خودروتک |
2 سال پیش

ستاره جذاب پرسپولیس باز می گردد

ستاره جذاب پرسپولیس باز می گردد؟

مهاجم نیجریه ای پرسپولیس برای دریافت مطالباتش به باشگاه مهلت دو هفته ای داد.

به گزارش پارسفوتبال، با شیوعویروسکرونا و تعطیلیلیگ برتر فوتبالدر ایران، بازیکنان خارجی تیمفوتبال پرسپولیسبا کسب اجازه از باشگاه، راهی کشور‌های خود شدند.

اگرچه هنوز زمانی برای آغاز تمرینات اعلام نشده، اما بازیکنان خارجی پرسپولیس برای بازگشت به دنبال دریافت مطالبات خود هستند، در شرایطی که مسولین باشگاه به بازیکنان خارجی قول داده بودن که مطالبالتشان را واریز کنند اما شنیده ها حاکی از آن است که به این وعده عمل نکردند و کریستین اوساگونامهاجم نیجریه‌ایپرسپولیسنیز بعد از عقد قرارداد با این تیم طی ماه‌های اخیر موفق به دریافت مطالبات خود نشده است و هم اکنون در کشوری خود می باشد و این بازیکن از شرایط بوجود آمده کاملا ناراضی بوده و مدیربرنامه بلژیکی این بازیکن طی روزهای اخیر دو نامه به باشگاهایمیلکرده و هفته گذشته نیز در گفتگویی که با رسول پناه داشته به او وعده داده شد که تا ۵ خرداد بخشی از مطالبات اوساگونا پرداخت می شود.

اوساگونا که دردربیعملکرد درخشانی داشت و یک پاس گل نیز به نام خود ثبت کرد، با اعلام نارضایتی خود از عملکرد باشگاه به واریز مطالباتش، در انتظار تحقق وعده مدیران تیم تا ۵ خرداد است. در صورتی که این موضوع نهایی نشود، این بازیکن می تواند، با توجه به سررسید مطالباتش طی ماه‎های اخیر بهفیفاشکایت کند و ضمن فسخ قراردادش، پرونده جدیدی علیه این باشگاه شکل دهد.

و باید منتظر بمانیم تا ببینیم باشگاه در این مهلت دو هفته می تواند مطالبات اوساگونا را پرداخت کند یا نه؟

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زیباکلام ادعاهای قبلی خود را پس گرفت و گفت: هیچ منبع و مأخذ موثقی پیرامون صحت و سقم آمار کشته‌شدگان ندارم.

8 ساعت پیش

ایسنا نوشت: وزیران امور خارجه هفت کشور اروپایی برای گفتگو در مورد تامین تسلیحات برای اوکراین وارد کی‌یف شدند.

6 ساعت پیش

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در بسیاری از امور راهگشا است، گفت: هرگاه در کشور دچار مشکل شدیم، به دلیل این است که از فرهنگ بسیج دور شده‌ایم.

6 ساعت پیش

فال روزانه سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱

8 ساعت پیش

زیباکلام ادعاهای قبلی خود را پس گرفت و گفت: هیچ منبع و مأخذ موثقی پیرامون صحت و سقم آمار کشته‌شدگان ندارم.

7 ساعت پیش

سخنگوی صنعت آب گفت: میزان بارندگی از ابتدای سال آبی تا کنون به ۲۸ میلیمتر رسیده که با اندکی اختلاف، مشابه سال گذشته، کشور با ۱۶ درصد کاهش بارندگی مواجه است.

8 ساعت پیش

شبکه خبری المیادین به نقل از برخی منابع ایرانی ادعای مطرح شده در روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز درباره ایران را رد کرد. این روزنامه انگلیسی اخیرا ادعا کرده بود که سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان سفر به بغداد، تهدید کرده بود که در صورت عدم جلوگیری از نفوذ تروریست‌های تجزیه طلب به داخل خاک ایران، تهران عملیات زمینی در شمال عراق را آغاز خواهد کرد.

8 ساعت پیش

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: صادق زیباکلام پس از فراخوانده شدن به مرجع قضایی، با انتشار پستی در اینستاگرام به نداشتن هیچ منبع و مأخذ موثق پیرامون صحت و سقم آماری که پیش از این منتشر کرده بود، اذعان کرد.

7 ساعت پیش

بسیاری از افراد دارای حس قوی حسادت بوده و توان دیدن موفقیت‌های دیگران را ندارند. باید به این افراد یادآوری کرد که مطالعات جدید نشان می‌دهد حسادت ممکن است منجر به بیمار شدن فرد حسود شود و در وهله نخست وی را دچار مشکل کند.

6 ساعت پیش

بیشتر...