خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

اعلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس در استان قم تسنیم


اعلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس در استان قم

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مسیر و ساعت راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر‌های استان قم را اعلام کرد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز قم، مسیر راهپیمایی از صحن امام رضا علیه السلام در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به سمت میدان فلسطین و مصلی قدس از مسیر خیابان شهدااست.

ساعت 9:30 اجتماع اولیه و وداع با پیکر مطهر شهید القدس وساعت 10 آغاز راهپیمایی

قنوات

میدان انقلاب، خیابان شهدا مسجد اعظم نماز‌ جمعهساعت 11

جعفریه

میدان امام خمینی، گلزار شهدا مصلی نماز جمعهساعت 11

دستجرد

شهدای گمنام، میدان شهید سعید رضا زینلی، میدان امام خمینی، پل شهیدحاج قاسم سلیمانی، بهشت حضرت فاطمه سلام الله علیها، خیابان شهدا، مصلای نماز جمعهساعت 10:30

کهک

میدان امام خمینی، خیابان جهاد، گلزار شهداساعت 11

سلفچگان

از میدان ولیعصر، مسیر بلوار امام رضا علیه السلام به سمت یادمان شهدای گمنامساعت 10:30

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام جمعه شیراز خطاب به آمریکا و به قدرت‌های حامی اسراییل اعلام کرد: شما تجربه جنگیدن با ملت ایران را در هشت سال دفاع مقدس دیده‌اید اگر بخواهید دست از پا خطا کنید ملت ایران شما را سر جای خود خواهند نشاند.

2 دقیقه پیش

کیانوش عیاری یکی از بزرگترین کارگردانان سینمای ایران است، کارگردانی صاحب‌سبک و مؤلف. اما در «ویلای ساحلی» موفق نبود. هرچند فیلم فروش نسبتا بدی نداشت، ولی فیلم در حد اعتبار عیاری و استانداردهایش نبود. اگر بیلی وایلدر بود چه توصیه‌ای می‌توانست به عیاری کند که او را از ساخت این فیلم منصرف سازد؟

7 دقیقه پیش

امام جمعه یاسوج گفت: عملیات وعده صادق استکبار و اسرائیل را به وحشت انداخت و امید را در دل ملت‌های آزادی خواه و ملت عزیز ایران زنده کرد.

1 دقیقه پیش

سازمان همکاری اسلامی در واکنش به حق وتوی آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت که این اقدام ناقض مفاد منشور سازمان ملل متحد است.

1 دقیقه پیش

خطیب نماز جمعه مشهد گفت: اینکه ۳۰۰ موشک و پهپاد در یک لحظه با این سرعت و قدرت، فضای آسمان فلسطین اشغالی را در بر بگیرد، برای اسرائیلی ها خیلی مهیب و چشمگیر بود، اما این همه قدرت ما نبود.

5 دقیقه پیش

علی بخشی‌زاده به طرح راه‌اندازی رادیو بانوان اشاره کرد که امیدواریم سازمان صدا و سیما به این نتیجه برسند رادیو بانوان را راه بیندازند.

2 دقیقه پیش

دو تیم دیگر عربستانی هم به کارزار جذب روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی چلسی اضافه شدند.

2 دقیقه پیش

امام جمعه کاشان ضمن اشاره به وعده صادق گفت: ایران در وعده صادق همانند شمشیر ذوالفقار بر سر دشمن فرود آمد.

2 دقیقه پیش

عباسیان توسط هلاکوخان مغول نابود شدند؛ در دوران تاریک 500 ساله آنها انحراف‌هایی نظیر علنی شدن فسق و بی بند و باری و عدم توجه به اخلاق ایجاد و شدید‌ترین خشونت‌ها علیه بنی‌هاشم اعمال شد.

1 دقیقه پیش

بیشتر...