خبرورزشی |
۱ هفته پیش

خطرناک ترین ستاره اروگوئه مقابل ایران چه کسی است

از اتریش خبر می‌رسد که بر اساس آنالیزهای کادرفنی تیم ملی، خطرناک‌ترین ستاره اروگوئه شناسایی شده است.

فدریکو والورده
  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

لطفا اشتباه نکنید! از نظر کی‌روش و آنالیزورهایش، لوئیس سوارس پا به سن گذاشته خطرناک‌ترین بازیکن تیم ملی اروگوئه نیست.

کی‌روش به هافبک های دفاعی و مدافعان خود سپرده است به شدت مراقب فدریکو والورده باشند. این هافبک تهاجمی، ستاره رئال مادرید در فصل جاری بوده که در ۹ مسابقه، موفق به زدن چهار گل شده و ۲ مرتبه نیز پاس گل داده است.

جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید فدریکو والورده در آخرین لحظات از تیم ملی اروگوئه اعزامی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خط خورد اما در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، ستاره تیم ملی کشورش محسوب می‌شود.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با رفتارهایی که ریکاردو ساپینتو نشان می‌دهد و نوع مهره‌چینی او، آبی‌پوشان دچار مشکل خواهند شد.

7 ساعت پیش

همزمان با مرگ پسر بازیگر معروف سینما، تحقیقات برای تعیین علت اصلی این حادثه از سوی بازپرس جنایی تهران آغاز شد.

8 ساعت پیش

مربیان تیم ملی فوتبال دیدار پرسپولیس و تراکتور را از نزدیک تماشا می‌کنند.

8 ساعت پیش

روسای قوای مجریه، مقننه و قضائیه ضرورت شناخت و تبیین توطئه‌های ایران‌ستیزان و دشمنان انقلاب اسلامی را از سوی رسانه‌ها و نخبگان مورد تاکید قرار دادند.

8 ساعت پیش

آشوب‌گران که امروز هم در تهران شروع به تخریب اموال عمومی کردند در یکی از موارد نرده‌های خط اتوبوس‌های شرکت واحد را از جا کندند و به عنوان ابزاری برای منع تردد در شهر استفاده کردند. این رفتار مشابه در روزهای گذشته برای خط BRT در نارمک هم اتفاق افتاد.

8 ساعت پیش

کارشناس فوتبال گفت: پنالتی اعلام شده برای استقلال در دقیقه ۲+۹۰درست بود.

8 ساعت پیش

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیرو‌های مسلح از پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی تسهیلات قرض‌الحسنه برای اشتغال سربازان خبرداد.

8 ساعت پیش

تیم فوتبال بارسلونا با یک پیروزی حداقلی برابر مایورکا موقتاً به صدر جدول رده‌بندی لالیگا صعود کرد.

7 ساعت پیش

برای مصرف‌کننده‌ عادی یک راه بیشتر برای شناسایی عسل وجود ندارد؛ آن هم استفاده از حواس است. رنگ و غلظت عسل نمی‌تواند عاملی تعیین‌کننده برای شناسایی کیفیت این محصول باشد چراکه غلظت و رنگ عسل بسته به شرایط اقلیمی تولید آن متفاوت است اما عسل طبیعی، عطر و طعم گل‌ها را دارد.

8 ساعت پیش

بیشتر...