیت‌الله رئیسی به استان بوشهر گفت: تنها ۲ روز بعد از این سفر صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور با شخص بنده تماس گرفت و پیگیر مصوبات سفر بود.
 
امام جمعه بوشهر تاکید کرد: پیگیری از نهاد ریاست جمهوری مبنی بر اجرایی شدن مصوبات در سفرهای استانی رئیس جمهور نشان از عزم جدی دولت برای حل مشکلات مردم و کارآمد بودن سفر‌های هفتگی اعضای هیئت دولت به ریاست آیت‌الله رئیسی دارد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی ۱۶ مهر ۱۴۰۰ در ششمین سفر استانی خود در راس هیئتی به استان بوشهر رفت و ضمن بازدید از پروژه‌های عمرانی و دیدار صمیمانه با مردم این خطه همیشه سرافراز، دستورات لازم و مقتضی برای رفع مشکلات در حوزه‌های مختلف این استان را صادر کرد و خواستار پیگیری جدی آن شد.
 
  • بیشتر بخوانید:
  • روایت نماینده ولی فقیه در بوشهر از سفر رئیس‌جمهور به این استان/ تذکر آیت‌الله رئیسی به ضعف مدیریت اموال تملیکی
 
انتهای پیام/


#‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ترور سردار سلیمانی زمینه شکل‌گیری فرسایش دیپلماتیک، کنش متقابل تاکتیکی ایران و افزایش تحرک یگان‌های دریایی جمهوری اسلامی در برابر ناو‌های نظامی آمریکا در محیط منطقه‌ای را به وجود آورد. طبعا چنین فرآیندی اعتبار و قدرت استنادی آمریکا در محیط منطقه‌ای را با چالش روبه‌رو ساخته و زمینه شکل‌گیری اقدامات متقابل تاکتیکی در آینده را نیز فراهم می‌سازد.

1 ساعت پیش

معاون امور زنان رئیس جمهور گفت: در پی آن هستیم مشکلاتی که زنان مولد روستایی و عشایری در دریافت وام و تسهیلات همچون نبود ضامن و سند دارند، را برطرف کنیم تا وام‌ها را با بهره کمتر و تنفس بیشتر در اختیارشان قرار دهیم.

1 ساعت پیش

رئیس جمهور همه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها را موظف کرد در خنثی‌سازی تحریم‌ها و تنظیم بازار کالا‌های اساسی همکاری کنند و مقرر شد معاون اول رئیس جمهور، مسئولیت هماهنگی فعالیت‌های دولت برای خنثی‌سازی تحریم‌ها را برعهده گیرد.

2 ساعت پیش

یک عضو هیئت رئیسه مجلس طرح تاسیس صندوق ذخیره دانشگاهیان در وزارتخانه‌های علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان را اعلام وصول کرد.

3 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح صیانت از کاربران، از برگزاری دومین جلسه این کمیسیون با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

3 ساعت پیش

۲۷۸ نفر از نمایندگان مردم در مجلس طی بیانیه‌ای از ارائه زودتر از موعد مقرر گزارش تفریغ بودجه سال ۹۹ از سوی دیوان محاسبات به مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

3 ساعت پیش

در جریان تدوین لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، افزایش حقوق کارکنان دولت در سال آینده علی الحساب به طور متوسط ۱۰ درصد اعلام شده شده است،

4 ساعت پیش

شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی ازدواج زوجین روستایی و عشایری دهه شصتی مشخص شد.

4 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

نشست خبرى رییس سازمان هنرى رسانه اى اوج درمحل برگزارى نشست هاى این سازمان با حضور اصحاب رسانه آغاز شد.

4 ساعت پیش

قسمت آخر سریال هم سایه امشب ۲۵مهر از شبکه سوم‌سیما پخش می‌شود.

5 ساعت پیش

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره به جلسه غیر علنی امروز صبح مجلس با وزیر امورخارجه گفت: دستگاه دیپلماسی با دقت مسائل و تحولات منطقه را رصد کرده و بر تحرکات دشمن به ویژه رژیم صهیونیستی کاملا اشراف دارد.

5 ساعت پیش

بیشتر...