جاده چهار خطه توره بروجرد آماده بهره برداری است all tv logo

جاده چهار خطه توره - بروجرد آماده بهره‌برداری است
لرستانخرم آباد

عباس گودرزی اظهار کرد: این پروژه با پیگیری مستمر و مساعدت وزارت راه و شهرسازی و همت قرارگاه خاتم‌الانبیا تکمیل شده و آماده بهره‌برداری است. همچنین با پیگیری مستمر و مساعدت سازمان برنامه و بودجه و یک بانک، با تخصیص ۱۴۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶ چهار خطه اشترینان - نهاوند در مسیر تکمیل قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم بروجرد در مجلس با اشاره به شبکه برق روستای دهریز، افزود: این شبکه برق به‌طور کامل نوسازی و اصلاح می‌شود.

وی ادامه داد: پیروی پیگیری یک ساله و همکاری مسؤولان ذی‌ربط و تأمین اعتبار لازم بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال، کل شبکه برق‌رسانی در روستای دهریز نوسازی و همه تیر‌های برق روستا تعویض و عملیات اجرایی در یک ماه پس از انتخاب پیمانکار آغاز می‌شود.

او با اشاره به پروژه چهار خطه جاده گردشگری دانشگاه آزاد به سمت ونایی، بیان کرد: زیرسازی این پروژه انجام شده است و پیگیری برای سرعت بخشیدن به پروژه ادامه دارد.

گودرزی اظهار کرد: جاده دانشگاه به شهر ونایی یک جاده گردشگری پرتردد است که گاهی شاهد حوادث تلخ و ناگواری در این جاده بوده‌ایم.

باشگاه خبرنگاران جوانلرستانخرم آباد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با پایان عملیات موشکی و پهپادی ایران علیه اسرائیل، بررسی‌ها حاکی از کمک برخی کشورهای عربی در رهگیری پرتابه‌های ایران داشته است. اعراب با چه انگیزه‌هایی به اسرائیل کمک کردند و چگونه چنین ریسکی را پذیرفتند؟ خبرآنلاین گزارش می‌دهد.

نیم ساعت پیش

قیمت نفت پس از افزایش چشمگیری که در ابتدای معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانی های بازار نسبت به تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و متاثر شدن عرضه پیدا کرده بود، کاهش یافت.

نیم ساعت پیش

حمله شب گذشته صهیونیست ها و تقابل پدافند هوایی کشورمان با آن موجب ناراحتی مزدوران اینترنشنال شده است.

یک ربع پیش

اتحادیه اروپایی به تاکتیک وعده تحریم های شدیدتر علیه ایران متوسل شده است. انتظار می رود وزرای امور خارجه اتحادیه اروپایی، این روزها، درباره اعمال تحریم های بیشتر در همین هفته، اگر همه موافق باشند، گفت وگو کنند.موفق باشید!: غرب از سال ۱۹۷۹ در حال وضع تحریم علیه ایران است و تهران هم به دور زدن آنها خو گرفته تا فن آوری های نظامی اش را به پیش ببرد. تحریم ها بیشتر ارزشی نمادین دارند.

نیم ساعت پیش

همزمان با تماس‌های شهروندان مبنی بر برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با تیر برق در سه‌راهی مارغان شهر سردشت، بلافاصله اکیپ فوریت پزشکی به محل اعزام شد.

یک ربع پیش

سیل مهیب دوبی باعث شده برخی جوانان ساکن این شهر رو به جت اسکی سواری در خیابان‌ها بیاورند.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو فرآیند تهیه و سرو انواع کباب‌ها را در خیابان‌های استانبول ترکیه مشاهده خواهید کرد.

یک ربع پیش

وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد این کشور به حفظ امنیت رژیم صهیونیستی و همچنین کاهش تنش در منطقه پایبند است.

نیم ساعت پیش

کارشناس اداره کل آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در رابطه با مصرف کرم ضد آفتاب برای خانم‌های باردار و کودکان گفت: برای این گروه توصیه می‌شود، از ضدآفتاب های فیزیکی یا مینرال استفاده کنند که دارای فیلترهای فیزیکی زینک اکساید یا تیتانیوم دی اکساید هستند.

14 دقیقه پیش

بیشتر...