خبرگزاری میزان |
۲ هفته پیش

تغییرات گسترده در کادر فنی تیم های ملی دوچرخه سواری پراش سرمربی بانوان شد resize

خبرگزاری میزان - پس از حواشی و اتفاقات مربوط به حضور کوتاه مدتمحمود رشیدیبه عنوان رییس فدراسیوندوچرخه‌سواریو قضایای مرتبط با استعفایش، وزارت ورزش و جوانان رسول هاشم‌کندی را به عنوان سرپرست این فدراسیون منصوب کرد تا هاشم‌کندی که در دوران ریاست رشیدی نایب رییس فدراسیون بود، زمام امور را تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی برعهده بگیرد.

پس از روی کار آمدن هاشم‌کندی اهالی دوچرخه‌سواری باتوجه به پیش رو بودن بازی‌های آسیایی منتظر بودند تا هرچه سریع‌تر وضعیت کادر فنی تیم‌های ملی در ماده‌ها و بخش‌های مختلف مشخص شود تا تمرینات و اردو‌ها شکل جدیتری به خود بگیرد.

هاشم‌کندی در آغاز تغییراتش در ابتدا علی زنگی‌آبادی را که مدیر تیم‌های ملی بود به عنوان مشاور خود معرفی کرد. پس از آن از امروز تغییرات در کمیته‌های مختلف انجام شد و در یکی از مهمترین اقدامات وی طی حکمیمجید ناصریرا به عنوان سرپرستکمیته مربیانفدراسیون دوچرخه سواری منصوب کرد.

در ادامه تغییرات سرپرست جدید، مهرداد صفرزاده را به عنوان سرپرست کمیته بازاریابی، ایمان دلیل حیرتی را به عنوان سرپرست کمیته سایکل کراس، مصطفی امینی به عنوان سرپرست کمیته کوهستان، محمدجواد کشاورز به عنوان کمیته سایکل توریست و احسان سلیمانیان به عنوان مرکز سنجش فدراسیون دوچرخه سواری منصوب کرد.

اما قطعا مهمترین مورد وضعیت تعیین و تکلیف کادر فنی تیم‌های ملی بود که در نهایت به سرانجام رسید. بنابه نظر کمیته فنی قرار است یک مربی اروپایی برای هدایت تیم ملی در بخش نیمه استقامت و استقامت انتخاب شود و تا آن زمان قرار استعلی حقیبه عنوان مربی بر وضعیت تیماستقامترسیدگی کند.

همچینمحمد ابوحیدریبه عنوان مربی تیم ملیسرعتانتخاب شد و در اقدامی جالبمحمود پراشکه هدایت تیم ملی در المپیک توکیو را برعهده داشت به عنوان سرمربی جدیدتیم ملی بانواندر تمامی رده‌ها و بخش‌ها انتخاب شد. البته در کنار پراش، مربیان بانوی دیگری نیز حضور خواهند داشت.

به این ترتیب تنها وضعیت ۲ پست مهم مشخص نشده است، در حال حاضر هنوز سرمربی تیم ملی استقامت انتخاب نشده و پس از انتخاب زنگی‌آبادی به عنوان مشاور، صندلی مدیر تیم‌های ملی نیز خالی است و باید دید هاشم‌کندی چه کسی را برای این پست مهم انختب خواهد کرد.

  • بیشتر بخوانید:
  • وزارت ورزش از اساسنامه فدراسیون دوچرخه‌سواری بی خبر بود؟ + سند

انتهای پیام/#‌خبر_ورزشی #‌ورزش منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال احتمالا قراردادش را آبی پوشان فسخ می‌کند.

1 ساعت پیش

نمایندگان کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال اسیا از همه اعضای کاروان تیم ملی زیر 23 سال ایران در هتل محل اقامتشان تست پی سی آر گرفتند.

1 ساعت پیش

مهاجم خارجی جدید در راه پرسپولیس در نقل و انتقالات لیگ بیست و یکم مشخص شد.

1 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی اسپانیا گفت: حیف است که ایران در آخرین رویداد‌ جام جهانی حضور نداشت؛ از این اتفاق واقعاً متأسف شدم.

7 ساعت پیش

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: در شرایط فعلی مهم کسب ۳ امتیاز و رسیدن به عنوان قهرمانی است؛ نه بازی زیبا.

8 ساعت پیش

رییس سازمان لیگ دوچرخه‌سواری ایران گفت: مسابقات لیگ جایزه و پاداش نقدی ندارد و به تیم‌ها و نفرات برتر کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد.

9 ساعت پیش

محل برگزاری سوپرجام ایتالیا بین تیم‌های اینتر و یوونتوس مشخص شد.

15 ساعت پیش

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نسبت به سال‌های گذشته کمی نگرانم و آینده خوبی در ادامه راه برای تیم نمی‌بینم که به مشکلات مدیریتی باشگاه برمی‌گردد.

16 ساعت پیش

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: برخی دوستان مدعی می‌شوند که بسکتبال ایران کیفیت برگزاری با ۱۶ تیم را ندارد، اما من مخالفم.

17 ساعت پیش

باشگاه فولادخوزستان نوشت: اخباری که پیرامون بکارگیری بازیکن بی‌کیفیت آسیایی و داخلی در فضای مجازی مطرح می‌شود کذب بوده و صحت ندارد.

18 ساعت پیش

قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد کشورمان، نخستین مدال طلای جهانی خود را به موزه آستان قدس رضوی اهدا کرد.

19 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در دیدار مقابل آلومینیوم اراک محکوم به برد هستیم.

20 ساعت پیش

هنوز تکلیف بازیکن مازاد استقلال مشخص نیست.

22 ساعت پیش

تیم ملی لبنان- باتیم ملی فوتبال امید ایران ساعت ۱۶ به وقت محلی (۱۴:۳۰ به وقت تهران) - استادیوم دوشنبه به مصاف می روند.

22 ساعت پیش

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار برابر نساجی مازندران عصر امروز (سه‌شنبه) برگزار شد.

22 ساعت پیش

بیشتر...