ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

کلاس درس گئورگی برای مهاجم برزیلی پرسپولیس ورزش سه

کد خبر : 1873369 |11 اسفند 1401 ساعت 06:30 |36.1K بازدید |0دیدگاه

تیر یک را بگیر و به مهاجم آنها بچسب؛

کلاس درس گئورگی برای مهاجم برزیلی پرسپولیس!

فریم جالبی از بازی پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان تلاش گئورگی گولسیانی برای انتقال یک نکته فنی به مهاجم جدید پرسپولیس را نشان می‌دهد.

کلاس درس گئورگی برای مهاجم برزیلی پرسپولیس!

به گزارش "ورزش سه"، تیمپرسپولیساین فصل 5 بازیکن خارجی داشته که یکی از این بازیکنان، یورگن لوکادیا، در میانه فصل به شکلی ناگهانی از جمع سرخپوشان جدا شد و به کشورش بازگشت تا خط حمله قرمزها را تحت تاثیر خود قرار دهد. اما جانشین او، چند هفته بعد از برزیل به ایران آمد تا در خط حمله قرمزها به میدان برود.

نکته جالب این است که باوجود جذب سه مهاجم خارجی، برترین گلزن فصل پرسپولیس گئورگی گولسیانی است که با شش گل در لیگ برتر و جام حذفی، چهره درخشان سرخپوشان بوده است. او گلزنی در بازی‌های مهم مقابل استقلال و سپاهان را تجربه کرده و مهره‌ای مهم و کلیدی برای قرمزها محسوب می‌شود.

گولسیانی با وجود اینکه چهره خونسرد و آرام ترکیب پرسپولیس محسوب می‌شود، اما ارتباط خاصی با تمام بازیکنان دارد و با توجه به تسلط به زبان انگلیسی، بالئاندرو پریرانیز رابطه نزدیکی پیدا کرده است.

1807433

در یک صحنه، زمانی که بازیکنان نفت مسجدسلیمان صاحب یک ضربه کرنر شده بودند، گولسیانی به لئاندرو پریرا نزدیک شد و نکته فنی موردنظر یحیی گل‌محمدی را به مهاجم برزیلی سرخپوشان انتقال داد و از او خواست تا در نزدیکی تیر یک، مهاجم حریف را مهار کند.

نکته بارز و مشخص در مورد لئاندرو پریرا این است که او دوندگی قابل‌قبولی در ترکیب پرسپولیس دارد و به خط دفاعی اضافه می‌شود و باتوجه به قد 190 سانتی‌متری، مهره مهمی برای ضربات ایستگاهی به حساب می‌آید و به خط دفاعی نیز کمک می‌کند.

در نگاه اول البته شاید اینطور به نظر بیاید که گئورگی گولسیانی در حال آموزش راه گلزنی به مهاجم برزیلی است. او پیش‌تر با شوخی ادعا کرده بود که از نظر گلزنی بازیکن بهتری نسبت به یورگن لوکادیاست.

عکس از امیرحسین خیرخواه

پرسپولیسپرسپولیس
گیورگی گولسیانیگیورگی گولسیانی
لئاندرو پریرالئاندرو پریرا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

پرسپولیسپرسپولیس

مشاهده برنامه و نتایج پرسپولیس، بازی بعدی پرسپولیس و ویدئو خلاصه بازی های پرسپولیس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...