ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

اتفاق باورنکردنی درباره تیم های خوزستانی ورزش سه

انتهای جدول لیگ برتر، بی‌پول در لیگ یک

اتفاق باورنکردنی درباره تیم‌های خوزستانی

تیم‌های فوتبال خوزستان شرایط خوبی ندارند؛ در لیگ برتر آن‌ها پایین جدول را مال خود کرده‌اند و در لیگ یک شرایط مالی بدی را تجربه می‌کنند.

اتفاق باورنکردنی درباره تیم‌های خوزستانی

به گزارش "ورزش سه"، خوزستان همواره به عنوان یکی از استان‌هایی شناخته شده که فوتبال در آن زنده است؛ بسیاری از استعدادهای فوتبال ایران از خوزستان معرفی شدند و این استان در سالیان گذشته افتخارات زیادی نیز به دست آورده است.

قهرمانی‌هایفولادخوزستان واستقلال خوزستاندرلیگ برترو صعود فولاد به مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا از جمله افتخارات این تیم‌ها محسوب می‌شود.

در فصل جاری اما تیم‌های خوزستانی شرایط مطلوبی ندارند و درلیگ برترو لیگ دسته اول شاهد اتفاقات عجیبی برای آن‌ها داریم. در لیگ برتر بیست و سوم سه تیم خوزستانی به نام‌های فولاد، نفت آبادان و استقلال خوزستان حضور دارند که رده‌های پایینی جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

1959251

استقلال خوزستان در قعرجدوللیگ برترقرار گرفته، فولاد در جایگاه چهاردهم است و نفت آبادان به لطف برد اخیر به رده دوازدهم جدول صعود کرده است.

در لیگ دسته اول اگرچهنفت مسجدسلیمانچند هفته‌ای است با نتایج خوب در جمع بالانشینان حضور یافته و یکی از مدعیان صعود محسوب می‌شود، اما مشکلات مالی این تیم همچنان ادامه دارد. استقلال آبی پوش ملاثانی هم در اوج مسائل مالی قرار دارد و مشکلات متعددی را تجربه می‌کند.

1947954

اخیرا امتیاز باشگاه خلیج‌فارس ماهشهر هم به شاهین بندرعامری بوشهر واگذار شد تا این تیم قعرنشین لیگ یک شرایطی مشابه نفت اهواز را تجربه کند که اول فصل به گچساران انتقال داده شد.

اتفاقاتی که اخیرا در لیگ استانی خوزستان هم رخ داد، قابل توجه بود ؛ درگیری‌هایی پیش آمده و در اوج آن ضرب و شتم برخی داوران بر زشتی‌های این لیگ افزود.

به نظر می‌رسد تیم‌های خوزستانی درلیگ برترو لیگ یک شرایط عجیبی را تجربه می‌کنند و به نظر می‌رسد باید فکری به حال باشگاه‌هایی کرد که در گذشته اتفاقات خوبی را رقم زده‌اند تا شاید به روزهای خوب برگردند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سفیر ایران در عربستان در هتل محل اقامت سپاهان حاضر شد.

1 ساعت پیش

هوادار تهران خیلی زود توانست گل شمس‌آذر قزوین را جبران کند.

1 ساعت پیش

با رفع موانع و مشکلات، جلال الدین ماشاریپوف در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفته است.

1 ساعت پیش

در فصل جاری هیچ‌یک از چهار خرید تابستانی سیتی نتوانسته‌اند خود را به پپ گواردیولا ثابت کنند.

1 ساعت پیش

از امروز رؤسای دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا تا زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا مسئولیتی در این نهاد نخواهند داشت.

1 ساعت پیش

شمس‌آذر قزوین موفق شد در دقیقه ۱۲ بازی هوادار به گل برسد.

1 ساعت پیش

کیلیان امباپه بهترین گلزن فوتبال اروپاست، ولی دو رقیب غیرمنتظره، قلمرو او را سخت به چالش کشیده‌اند.

1 ساعت پیش

ترکیب نفت آبادان برای دیدار با فولاد خوزستان مشخص شد.

1 ساعت پیش

علیرضا فغانی در ورزشگاه دستگردی برای تماشای دیدار هوادار و شمس آذر حضور پیدا کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...