ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

موضع سپاهان درباره سرمربی گری مورایس در تیم ملی ورزش سه

کد خبر : 1873334 |10 اسفند 1401 ساعت 21:04 |26.4K بازدید |8دیدگاه

یک گزینه دیگر فدراسیون هم کنار کشید

موضع سپاهان درباره سرمربی‌گری مورایس در تیم ملی

مدیرعامل باشگاه سپاهان از ادامه همکاری قطعی سرمربی پرتغالی روی نیمکت این تیم و رد پیشنهاد حضور روی نیمکت تیم ملی خبر داد.

موضع سپاهان درباره سرمربی‌گری مورایس در تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال در تصمیم عجیبی که گرفته بود، بیش از نیمی از مربیان لیگ برتری را کاندیدای حضور روی نیمکت تیم ملی معرفی کرده و خواهان برنامه آنها برای هدایت ایران شده بود.

تصمیمی که از همان ابتدا نیز قابل پیش‌بینی بود که با چالش بزرگی همراه شود.یکی از مربیانی که به عنوان گزینه حضور روی نیمکت تیم ملی معرفی می‌شد ژوزه مورایس بود؛ سرمربی پرتغالی سپاهان که در این فصل در لیگ برتر ایران حاضر شده و تا پایان این هفته نیز تیمش صدرنشین جدول است.

با این حال بعد از اینکه مربیان ایرانی مدنظر برای ارائه برنامه، یکی پس از دیگری عدم تمایل خود را برای این موضوع اعلام کردند، باشگاهسپاهاننیز موضع رسمی خود را در رابطه با جدایی مورایس و حضورش در تیم ملی مشخص کرد.

1787324

محمدرضا ساکت، عضو هیات رییسه فدراسیون و همچین مدیرعامل باشگاه سپاهان، در آخرین صحبتی که در این خصوص داشته، اینطور گفته است:در مورد فوتبال سخنگوی فدراسیون صحبت می‌کند. باشگاه سپاهان نامه رسمی به فدراسیون داده است که به هیچ وجه با چنین چیزی هماهنگ نیست. تمرکز مورایس بر روی تیم است و خودش هم این را اعلام کرده است. باشگاه هم همین را اعلام می‌کند.

با مشخص شدن موضع رسمی باشگاه سپاهان که قطعا هماهنگی با مورایس نیز در این زمینه صورت پذیرفته، از میان گزینه‌های داخلی که شاید فدراسیون همچنان چشم انتظار نظر نهایی وی است، پاکو خمس سرمربی اسپانیایی تراکتور است. با این حال بعید به نظر می‌رسد باشگاه تراکتور و خمس نیز در نهایت به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهند و باید دید فدراسیون فوتبال که وعده معرفی سرمربیتیم ملی ایرانبعد از کارلوس کی روش را تا پیش از اردوی 28 اسفندماه را داده، چه فردی را انتخاب خواهد کرد.

سپاهانسپاهان
تیم ملی ایرانتیم ملی ایران
محمدرضا ساکت
ژوزه مورایسژوزه مورایس
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

سپاهانسپاهان

مشاهده برنامه و نتایج سپاهان، بازی بعدی سپاهان و ویدئو خلاصه بازی های سپاهان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...