مدال |
۱ هفته پیش

مهاجمان استقلال تکلیف دربی را مشخص می‌کنند/ انگیزه رشید زیاد است

پیشکسوت آبی پوشان گفت: مهاجمان استقلال در بهترین فرم خود قرار دارند و آنها می‌توانند سرنوشت دربی روز دوشنبه را تعیین کنند....

مهاجمان استقلال تکلیف دربی را مشخص می‌کنند/ انگیزه رشید زیاد است
محمد مومنی در گفتگو باخبرنگار مهردر خصوصدیدار حساس استقلال و پرسپولیس مربوط به هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر اظهار داشت: با اینکه یک فرضیهدر خصوصاین دیدار می‌گوید شرایط جدول در این دیدار سنتی تعیین کننده نیست، من معتقدم ایندربیکاملاً تحت تاثیر شرایط جدول قرار دارد وبه همین دلیلمیگویماین استقلال است که به شدت شانس بیشتری نسبت به رقیب سنتی خود برای پیروزی دارد.

پیشکسوت آبیپوشانبا اشاره به غیبت تماشاگران در این دیدار گفت: این دومین دربی پی در پی است که بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود و همین غیبت تماشاگران باعث می‌شود از حساسیت‌های کاذب این بازی کاسته شود و بازیکنان بتوانند بهتر کیفیت خود را به نمایش بگذارند. از همین رو تیم‌ها در این بازی با کیفیت اصلی به میدانمیآیندو برای همین می‌گویم شرایط جدول در تعیین نتیجه این بازیتاثیر گذاراست.

مومنیدر خصوصمقایسه خط به خط دو تیم گفت: دروازه‌بان‌های هر دو تیم بسیار پر انگیزه هستند و به نظر من مظاهری حتی نسبت به رقیب خود از انگیزه‌های بیشتری بهره می‌برد. رشید از با انگیزهترینو تعیین کنندهترینبازیکنان دربی است.

مهاجم پیشین آبیپوشانگفت: خط دفاعی هر دو تیم استحکام لازم را ندارد و بالعکس آن هر دو تیم در خط میانی از قدرت خوبی برخوردار هستند. در خط میانی بازیکنان با کیفیت و باتجربه‌ای در دو تیم توپ می‌زنند که هر کدام شان می‌توانند در این بازی بزرگتاثیر گذارباشند. اما آنچه نقطه برتری استقلال در این بازی است، خط حملهپر تعدادو پرقدرت آنهاست. درست در خطی که پرسپولیس به اندازه کافی بازیکن باتجربه و تاثیرگذار ندارد، دست فکری کاملاً باز است. حضوردیاباته،قائدیو مطهری در خط حمله استقلال برای آبیپوشانیک اتفاق خوب است.

مهاجمان استقلال تکلیف دربی را مشخص می‌کنند/ انگیزه رشید زیاد است

وی اضافه کرد: با توجه به سن بالا و کم تحرک بودن مدافعان میانی پرسپولیس، مهاجمان استقلال در این بازی قدرت مانور بسیار خوبی دارند. بازیکنی مثل مهدیقائدیکه در دربی‌های گذشته هم نشان داده چه میزان بازیکن تاثیرگذاری است، در این بازی هم می‌تواند از سرعت و تکنیک فردیاشبه خوبی بهره ببرد.

مومنی خاطرنشان ساخت: اینکه استقلال و فکری اولویت اولشاننتیجهگیریاست و زیبایی بازی در اولویت‌هایبعدی شانقرار دارد بر خلاف دیگران از نظر من اتفاق خوبی است. تیمی که نتیجهگراباشد و نتایج خوبی بگیرد، فرصت بهبود کیفیت فنی بازی را هم دارد. اما به تیمی که خوب بازی کند و نتیجه نگیرد، فرصت زیادی نمی‌دهند.

مدیر پیشین آکادمی آبیپوشانگفت:استراماچونینامی ماندگار در تاریخ فوتبال استقلال شد و شاید هیچ مربی به محبوبیت او نرسد. اما همیناستراماچونیدر هفته سیزدهم تیمش را بهصدر رسانددر حالی که تیم فکری در هفته نهمو بایک بازی کمتر به صدر جدول رسید و این یک ارزش برای این تیم است که امیدوارم هواداران قدر آن را بدانند.

وی در خاتمه بیان داشت: با اینکه بازیکنان نسبتاً زیادی در استقلال تجربه‌های قبلی دربی را دارند و چند بازیکن هم دربیاولیبه حسابمیآیند، اما به نظر من نفراتی مثل مظاهری، غفوری،رضاوند،دیاباته، شیخ وقائدیمی‌توانند بازیکنان مهم این میدان باشند.#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی
منبع: مدال


تبلیغات

مطالب مرتبط

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه یک اشتباه باعث شد تا سه امتیاز برابر سایپا از دست استقلال برود، گفت: انگار مدافعان استقلال نمی‌خواهند اشتباهات خود را به پایان برسانند.

یک ربع پیش

لسترسیتی در دیداری حساس در خانه خود با دو گل چلسی را مغلوب کرد.

نیم ساعت پیش

بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در حالی یک سوم خود را پشت سر گذاشت که میانگین گلزنی در این مسابقات بسیار پایین و کمتر از استانداردهای جهانی است.

نیم ساعت پیش

۴ داور بین المللی ایرانی از سوی فدراسیون جهانی فوتبال نامزد قضاوت در جام جهانی فوتسال لیتوانی ۲۰۲۱ شدند.

1 ساعت پیش

بیانیه 14 بندی مهدی رسول پناه، اخرین تلاش او برای حفاظت از شخصیت حقیقی خود مقابل سیل اتهاماتی است که علیه وی وارد شده است.

2 ساعت پیش

فارس نوشت: سخنگوی قوه قضائیه توضیحاتی را در خصوص پرونده مارک ویلموتس ارائه داد.

2 ساعت پیش

کریس ساتون، بازیکن سابق چلسی، معتقد است که پس از لمپارد، توماس توخل هم عاقبتی جز ترک چلسی با چشمان اشکبار نخواهد داشت.

2 ساعت پیش

کمیته مسابقات فدراسیون هندبال برنامه بازی‌های دور رفت از مرحله سوم لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور را اعلام کرد.

2 ساعت پیش

کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هشت مسابقه لیگ برتر را اعلام کرد.

2 ساعت پیش

بازیکن ایرانی الاصل تیم ملی استرالیا، با قراردادی به تیم آرهوس دانمارک پیوست.

2 ساعت پیش

۴ داور بین المللی ایرانی از سوی فدراسیون جهانی فوتبال نامزد قضاوت در جام جهانی فوتسال لیتوانی 2021 شدند.

3 ساعت پیش

تیم فوتبال العربی با حضور مهرداد محمدی و مهدی ترابی مقابل تیم روزبه چشمی در لیگ ستارگان قطر به تساوی رسید.

3 ساعت پیش

دو عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بعد از بازی با فولاد استعفا کردند و با درخواست علی رغبتی برای کنار رفتن از این باشگاه موافقت شد.

3 ساعت پیش

آمار بالای گلزنی مهاجمان در فصل جدید لیگ برتر و در واقع نقش‌آفرینی پررنگ در نتایج تیم‌هایشان باعث شده تا یک اتفاق جالب‌توجه در جدول گلزنان رخ بدهد.

3 ساعت پیش

اهواز- مربی تیم فوتسال ایمان شیراز گفت: به علت مشکلات مالی، چند بازیکن کلیدی خود را از دست دادیم.

3 ساعت پیش