شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

پزشکیان: زدوبندی انجام نمی دهم راه انسان های آزاده عدالت خواه را ادامه خواهم داد فیلم شهرآرانیوز

به گزارششهرآرانیوز،مسعود پزشکیان امروز (پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۴۰۳) در جمع اعضای ستاد انتخاباتی استان تهران که در سالن اجلاس سران برگزار شد، اظهار داشت: پست، مقام و جایگاه برای من هیچ امتیازی ندارد و به آنچه به آن معتقد بودم، همچنان اعتقاد دارم. اما باری که شما و مردم کشورمان بر شانه‌های ما گذاشته‌اید، به‌شدت سنگینی می‌کند.

رئیس‌جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران افزود: اگر شما اعضای ستاد، مردم، نخبگان، تولیدکنندگان، کارشناسان، صنعتگران، مذهبیان، عشایر، کشاورزان و سایر اقشار مردم نباشند، به‌تنهایی و بدون حمایت مردم، نمی‌توان امور کشور را انجام داد.

وی با بیان اینکه صادقانه با همه مردم بر آنچه پیمان بسته‌ام، خواهم ماند، یادآور شد: زندگی امام‌حسین(ع) و سایر ائمه سرشار از حریت، آزادگی، درس و تجربه است و من زندگی خود را با زندگی آن‌ها تطبیق داده و به این راهی که انتخاب کرده‌ام، افتخار می‌کنم.

زدوبندی انجام نخواهم داد

رئیس‌جمهور منتخب با مطرح‌کردن این سوال که چرا حرف می‌زنیم، ولی پای حرف خود نمی‌ایستیم، تاکید کرد: برخی برادر‌ها گمان می‌کنند که ما خود را گم کرده‌ایم یا قرار است زدوبندی انجام دهیم. اما مطمئن باشید که زدوبندی انجام نخواهیم داد.

پزشکیان ادامه داد: شما اعضای ستاد، بازوان و صدای ما محسوب می‌شوید و امید است تاجرنیا در این تشکیل حاضر شوند تا به‌راحتی بتوان این صدا را رساند.

اینجا ببینید:

قرار نیست بخورم، ببرم و بدزدم

وی با بیان اینکه در هر موقعیتی که بوده، صادقانه با مردم صحبت کرده‌ام، یادآور شد: این موقعیت‌ها و جایگاه‌ها ما را تغییر نخواهد داد. اگر قرار بود بخورم، ببرم و بدزدم، تاکنون باید این کار را انجام می‌دادم، اما قرار نیست در این سن برای خودم و اطرافیانم کاری انجام دهم و کاری هم نخواهم کرد.

رئیس‌جمهور منتخب مردم از اعضای ستاد خود خواست انسجام و وحدت خود را حفظ کنند و افزود: با این شبکه به یکدیگر وصل شوید و صدای من باشید و من صدای شما خواهم بود. باید ایران براساس حق، عدالت، آزادگی و مردانگی درست شود.

پزشکیان با قدردانی از همه مردم این کشور که پای صندوق‌های رای آمدند، تاکید کرد: ایران برای همه ایرانیان است و همه باید تلاش کنیم ایران براساس حق، عدالت، آزادگی و مردانگی درست شود. حق هر فردی، حق هر قومی و حق هر کسی که در این جامعه ناحق شود، باید ما مقابل آن بایستیم و از این ناحقی جلوگیری کنیم و اجازه ندهیم حق فردی از بین برود.

وی ادامه داد: این رویه را امام‌حسین(ع) و حضرت‌علی(ع) به ما آموختند.

وی یادآور شد: اگر دیدید که این نشست کمی با تاخیر انجام شد، به این دلیل است که دیدار‌های متعددی بود و امکان دیدار همه شما در این مدت فراهم نشد؛ چراکه فرصت کمی وجود دارد، درحالی‌که خدمتگزار همه شما و خاک پای همه ایرانیان هستم و به این شکل نیست که وعده دهم و به پستی برسم و بعد فرار کنم.

راه انسان‌های آزاده و عدالت‌خواه را ادامه خواهم داد

وی با بیان اینکه با کمک هم، باور‌ها و اعتقاد‌های خود را با قدرت در جامعه پیگیری خواهیم کرد، افزود: ما از نسلی نیستیم که تصور کنید دروغ می‌گویم. بلکه ما راه امام‌حسین‌(ع) و راه حضرت‌علی (ع) و راه انسان‌های آزاده و عدالت‌خواه را ادامه خواهیم داد.

پزشکیان از همه اعضای ستاد و سایر مردم خواست در راهی که در پیش دارد، به وی کمک کنند و خاطرنشان کرد: در این راه امید است به نحوی اقدام کنیم که اجازه ندهیم در جای‌جای این کشور ظلم و ستمی انجام شود و حق‌و‌ناحقی صورت بگیرد و مظلومی باشد و ما صدای او را نشنویم. بلکه باید صدای او را بشنویم و حق او را پیگیری کنیم.

منبع: ایرنا#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرهو گیراسی، مهاجم گینه‌ای از اشتوتگارت به دورتموند پیوست.

2 ساعت پیش

باشگاه گل‌گهر سیرجان با بازیکن فصل گذشته تیم تراکتور قرارداد بست.

2 ساعت پیش

دادستان آمریکا اعلام کرد، مردی در ایالت فلوریدا به خاطر تهدید رئیس جمهوری این کشور دستگیر شده است.

2 ساعت پیش

زنده کردن خودروهای قدیمی به یک هنر جذاب تبدیل شده است...

2 ساعت پیش

سریال «سال‌های دور از خانه» (اوشین) از شبکه تماشا پخش می‌شود.

2 ساعت پیش

صحبت‌های حجت‌الاسلام نظافت در برنامه «سمت خدا» در مورد اینکه خداوند گاهی در زندگی انسان سختی قرار می‌دهد را ببینید.

2 ساعت پیش

باشگاه سپاهان برای جذب دو بازیکن جدید، جواد آقایی‌پور و مهدی لیموچی، در مجموع یک میلیون دلار هزینه کرده است.

2 ساعت پیش

پاسخ حجت الاسلام عالی در مورد حضور بعضی از بانوان بی حجاب در مجلس عزای سیدالشهدا (ع) را ببینید.

3 ساعت پیش

صوت ویدئو بازخبر

2 ساعت پیش

بیشتر...