خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

دبیرکل جدید اتاق بازرگانی ایران شد اخبار اقتصادی تسنیم Tasnim


دبیرکل جدید اتاق بازرگانی ایران شد

بر اساس حکمی از سوی غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، مجتبی مدرس‌زاده جایگزین محمدرضا رمضانی دبیر کل پیشین اتاق ایران شد.

- اخبار اقتصادی -

به گزارشخبرگزاری تسنیم، غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران با صدور حکمی مجتبی مدرس‌زاده را به عنوان دبیر کل اتاق ایران منصوب کرد.

در مراسم تکریم و معارفه‌ای که به همین منظور با حضور رئیس پارلمان بخش خصوصی، محمد امیرزاده نایب رئیس اتاق ایران، معاون‌ها و تعدادی از کارکنان برگزار شد، غلامحسین شافعی ضمن تقدیر از زحمات محمدرضا رمضانی بیان داشت: امیدواریم این تغییرات با تاکید بر اصل تحول در اتاق ایران بتواند شرایط بخش خصوصی را در داخل کشور و حوزه بین‌الملل به نحو مطلوبی پیش ببرد. همچنین امیدواریم در این دوره شرایط کار موفق برای همه همکاران در اتاق ایران نیز فراهم شود.

در ادامه این نشست، مجتبی مدرس‌زاده، دبیرکل اتاق ایران با تشکر از اقدامات انجام شده از ضرورت تنظیم سند تحول اتاق ایران بر مدار پیشرفت اقتصادی انقلاب اسلامی در تراز اهداف و اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب سخن گفت.

او رئوس برنامه‌های خود را به شرح زیر برشمرد:

استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت‌های فکری هیئت نمایندگان اتاق، اتاق‌های شهرستان و تشکل‌ها.

توجه ویژه به شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور، صنایع خلاق سرمایه‌های فکری جوانان شاغل در آنجا.

تعامل گسترده علمی با همه صاحب نظران،‌ اساتید، کارشناسان و تعال کاربردی با اندیشکده‌ها و دانشگاه‌های سراسری کشور.

ضرورت پشتیبانی علمی،‌ عملی و رسانه‌ای از اهداف تحولی دولت سیزدهم.

توجه ویژه به مرکز پژوهش‌های اتاق جهت انجام کار عمیق کارشناسی و تهیه محتوای فاخر برای ارائه به قوای سه‌گانه و احیا جایگاه مشاوره اتاق برای قوای سه‌گانه.

مقابله علمی، عملی و رسانه‌ای اتاق ایران با سیاست‌های تحریمی بر مبنای افزایش قیمت تمام شده تولید در ایران و ایجاد انسداد و اخلال در روابط تجاری ایران.

استفاده از ظرفیت، شأن و جایگاه بین‌المللی اتاق ایران در رفع موانع تجارت خارجی،‌ افزایش صادرات، تبادلات علمی و گسترش دیپلماسی اقتصادی.

 تعامل هرچه بیشتر با ارکان حاکمیتی و نهادهای دولتی به جهت اجرای هرچه بهتر سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی و اجرای کامل قانون بهبود مستمر محیط کسب‌و کار.

مدرس‌زاده همچنین همدلی و انسجام عملی میان کارکنان،‌مدیران و معاونان اتاق را مبنای رویکرد جدید اتاق ایران دانست.

در این نشست، محمد رضا رمضانی نیز از تلاش همکاران خود در دوره مسئولیت دبیرکلی اتاق تشکر و برای دبیر کل جدید آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: در شهر مدینه تاکنون 4800 ویزیت، 1900 مورد تزریق و 200 فقره سرم‌تراپی توسط تیم‌های اعزامی پزشکی صورت گرفته و دیروز 4 نفر از حجاج کشورمان برای درمان تکمیلی به بیمارستان اعزام شدند.

5 ساعت پیش

جایزه بین‌المللی پژوهشگر جوان به دکتر روح الله فتحی از پژوهشگران پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی اختصاص یافت؛ این جایزه به‌صورت سالانه توسط انجمن جهانی کرایوبیولوژی به پژوهشگران زیر 45 سال فعال در حوزه زیست انجماد یا کرایوبیولوژی تعلق می‌گیرد.

5 ساعت پیش

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: آنچه که در شرایط فعلی مشخص است اجرای کامل متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است.

5 ساعت پیش

اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی غرب کشور از 10 تا 15 تیر انجام می‌شود.

4 ساعت پیش

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 10هزار واحدی روبرو شد.

5 ساعت پیش

سجاد شهباززاده مهاجم تیم فوتبال استقلال از بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

6 ساعت پیش

یک مؤسسه صهیونیستی از تلاش برای ارسال کمک‌های پزشکی به مناطق زلزله‌زده شرق افغانستان خبر داده است.

5 ساعت پیش

جانشین معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود و مردم با مراجعه به فروشگاه‌ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که خوشبختانه کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.

5 ساعت پیش

وزیر ارتباطات گفت: تاکنون یک میلیون سیم کارت ویژه کودک عرضه شده و مورد استقبال قرار گرفته است. این مدل از سیم کارت دارای محدودیت دائمی و لیست‌های سفید دائمی است.

6 ساعت پیش

بیشتر...