راهبرد معاصر |
۲ هفته پیش

رونمایی از مربی دروازه بان های جدید پرسپولیس راهبرد معاصر

مربی دروازه‌بان‌های جدید پرسپولیس امروز در تمرین این تیم رونمایی شد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ کادر فنی تیم پرسپولیس بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی با یک تغییر بزرگ همراه شد و ننکا مربی برزیلی دروازه‌بان‌های این تیم بعد از کناره‌گیری گل‌محمدی تصمیم به جدایی از جمع سرخ‌پوشان گرفت.

جرسی انیسیو گزینه مربیگری دروازه‌بان‌های پرسپولیس سرانجام امروز پس از کش و قوس‌های فراوان در تمرین سرخ‌پوشان حاضر و به کادر فنی اوسمار اضافه شد./خبرورزشی#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، بعد از شکست در انتخابات مجلس دوازدهم در کانال تلگرامی خود بیانیه ای صادر کرد.

10 دقیقه پیش

مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ۱۲هزار و ۶۰۰ قایق گردشگری، ۵۰ فروند شناور مسافری و ۴۸ فروند لندینگ کرافت در بنادر شمالی و جنوبی برای ارائه خدمات به مسافران در آمادگی کامل قرار دارند.

یک ربع پیش

رئیس دولت سیزدهم دستور ویژه‌ای را خطاب به وزیر کشور درباره سیل سیستان و بلوچستان صادر کرد.

یک ربع پیش

به گفته رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، سرانه فضای دانش‌آموزی قبل از انقلاب ۱.۵ متر مربع بوده اما در حال حاضر علیرغم رشد جمعیت دانش‌آموزی و وجود مشکلاتی همچون تحریم‌ها، این سرانه به ۵.۲۸ متر مربع افزایش یافته است.

یک ربع پیش

استاندار مازندران در پیامی از مردم استان برای حضور حماسی پای صندوق‌های رای قدردانی کرد.

12 دقیقه پیش

وبینار تخصصی «روابط‌ عمومی با محوریت بر دنیای امروز» با حضور متخصصان و مدیران روابط‌عمومی استارتاپ‌ها و برندهای برتر ایران در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

10 دقیقه پیش

مسابقات فوتسال جام رمضان (شهدای چوار) در غیاب دو تیم مطرح پایتخت برگزار خواهد شد.

11 دقیقه پیش

فرماندار چناران گفت: حسین امامی راد با کسب ۲۹ هزار و ۹۲۳ رأی بیشترین آرا را در حوزه انتخابیه چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار کسب کرد.

14 دقیقه پیش

از سوی ستاد انتخابات استان اسامی ۸ منتخب دوره دوازدهم مجلس در سیستان و بلوچستان اعلام شد.

11 دقیقه پیش

بیشتر...