۵۰۰ خانوار عشایری در قزوین از خدمات رایگان پزشکی برخوردار شدند all tv logo

۵۰۰ خانوار عشایری در قزوین از خدمات رایگان پزشکی برخوردار شدند
قزوینقزوین

سعید ابیت رییس اداره امور عشایر استان قزوین گفت: خدمات رایگان که در قالب اردو‌های پزشکی صورت می‌گیرد، به خانوار‌های عشایری مستقر در مناطق صعب العبور ارائه شده است.

وی اضافه کرد: در راستای مصوبه هیات وزیران، در ارتباط با ارتقا سطح برخورداری عشایر از خدمات بهداشتی، درمانی، بیمه‌ها و خدمات حمایتی، این اداره با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بهزیستی به برگزاری اردو‌های پزشکی در مناطق مختلف عشایری اقدام کرده است.

به گفته این مسئول، با حضور پزشکان متخصص، عمومی، دندانپزشک، ماما و مشاوران روانپزشکی انواع خدمات رایگان دارویی و مشاوره به خانوار‌های عشایری استان قزوین ارایه می‌شود.

رییس اداره امور عشایر استان قزوین بیان کرد: ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به عشایر در قالب اردو‌های جهادی و رایگان با هدف کمک به این جامعه همواره از سیاست‌های اصلی سازمان امور عشایر محسوب می‌شود که به عنوان یک برنامه مهم در استان قزوین در دستور کار قرار دارد.

استان قزوین دارای ۲ هزار و ۳۰۰ خانوار عشایری است.

باشگاه خبرنگاران جوانقزوینقزوین



#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در عملیات وعده صادق، انبوهی از پهپادها و موشک‌های کروز در موج اول به‌سمت سرزمین‌های اشغالی پرتاب شدند و در موج‌های بعدی، تعداد زیادی از موشک‌های بالستیک دوربرد ایرانی به‌سمت اهداف شلیک شدند.

نیم ساعت پیش

مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: تجهیزات تولید کارت سوخت در حال به روزرسانی است.

یک ربع پیش

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد: «رژیم اشغالگر ۴۰۰ فلسطینی را در بیمارستان الشفاء اعدام کرد و امروز توانستیم ۹ جسد دیگر را کشف کنیم.»

یک ربع پیش

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد آمریکا سعی دارد با هماهنگ‌کردن یک پاسخ دیپلماتیک به حمله تلافی‌جویانه ایران، از گسترش تنش‌ها در منطقه جلوگیری کند.

نیم ساعت پیش

عکس جلد روزنامه خبرورزشی در تاریخ ۷ فروردین سال ۱۳۹۳ را ملاحظه می‌کنید.

یک ربع پیش

ناصر علیزاده به مدال طلای وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی آسیا دست یافت. ایمان محمدی هم در وزن ۶۳ کیلوگرم به مدال برنز رسید اما امیر عبدی در ۷۷ کیلوگرم از رسیدن به مدال بازماند.

یک ربع پیش

تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران از کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک 2024 پاریس باز ماند.

نیم ساعت پیش

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بهره‌برداری از مرحله یک خط 3 یکی از مهمترین تاکیدات شوراست و با جبران عقب‌ماندگی‌ها، باید این پروژه تا مرداد به بهره‌برداری برسد.

نیم ساعت پیش

رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران، دلیل اختلال اخیر در سامانه نسخه‌نویسی الکترونیک را بروزرسانی نرم‌افزاری این سامانه اعلام کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...