ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

گری ویلسون قهرمان شگفتی ساز مسابقات اسنوکر ورزش سه

کد خبر : 1857430 |14 آذر 1401 ساعت 09:34 |947 بازدید |1دیدگاه

گری ویلسون قهرمان شگفتی‌ساز مسابقات اسنوکر

گری ویلسون موفق شد در مسابقات آزاد اسکاتلند به مقام قهرمانی برسد.

گری ویلسون قهرمان شگفتی‌ساز مسابقات اسنوکر

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، گری ویلسون موفق شد در مسابقات آزاد اسنوکر اسکاتلند ۲۰۲۲، اولین عنوان رنکینگ دوران حرفه‌ای خود را کسب کند و قهرمان شود. این بازیکن پس از قهرمانی از مربی پیشینش استن چمبرز که سال گذشته درگذشت، یاد کرد. ویلسون۳۷ ساله در سال ۲۰۰۴ به جمع حرفه‌ای‌ها وارد شد.

مترو در گزارشی در خصوص قهرمانی این اسنوکرباز نوشت: ویلسون بازی درخشانی در این مسابقات انجام داد. این اسنوکرباز توانست بازیکنانی مانند رونی اُ سالیوان، کایرن ویلسون و حسین وفایی را شکست دهد.

ویلسون پس از پیروزی خود به یورو اسپورت گفت: می‌خواهم اشاره ویژه‌ای به استن چمبرز، مربی پیشین خودم داشته باشم که سال‌ها برای من زحمت کشیده است. او متاسفانه سال گذشته از دنیا رفت و واقعا دوست داشت اینجا باشد.

ویلسون برای کسب اولین عنوان رنکینگ خود ۸۰ هزار پوند به دست آورد، در حالی که نایب قهرمان ۳۵ هزار پوند دریافت کرد.

به گزارش ایسنا، در فینال مسابقات آزاد اسنوکر اسکاتلند، ویلسون توانست جو اُ کانُر را با نتیجه ۹ بر ۲ شکست دهد و قهرمان شود. پیش از این، این اسنوکرباز شگفتی‌ساز شده بود چرا که او در دور سوم رونی اُ سالیوان ستاره اسنوکر جهان را از پیش‌رو برداشت. هم‌چنین در دور چهارم حسین وفایی ملی پوش ایران مقابل این اسنوکرباز با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ شکست خورد.

بیلیارد و اسنوکر
حسین وفایی
سالیوان
بیلیارد
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...