لیون کامپیوتر |
۱ هفته پیش

قدرت نمایی کارت گرافیک RTX 4090 در بازی Modern Warfare مجله لیون کامپیوتر

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هم‌‎اکنون برای کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده‌اند قابل دسترس بوده و به دنبال آن شاهد انتشار بنچمارک‌های آن در فضای مجازی هستیم. برخی رسانه‌های گزارش داده‌اند کارت گرافیک RTX 4090 قادر است این بازی را با نرخ 100 فریم بر ثانیه در رزولوشن 4K به همراه بالاترین تنظیمات اجرا کند. در ادامه همراه لیون تک باشید.

کارت گرافیکRTX 4090 به راستی یکی از قدرتمندترین محصولات شرکت انویدیا تاکنون است که از پس اجرای هر بازی در بالاترین تنظیمات و رزولوشن به خوبی برمی‌آید. در تازه‌ترین بنچمارک مشخص شد کارت پرچمدار تیم سبز قادر است بازی Modern Warfare 2 را در رزولوشن 4K و تنظیمات گرافیکی Extreme با نرخ 100 فریم بر ثانیه اجرا کند.

قدرت‌نمایی کارت گرافیک RTX 4090 در بازی Modern Warfare 2

در توضیحات این بنچمارک آمده است که نتایج منتشر شده واقعی بوده و میدان دید (FOV) بصورت پیشفرض روی عدد 80 قرار دارد. در نتیجه، بدیهی است که با افزایش آن امکان دارد عملکرد بازی تا حدودی کاهش پیدا کند. برای اجرای این عنوان با کارت گرافیک RTX 4090 از ویندوز 10 (64 بیت) و درایور GeForce 522.25 استفاده شد.

ارقام بدست آمده در دو ماموریت اصلی بخش کمپین حاصل شده و طی این آزمایش هیچ افت عملکرد قابل ملاحضه‌ای مشاهده نشد. لازم به ذکر است که Modern Warfare II از فناوری‌ DLSS 2 و FSR 2.0 به همراه Intel XeSS با هدف ارتقا عملکرد فنی در کارت گرافیک‌های انویدیا، ای ام دی و اینتل پشتیبانی می‌کند. البته، در این آزمون DLSS غیرفعال بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ 28 اکتبر برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد.#‌اخبار_تکنولوژی منبع: لیون کامپیوتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...