خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

روز جهانی قدس امسال استثنایی خواهد بود تسنیم


روز جهانی قدس امسال استثنایی خواهد بود

نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان، گفت: وظیفه اسلامی و انسانی همه ایرانیان است که روز جهانی قدس گسترده‌تر و باشکوه‌تر برگزار شود و روز جهانی قدس امسال استثنایی خواهد بود.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز گرگان، آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی عصر امروز با اشاره به نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی امام خمینی (ره)، اظهار داشت: وظیفه اسلامی و انسانی همه انسان‌های آزاده عالم این است که امسال گسترده‌تر، باشکوه‌تر و کوبنده‌تر در روز جهانی قدس شرکت کرده و فریادشان را از جهان اسلام و بشریت بر علیه این رژیم غاصب بلند کنند.

وی تاکید کرد: فلسفه جهانی روز جهانی قدس برای این است که تمامی امت اسلامی و حتی همه جهان بشریبه دفاع از مردم مظلوم فلسطین و آرمان‌های این ملت بسیج شوند.

نورمفیدی با اشاره به اینکه امت اسلامی در روز جهانی قدس با حضور در تظاهرات فریادشان را علیه این جانیان به بشریت می رسانند، افزود:امسال با حوادث وجنایات را که اسرائیل برعلیه مردم مظلوم غزه مرتکب شده ،یقینا روز جهانی قدس استثنایی و گسترده‌تر خواهد بود.

امام جمعه گرگان گفت: رژیم غاصب و پشتیبانان آنان مخصوصا آمریکای‌ها آن درون پلیدشان را در جنایات اخیر آشکارا به بیرون ریختند و از طرفی به دنبال بارور کردن آتش و پیچیده‌تر کردن مشکلات در منطقه هستند که به حساب خودشان ضرب شصتی به ایران بزنند.

وی تصریح کرد: همگان دیدیم که کشوری مثل آفریقای جنوبی علیه اسرائیل شکایت کرد، این نشان از آن دارد که جنایات رژیم غاصب اسرائیل همه مردم جهان را به جنب و جوش آورده و عصبانی کرده است.

نماینده ولی‌فقیهدر استان گلستان در ادامه با اشاره به اینکه رژیم جعلی اسرائیل در کنسولگری ایران در دمشق عزیزان ما را مظلومانه به شهادت رسانده است، گفت: هر امر و فرمانی را که رهبر معظم انقلاب در برخورد با این جنایت اخیر صادر کنند برای همه ما مُطاع است.

نورمفیدی تاکید کرد: وظیفه اسلامی و انسانی همه انسان‌های آزاده عالم است این است که امسال گسترده‌تر، باشکوه‌تر و کوبنده‌تر در روز جهانی قدس شرکت کرده و فریادشان را از جهان اسلام و بشریت علیه این رژیم غاصب بلند کنند که این حضور باشکوه در راهپیمایی نصرت مردم مظلوم فلسطین را درپی خواهد داشت.

وی افزود: وظیفه ما این است که از مظلوم دفاع کنیم و روزه ماه مبارک رمضان خودمان را با جهاد در راه خدا تکمیل کنیم.

انتهای پیام/581/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیش از دو دهه پیش در چنین روزی، دیوید سیمن یکی از بهترین سیو‌های تاریخ فوتبال را در بازی آرسنال برابر شفیلدیونایتد به ثبت رساند. این سیو تماشایی را می‌بینید.

نیم ساعت پیش

ایمن صفدی، وزیر امور خارجه اردن به سی‌ان‌ان گفت ایرانی‌ها گفتند که آنچه را که باید انجام دادند و نه بیشتر. نباید به نتانیاهو اجازه داد تا به رویارویی دیگری با ایران استناد کند.

نیم ساعت پیش

یک منبع آگاه در گفتگو با تسنیم خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به رژیم صهیونیستی داده شده است.

1 ساعت پیش

آیت الله مکارم شیرازی درباره عملیات وعده صادق پیامی صادر کرد.

1 ساعت پیش

معاون فرهنگ و ارتباطات دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی (شعام) اعلام کرد، «نور نیوز» ارگان رسانه‌ای این شورا و دبیرخانه آن نیست.

1 ساعت پیش

سردار افشار: آثار شهید آوینی تاثیرگذار بود ولی بعد از آتش‌بس (جنگ عراق و ایران) که دیگر امکان فعالیت نداشت، مانده بود چه کند. ما هم نمی‌دانستیم با صدا و سیما چه کنیم.

1 ساعت پیش

وزرای امور خارجه ایران و چین طی گفتگوی تلفنی، آخرین تحولات منطقه و روند توسعه و گسترش روابط دوجانبه تهران و پکن را مورد گفتگو و تبادل نظر قرار دادند.

10 دقیقه پیش

حیات وحش همواره پر از اتفاقات عجیبی همچون شکار شدن یک مار به دست جغد است. ویدیویی که این لحظات نادر بلعیده شدن مار را به تصویر کشیده است را ببینید.

نیم ساعت پیش

بر اساس گزارش هواشناسی هرمزگان، سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر امروز دوشنبه وارد استان شده و بر اساس پیش بینی ها از فردا سه‌شنبه شدت بیشتری خواهد یافت که تا ظهر چهارشنبه هفته جاری در بیشتر نقاط استان ادامه دارد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...