تلاش برای مشارکت حداکثری در انتخابات all tv logo

تلاش برای مشارکت حداکثری در انتخابات
خراسان شمالیبجنورد

حسن ناهیدی گفت: یکی از محور‌های اساسی و تلاش دولت بر اهمیت دادن و شرکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات است.

وی با بیان اینکه مشارکت ملت در امور و تقویت رابطه‌ی مردم و دولت ایجاد سرمایه‌ی اجتماعی می‌کند، افزود: یک عرصه مهم تولید قدرت برای نظام جمهوری اسلامی، شرکت حداکثری مردم در انتخابات سرنوشت ساز و تعیین کننده است.

ناهیدی با اشاره به اینکه تلاش‌ها و اقدامات بسیاری برای رفع موانع و مشکلات زیرساختی در استان انجام شده است، اضافه کرد: انتخابات پیش رو نیز همانند سال‌های گذشته انتخابات سالم و با مشارکت حداکثری مردم همراه خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: اخیرا دشمن تلاش کرد تا افکار عمومی را به سمت بی ثباتی ببرد، اما مردم به فراخوان‌های برون مرزی و فرامنطقه‌ای آن‌ها اعتنا نکردند و این نشان از هوشیاری جوانان و افزایش بصیرت مردم است.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان برای مشاهده نتیجه استعلام مدارک طی بازه زمانی از ۲۷ شهریور ماه لغایت ۲ مهرماه به آدرس keshvar.moi.ir مراجعه کنند و متقاضیانی که تاییدیه مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوطه صادر شده باشد، برای ثبت نام الکترونیکی نهایی از تاریخ ۲۷ مهر ماه به مدت هفت روز مجاز هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجعی مورد تایید قرار نگرفته باشد، می‌توانند اعتراض خود را ثبت و مدارک لازم را در درگاه مذکور بارگذاری کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانخراسان شمالیبجنورد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

یک ربع پیش

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

یک ربع پیش

یک کارگردان گفت: نمایش آیینی و سنتی نیازمند توجه جدی است و جشنواره آیینی و سنتی می‌تواند بستری برای تحول و رشد این‌گونه از نمایش‌ها باشد.

یک ربع پیش

دومین شهر بزرگ جهان عرب از اول ربیع‌الاول به‌مناسبت بیست‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب میزبان ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی است.

یک ربع پیش

استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم باشند.

یک ربع پیش

افزایش مداوم چاقی در سرتاسر جهان بر نیاز به جایگزین‌های سالم‌تر قند تاکید می‌کند.

یک ربع پیش

روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

یک ربع پیش

معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم ورزشکاران کشورمان با کسب مدال‌های خوشرنگ، دل مردم عزیزمان را شاد کنیم چرا که هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست، امروز به شادی نیاز داریم.

یک ربع پیش

بیشتر...