راهبرد معاصر |
۲ هفته پیش

اکران مستند غیر رسمی برای اصحاب رسانه راهبرد معاصر

مستند «غیر رسمی 6» که با عنوان «از این طرف که منم» به موضوع اهتمام‌ رهبر انقلاب به کتاب و کتابخوانی پرداخته است، برای اصحاب رسانه به صورت اختصاصی به نمایش در آمد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ مستند «غیر رسمی» که از سال 1399 اولین قسمت خود را با عنوان «دیدار راویان دفاع مقدس» به کارگردانی سیدعلی صدری‌نیا آغاز کرد، امروز از قسمت ششم خود با عنوان «از این طرف که منم» با گذری به موضوع اهتمام‌ رهبر انقلاب به کتاب و کتابخوانی با حضور اصحاب رسانه‌ اکران به عمل آورد.اصحاب رسانه ضمن تماشای کامل این مستند به گفت‌وگو با سید علی صدری نیا کارگردان این مستند نیز پرداختند.در مستند غیر رسمی شش آن سیره عملی از رهبر انقلاب دیده می‌شود که برای مردم کمتر دیده شده است؛ قسمت‌های یک تا پنج این مستند مربوط به جلسات پنجشنبه‌ای رهبر انقلاب با گروه‌های مختلف خبرگان جامعه بوده است که در این قسمت تصاویر دیده نشده از رهبر انقلاب در نمایشگاه کتاب و خاطراتی از مسئولین و افراد مختلف مرتبط با حوزه کتاب به تصویر کشیده شده است.صدری‌نیا در تشریح مستند غیر رسمی، گفت: در قسمت ششم این مستند به روایت نسبت رهبر انقلاب و کتاب در این سال‌ها پرداخته شده است.کارگردان مستند غیر رسمی، ادامه داد: روایت مقام معظم رهبری و کتاب آنقدر مفصل و پر جزئیات و دارای ماجراهای مختلفی بود که وارد شدن به این دریا و روایت کردن آن، کار پیچیده و سختی است.#‌مستند_غیر_رسمی#‌سید_علی_صدری_نیا#‌آیت_الله_خامنه‌ای/فارس#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سباستین فتل قهرمان چهار دوره فرمول که در پایان فصل 2022 اعلام بازنشستگی کرد، در مورد احتمال از سرگیری حرفه خود واکنش نشان داد.

یک ربع پیش

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت:حدود 10 ساعت از شروع فرآیند انتخابات گذشته و در حال نزدیک شدن به پایان مرحله اول انتخابات هستیم‌، شرایط خوبی در استان حاکم است و فرآیند رای‌گیری در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی ادامه دارد.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه در مسجد دانشگاه صنعتی شریف آرای خود را به صندوق انداخت.

یک ربع پیش

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی از فراهم شدن شرایط برای رأی دادن افراد دارای معلولیت و افراد مسن خبر داد.

یک ربع پیش

زنگ آغاز انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ‌خبرگان رهبری در ساعت 8 صبح 11 اسفند ماه 1402 به‌صدا درآمد تا تکلیف نمایندگان مردم در خانه ملت و خبرگان ‌مشخص شود.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: انتخابات با صحت، سلامت و در امنیت کامل در استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.

یک ربع پیش

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل، گفت: برای امنیت برگزاری انتخابات در ادبیل بیش از 10 هزار نفر مشارکت دارند.

یک ربع پیش

امام جمعه اراک گفت: منتخبان انتخابات امانتدار مردم هستند.

یک ربع پیش

طحان نظیف گفت: طبق شواهد درصد مشارکت خوب بوده است و حتی نسبت به انتخابات مجلس یازدهم این مشارکت بهتر بوده است. اما آمار نهایی و تکمیلی را پس از اتمام فرایند اعلام می‌کنیم.

یک ربع پیش

بیشتر...