خبرورزشی |
1 سال پیش

کاهش دستمزد یک بارسایی برای فرار خبر ورزشی

میرالم پیانیچ حاضر شده برای بازگشت به یوونتوس و جدایی از بارسلونا، حقوقش را هم کاهش بدهد.

میرالم پیانیچ
خبرورزشی -

نشریه «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شد میرالم پیانیچ بازیکن بوسنیایی یوونتوس خواهان بازگشت به این تیم است.

پیانیچ تابستان گذشته با ارزشی حدود ۶۰ میلیون یورو با آرتورو ملو هافبک برزیلی سابق بارسلونا معاوضه شد و یوونتوس بابت این معامله ۱۲ میلیون یورو دیگر هم به طرف اسپانیایی پرداخت. پیانیچ اما در بارسلونا به هیچ وجه به آنچه می‌خواست نرسید و در این تیم صرفاً یک نیمکت‌نشین بود. او فصل آینده هم جایی در ترکیب اصلی بارسلونا نخواهد داشت چرا که رونالد کومان در این تیم باقی مانده است.

به همین دلیل بارسلونا آماده دریافت پیشنهاد برای انتقال این بازیکن و در واقع مجبور به انجام این کار است چرا که باید از بازیکنان فعلی‌اش کم کند تا از هزینه‌هایش برای پرداخت حقوق لیونل مسی بکاهد. از یوونتوس به عنوان مقصد بعدی این پیانیچ ۳۱ ساله یاد شده که خودش هم از آن استقبال کرده است. علاوه بر اینکه چند منبع ایتالیایی مدعی شده‌اند پیانیچ شخصاً تمایل دارد به یوونتوس برگردد و به این منظور آمادگی دریافت حقوقی کمتر هم دارد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گروهک هکری «انانیموس» امروز ادعا کرد که سایت مجلس را هک کرده است.

6 ساعت پیش

همسران و نامزدهای بازیکنان تیم ملی انگلیس در طول جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر از زندگی لوکس در یک کشتی کروز یک میلیارد پوندی لذت خواهند برد.

7 ساعت پیش

در بیانیه‌ای که پلیس منتشر کرده، آمده است در جریان تجمعی که امروز مقابل سفارت ایران برگزار شد جمع قابل توجهی قصد ایجاد آشوب و بی‌نظمی داشتند.

6 ساعت پیش

تیم طراحی در شرکت معماری زها حدید طرح مرکز فرهنگی و هنری جینگه را به عنوان شبکه ای از حجم های جاری سازماندهی کرده اند.

7 ساعت پیش

وزیر امور خارجه: ایران با اتخاذ رویکردی منطقی مسیر دیپلماسی را پیگیری می کند و بر توافقی پایدار و دارای تضمین برخورداری از منافع اقتصادی آن تاکید دارد.

8 ساعت پیش

مشاور امنیت ملی آمریکا: ما به طور خصوصی و در عالی ترین سطوح به مقامات روس این موضوع را اعلام کرده‌ایم که آمریکا و متحدانش به چین اقدامی پاسخ قاطع خواهند داد.

7 ساعت پیش

رئیس کل دادگستری استان گلستان در بازدید از بازداشتگاه محل نگهداری اغتشاشگران از برخورد قاطعانه قانون با مخلان امنیت مردم خبر داد.

8 ساعت پیش

مدیریت بحران استانداری هرمزگان: زمین لرزه در عمق ۱۸ کیلومتری اتفاق افتاده و براساس اعلام تیم های ارزیاب و امدادی اعزام شده هیچگونه صدمه جانی و خسارت مالی ناشی از زمین لرزه در این منطقه نداشته ایم.

7 ساعت پیش

بیشتر...