فوتبالی |
1 ماه پیش

اعلام برنامه های تیم ملی ایران برای فیفادی پیش رو فوتبالی

اعلام برنامه‌های تیم ملی ایران برای فیفادی پیش‌رو

اعلام برنامه‌های تیم ملی ایران برای فیفادی پیش‌رو

پایگاه خبری فوتبالی - سرپرست تیم ملی فوتبال ایران برنامه‌های این تیم برای فیفادی شهریورماه را تشریح کرد.

به گزارش فوتبالی، حمید استیلى در خصوص نشست مشترک سرپرست فدراسیون، سرمربى و مدیر تیم ملى ایران با حضور در یک برنامه تلویزیونی گفت:جلسه فوق العاده ای داشتیم و در خصوص برنامه های آینده تیم ملی و اردوهایی که خواهیم داشت، صحبت کردیم. مشکلاتی از قبل بود اما باید دست به دست هم کنار تیم ملی کشورمان باشیم.خوشبختانه توانستیم مسائل را حل کنیم. حل این مشکلات مستلزم حمایت رسانه ها و پیشکسوتان از تیم ملی است. تنها چیزی که برای ما خیلی مهم است آرامش است و خوشبختانه این شرایط روز به روز بهتر می شود.
مدیر تیم ملى در خصوص اردوى آتى ملى پوشان گفت:از 20 شهریورماه بعد از مسابقات لیگ با بازیکنانی که در ایران هستند تا 26 شهریور در تهران هستیم و طی صحبتی که با مهدوی کیا داشتیم مقرر شد یک بازی دوستانه و خوب با تیم ملی امید انجام دهیم. سپس 27 شهریورماه به سمت اتریش پرواز خواهیم کرد و لژیونرها به ما اضافه خواهند شد. به نظرم مسابقه با سنگال یک دیدار خیلی خوب و قوی برای ما خواهد بود.

استیلی عنوان کرد: با توجه به تحریم هایی که وجود دارد مشکلات زیادی پیش روی ما هست و برای تیم های دیگر به مراتب این رویه آسان تر است. دومین بازى فیفا دی 5 مهرماه است و البته همه این موضوع را می دانند که بازی بعدی با تیم اروگوئه در اردوی اتریش خواهد بود. در واقع مى توانیم دو بازى بسیار خوب و قوى با حریفانى قدرتمند داشته باشیم. آقاى اسکوچیچ در خصوص بازی سوم دوستانه مخالفت کرد و معتقد است که به بازیکنان فشار می آوریم.نشستی را هم در خصوص آماده سازی هر چه بهتر و موضوع پرواز به اتریش داشتیم و به ما قول کمک دادند، همانطور که در بازی با کره جنوبی تیم ملی با پرواز چارتر راهی سئول شد.

استیلى در خصوص ورود کاپ مسابقات جام جهانى به تهران اظهار داشت:کاپ جام جهانی 10 شهریورماه وارد ایران می شود . سه تن از نمایندگان فیفا همراه با کاپ جام جهانی به ایران سفر می کنند و در این خصوص باید یک سری پروتکل های فیفا را اجرا کنیم.

مدیر تیم ملى اضافه کرد:همدلی تیم ملی باید براى همه ما مهم باشد. میرشاد ماجدی حمایت قاطع هیات رئیسه و کمیته فنی را از اسکوچیچ و کادر فنى به ما اعلام کردند و گفتند که فدراسیون با همه توان از شما حمایت مى کند. امیدوارم بازیکنان با اتحاد و همدلی که بین آنها وجود دارد یک بار دیگر برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی کنند. تمام تلاش خود را در این زمینه خواهیم کرد که هیچ مشکلی نباشد ولی مطمئنا این امر مهم با همدلی رسانه ها و پیشکسوتان اتفاق خواهد افتاد. در این سه ماه باید کنار ما باشند و ما را مثل همیشه برا موفقیت در ادامه راه حمایت کنند.

سرپرست تیم ملی در خصوص شرایطوحید امیریگفت:خوشبختانه شرایط امیری روز به روز بهتر می شود و امیدوارم به اردوی شهریورماه برسد. هر مربی آرزویش این است که وحید امیری را در تیم خودش داشته باشد.

استیلی گفت: امیدوارم این تا بازی خیلی خوب به آماده سازی تیم کمک بسزایی بکند و قرارداد آن نهایى شود. با توجه به برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در این شرایط برنامه های تیم ملی را مو به مو اجرا می کنیم. وحید هاشمیان الان در قطر است و عملکرد بازیکنانی که در لیگ قطر بازی می کنند را زیر نظر دارد و اسکوچیچ و بقیه کادر فنی در ایران هستند و بازیهای لیگ برتر را مى بینند. در مجموع همدلى و انسجام خوبى ایجاد شده و اتفاقات گذشته را کنار گذاشته ایم و تنها به آینده و موفقیت تیم ملى در ادامه راه فکر مى کنیم.

1470#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پایگاه خبری فوتبالی - داستان حامد لک با تراکتوری‌ها یک قصه پرفراز و نشیب و پرماجراست.به گزارش فوتبالی، تراکتور در چارچوب هفته هشتم لیگ‌ برتر در رفسنجان میهمان مس خواهد بود. بازی با مس علاوه بر حساسیت‌های جدولی باتوجه به حضور بازیکنانی که روزگاری در ت,حامد لک,تراکتور,مس رفسنجان,پیشنهاد سردبیر

13 ساعت پیش

اختصصی از هتل آزادی/ صحبن های روی ماتا مربی تیم استقلال در کنفرانس خبری قبل از بازی فردا مقابل فولاد خوزستان

10 ساعت پیش

صحبت های مربیان تیم های پیکان و آلومینیوم اراک بعد از بازی دو تیم

10 ساعت پیش

صحبت های امیدوار سرپرست تیم آلومینیوم اراک پس از پایان بازی این تیم مقابل پیکان

10 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- مربی تیم فوتبال استقلال گفت: هدف استقلال کسب پیروزی و 3 امتیاز مقابل فولاد است.به گزارش فوتبالی، روی ماتا در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم استقلال و فولاد اظهار داشت: فردا یک بازی خانگی داریم و مقابل یک تیم خیلی خوب که بازیکنان خ,استقلال,فولاد خوزستان,روی ماتا

10 ساعت پیش

      حضور امیر محمد یزدانی، کامران قاسمپور و حسن یزدانی در مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات جهانی صربستان                      

10 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع استقلال غایب بزرگ بازی فردای تیمش مقابل فولاد است.به گزارش فوتبالی، ریکاردو ساپینتو مجبور است فردا زوج خط دفاعی تیمش را تغییر دهد چرا که عارف غلامی امکان همراهی تیمش جلوی فولاد را ندارد.دلیل این قضیه هم به فعالیت او در فضای,عارف غلامی,استقلال

13 ساعت پیش

پیش نمایش دو دیدار روز نخست از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران در فصل 1401-1402 را در این بخش مشاهده کنید

20 ساعت پیش

با اپلیکیشن و سایت فوتبالی خودتان را در زمین مسابقه یا روی سکوها احساس کنید | باشگاه اومونیا,منچستریونایتد,لیگ اروپا

10 ساعت پیش

بیشتر...