تلاش برای مشارکت حداکثری در انتخابات all tv logo

تلاش برای مشارکت حداکثری در انتخابات
خراسان شمالیبجنورد

حسن ناهیدی گفت: یکی از محور‌های اساسی و تلاش دولت بر اهمیت دادن و شرکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات است.

وی با بیان اینکه مشارکت ملت در امور و تقویت رابطه‌ی مردم و دولت ایجاد سرمایه‌ی اجتماعی می‌کند، افزود: یک عرصه مهم تولید قدرت برای نظام جمهوری اسلامی، شرکت حداکثری مردم در انتخابات سرنوشت ساز و تعیین کننده است.

ناهیدی با اشاره به اینکه تلاش‌ها و اقدامات بسیاری برای رفع موانع و مشکلات زیرساختی در استان انجام شده است، اضافه کرد: انتخابات پیش رو نیز همانند سال‌های گذشته انتخابات سالم و با مشارکت حداکثری مردم همراه خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: اخیرا دشمن تلاش کرد تا افکار عمومی را به سمت بی ثباتی ببرد، اما مردم به فراخوان‌های برون مرزی و فرامنطقه‌ای آن‌ها اعتنا نکردند و این نشان از هوشیاری جوانان و افزایش بصیرت مردم است.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان برای مشاهده نتیجه استعلام مدارک طی بازه زمانی از ۲۷ شهریور ماه لغایت ۲ مهرماه به آدرس keshvar.moi.ir مراجعه کنند و متقاضیانی که تاییدیه مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوطه صادر شده باشد، برای ثبت نام الکترونیکی نهایی از تاریخ ۲۷ مهر ماه به مدت هفت روز مجاز هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجعی مورد تایید قرار نگرفته باشد، می‌توانند اعتراض خود را ثبت و مدارک لازم را در درگاه مذکور بارگذاری کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانخراسان شمالیبجنورد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ستاد کمیته بازرگانی و امور زیربنایی محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (سه‌شنبه) آغاز به کار کرد.

6 دقیقه پیش

طالبان از گزارش‌دهی رئیس یوناما در مورد تحولات افغانستان به شورای امنیت انتقاد کرد.

یک ربع پیش

در ادامه به موضوع تعطیلی ادارات به دلیل نامطلوب بودن هوا پرداختیم.

نیم ساعت پیش

نماینده محمدباقر قالیباف درباره حواشی سفر به ترکیه صحبت کرد.

10 دقیقه پیش

فرمانده انتظامی کردستان از دستگیری کلاهبردار ۱۰۰ میلیارد ریال در کامیاران خبر داد.

نیم ساعت پیش

مدیر عامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) گفت: مصرف برق کشور در روز سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ با عبور از ۷۳ هزار مگاوات رکورد شکست.

نیم ساعت پیش

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پاسخگوی سوالات مردم خواهد بود

یک ربع پیش

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (سه‌شنبه ۲۹ خرداد) در بازار طلای تهران با تداوم روند نزولی افت ۲۵۰ هزار تومانی داشت و به کانال ۳۹ میلیون تومانی عقب‌نشینی کرد.

نیم ساعت پیش

یک رسانه آمریکایی مقامات امنیتی واشنگتن و تل‌آویو قرار است درباره برنامه هسته‌ای ایران رایزنی کنند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...