خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

حماس: عادی سازی، اسرائیل را در تشدید جنایات هایش علیه فلسطین تشویق کرد ایسنا

حماس: عادی سازی، اسرائیل را در تشدید جنایات‌هایش علیه فلسطین تشویق کرد

سخنگوی جنبش اسلامی فلسطینی حماس اعلام کرد که اسرائیل از زمان آغاز روند عادی سازی، جنایات خود علت فلسطینان و مقدسات فلسطینی را تشدید کرده و این نشان دهنده این حقیقت است که عادی سازی، این رژیم را در تشدید جنایات‌هایش تشویق کرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت خبری العهد، حازم قاسم، سخنگوی جنبش فلسطینی حماس امروز (شنبه) با بیان اینکه اقدامات تشدید یافته اسرائیل نتیجه عادی سازی برخی کشورهای عرب منطقه با این رژیم است، تاکید کرد: که اسرائیل دشمن اصلی و مرکزی فلسطینان و اسلام بوده و خواهد بود و نمی‌تواند موجودیتی طبیعی در منطقه داشته باشد.

وی در ادامه از جامعه عربی و مسلمان خواست تا صدای خود را در اعتراض به جنایات آشکار اسرائیل علیه فلسطینان بالا برند و همینطور تلاش خود را برای مواجهه با طرح‌های اسرائیل که مردمان فلسطینی، امنیت قومی عربی و منافع تمامی مردمان منطقه را هدف گرفته،‌ هماهنگ سازند و در وحدت با یکدیگر عمل کنند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گفتنی است، این نمایشگاه از 3 تا 7 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران و با حضور خودروسازان و شرکت های تابعه برگزار خواهد شد.

7 ساعت پیش

فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن به ستایش از کریم بنزما پرداخت و او را شایسته کسب توپ طلای ۲۰۲۲ دانست.

6 ساعت پیش

در پایان روز دوم مسابقات شنای کشورهای اسلامی علیرضا یاوری در فینال ماده ۲۰۰ متر آزاد در رده پنجم و مهرشاد افقری در فینال ۱۰۰ متر پروانه ششم شدند.

6 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح ساماندهی نیروی انسانی آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش با حضور رئیس سازمان امور اداری و استخدامی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد

7 ساعت پیش

شبه نظامیان قسد مورد حمایت آمریکا شماری از جوانان سوری ساکن شهر رقه در شمال سوریه را با هدف به کارگیری آنان ربودند.

7 ساعت پیش

بر اساس تفاهم نامه سه جانبه بین وزارت صمت، بانک‌ها و تولیدکنندگان، قرار شده وزارت ارشاد اسامی خبرنگارانی که در سامانه معاونت مطبوعاتی این وزارتخانه عضو هستند را به وزارت صمت اعلام کند تا آنها در قالب این تفاهم نامه از بانک ها وام ۵۰ میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی ایرانی دریافت کنند.

6 ساعت پیش

زمان ثبت سفارش فیدلیتی دیگنیتی در بورس کالا ابلاغ شد خودرو

7 ساعت پیش

ایجاد سامانه ای برای ارزیابی درک خطر با هدف کاهش حوادث ترافیکی خودرو

7 ساعت پیش

مقامات آمریکایی ماه گذشته مدعی شدند که واشنگتن اطلاعاتی در اختیار دارد که نشان می دهد ایران در حال آماده شدن برای ارسال صدها پهپاد به روسیه است، از جمله برخی از آنها قابلیت تسلیحات دارند و مقامات روسی برای مشاهده هواپیماهای بدون سرنشین با قابلیت حمله (پهپاد) از ایران بازدید کرده اند.

7 ساعت پیش

بیشتر...