راه رسم شهدا کور شدنی نیست all tv logo

راه و رسم شهدا کور شدنی نیست
کرمانکرمان

حجت‌الاسلام سیدعلیرضا ادیانی عصر امروز ۲۴ بهمن ماه در یادواره شهدای انتظامی حمله تروریستی مسیر گلزار شهدای کرمان با اشاره به سخن شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر اینکه "تا شهید نباشی شهید نمی‌شوی، اظهار کرد: شهید کسی است که قبل از شهادت بوی شهید از او استشمام می‌شود.

وی بیان کرد: خون شهدا برای انتظام جامعه مومنان، اعتلای کلمه توحید، حرکت جدید جامعه و تزریق خون به پیکر بی‌رمق جامعه است که درخت اسلام با این خون‌ها تناور و پرثمر می‌شود.

ادیانی افزود: راه دیگری جزء ایستادگی و جهاد در راه خدا که شهادت هم دارد، برای اهتزاز پرچم لااله‌الاالله بر قله‌های رفیع جهان نداریم.

وی گفت: شهادت موجب دردمند شدن می‌شود، اما پویایی، حرکت و تزریق خون به پیکره نیرو‌های مسلح و انقلابی جمهوری اسلامی است و هر شهید در هر کوی و برزن علامت و ستاره‌ای برای نشان دادن راه است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا اظهار کرد: ما مصمم هستیم پرچم لا اله الا الله را بر قله‌های رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم و ابرقدرت‌ها و نوکران آن‌ها مطمئن باشند دستان خون آشام جنایتکاران که همیشه دست آمریکا و اذناب او در چنین حوادثی آشکار است را کوتاه خواهیم کرد و به راه مبارزه با کفر، ستم و شرک ادامه داده و به یاری خداوند در کنار بسیجیان جهان اسلام خواب راحت را از دیکتاتور‌ها سلب می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه به طور مسلم خون شهدا اسلام و انقلاب را بیمه کرده و راه و رسم شهدا کورشدنی نیست، افزود: از فاجعه کرمان تا امروز فراجا ۱۰ شهید داده است.

همچنین سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این مراسم گفت: همه شهدا کاری کردند ماندنی و همیشه در اذهان هستند و ما به عنوان سرباز ولایت باید تلاش کنیم تا شرمنده شهدا نباشیم.

وی در پایان با بیان اینکه تقدیم جان به عنوان موهبت الهی کار ارزشمندی است که شهدا انجام دادند، گفت: تنها سازمانی که بیشترین ارتباط و حضور مقابل دیدگان مردم را دارد، پلیس است که در همه ماموریت‌ها در جهت خدمت به مردم قدم برمی‌دارند.

شهیدان محمدعلی ضیاءالدینی، رضا مداح، محمد پورشیخعلی، علی محمدی و مهدی علوی از نیرو‌های فراجا در استان کرمان بودند که در حمله تروریستی مسیر گلزار شهدای کرمان به شهادت رسیدند.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مسابقات فوتسال جام رمضان (شهدای چوار) در غیاب دو تیم مطرح پایتخت برگزار خواهد شد.

9 دقیقه پیش

فرماندار سردشت گفت: بر اساس آخرین آمار و اطلاعات از ستاد انتخابات شهرستان، کمال حسین ‌پور بیشترین آراء ماخوذه را در این حوزه کسب کرد.

10 دقیقه پیش

مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ۱۲هزار و ۶۰۰ قایق گردشگری، ۵۰ فروند شناور مسافری و ۴۸ فروند لندینگ کرافت در بنادر شمالی و جنوبی برای ارائه خدمات به مسافران در آمادگی کامل قرار دارند.

13 دقیقه پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه همدان و استاندار همدان در پیام مشترکی از مردم استان برای مشارکت پرشور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی کردند.

7 دقیقه پیش

نتایج مجلس شورای اسلامی تهران با ذکر تعداد آرای کسب شده تاکنون به شرح ذیل است:

14 دقیقه پیش

وبینار تخصصی «روابط‌ عمومی با محوریت بر دنیای امروز» با حضور متخصصان و مدیران روابط‌عمومی استارتاپ‌ها و برندهای برتر ایران در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

7 دقیقه پیش

فرماندار چناران گفت: حسین امامی راد با کسب ۲۹ هزار و ۹۲۳ رأی بیشترین آرا را در حوزه انتخابیه چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار کسب کرد.

12 دقیقه پیش

استاندار مازندران در پیامی از مردم استان برای حضور حماسی پای صندوق‌های رای قدردانی کرد.

10 دقیقه پیش

از سوی ستاد انتخابات استان اسامی ۸ منتخب دوره دوازدهم مجلس در سیستان و بلوچستان اعلام شد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...