خودروتک |
۱ هفته پیش

سورپرایز باورنکردنی یحیی برای همه پرسپولیسی ها

سورپرایز باورنکردنی یحیی برای همه پرسپولیسی‌ها

پرسپولیس اگر کمی شانس می‌آورد می‌توانست با جوانانش مقابل ستاره‌های فولاد بازنده بازی نباشد.

پرسپولیس در یکبازیدوستانه به مصاففولاد خوزستانرفت. البته اگر خبر برگزاری این بازی اعلام نشده بود شاید هر کسی که بازی یا عکس‌های آن را می‌دید متوجه نمی‌شد که حریف مقابل فولاد،پرسپولیساست! یحیی گل‌محمدی که در این بازی ۹ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و حضور دراردوی تیم ملیو کرونا در اختیار نداشت، مجبور شد با بازیکنان جوان و امید خود به میدان برود.

در ترکیب پرسپولیس در ۲ نیمه فقط بازیکنانی مانند لوکادیا و سروش رفیعی از معدود بازیکنان اصلی پرسپولیس بودند که در این بازی به میدان رفتند. در عوض لیستی از بازیکنان ناشناخته در این بازی در ترکیب قرار گرفتند. بازیکنانی مانند امیررضا رفیعی، ابوالفضل سلیمانی، جواد امیدی و ... که نام آن‌ها حتی یک بار هم به گوش نرسیده بود. در طرف مقابل امافولادخوزستان با تیم کامل و تمام ستاره‌هایش به میدان آمد با این حال نتوانست مقابل تیم ناشناخته یحیی گل‌محمدی تا دقیقه ۸۵ به گل برسد. در نهایت اما یک‌گل از علی قربانی، تیمجواد نکونامرا برنده این بازی دوستانه کرد.

سورپرایز اجباری و باورنکردنی یحیی برای همه پرسپولیسی ها/ پیام خاص به آقای سرمربی با یک لیست عجیب و ناشناس!

با وجود شکست پرسپولیس اما بازی این تیم مقابل ستاره‌های فولاد حاوی یک پیام مهم برای سرمربی بود. «به جوانان اعتماد کن». این پیامی است که بعد از این بازی دوستانه به کادرفنی مخابره شد. یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس به عنوان مربی‌ای که اصلا به بازیکنان جوان اعتقاد ندارد شناخته شده است. او همیشه بازیکنان باتجربه‌تر و حتی خارجی‌های درجه دوم را به جوانان ترجیح داده است. البته گل‌محمدی پیش از حضور در پرسپولیس به کار کردن با جوانان اعتقاد زیادی داشت و به نظر می‌رسد که فشار کارکردن در تیمپایتختتا حدودی باعث این تفکرات شده است.

در پرسپولیس فعلی هم ۲ بازیکن به نام محمدمهدی احمدی و محمد عمری حضور دارند که پیش از شروع فصل گفته می‌شد می‌توانند پدیده‌های این فصل لیگ باشند. احمدی اما فرصت بازی در ترکیب اصلی را پیدا نکرد و علی نعمتی به او ترجیح داده شد و عمری هم دقایق کمی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می‌آید.

این در حالی است که او نشان داده شاید اگر اعتماد بیشتری ببیند بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. در این شرایط کهتیم ملیو تمرینات و جام‌جهانی خطر مصدومیت را بیخ گوش ستاره‌های پرسپولیس قرار داده، بازی با فولاد شاید یک راه جایگزین را به نیمکت پرسپولیس نشان داد. اعتماد کردن به جوان‌ها اتفاقی است که کمتر مربی‌ای از از آن ضرر کرده است و حتی در تیمی مثل پرسپولیس و در کورسرقابتقهرمانی می‌توان رویاهای بزرگی را به ساق جوانان این تیم پیوند داد.

فوتبال 360

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از آزادی دانشجویان بازداشتی این دانشگاه خبر داد.

3 ساعت پیش

فرمانده هشت سال دفاع‌مقدس گفت: انگیزه‌هایی وجود دارد که یاد شهدا کمرنگ شود. جریان نفوذ قصد دارد یاد و خاطره شهدا به فراموشی سپرده شود، باید به این درک برسیم که نفوذ وجود داشته و دارد.

4 ساعت پیش

میثم مطیعی مداح سرشناس کشورمان با انتشار توئیتی در فضای مجازی از عاقبت وطن‌فروشان گفت.

3 ساعت پیش

حوادث روزهای اخیر در برخی نقاط کشور، پوسته‌یی آشکار و محسوس و لایه‌های پنهان متعددی در پشت صحنه‌های خود داشت. در این میان متقاطع شدن برنامه‌های آمریکا، انگلیس صهیونیست و سعودی‌ها و عناصر خود باخته داخلی برای تجزیه ایران اسلامی آشکار است.

3 ساعت پیش

رهبرانقلاب فرمودند: برای تعطیلی دانشگاه‌ها و ناامنی خیابانها و درگیر شدن مسئولان به مسائل جدید در شمال غرب و جنوب شرق کشور، برنامه‌ریزی کرده‌اند.

3 ساعت پیش

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: به دنبال کاهش ضریب حقوق برخی از اساتید علوم پایه پزشکی و غیرپزشکی و کاهش سقف دریافتی برخی اساتید بالینی در سالجاری کارگروه بررسی راهکارهای اصلاح حقوق تشکیل شد.

3 ساعت پیش

سخنگوی وزارت صمت گفت: سامانه جامع فروش با افزایش تولید، عرضه و تقاضا به تعادل رسید و توانست تعدادی از خودروها را از فرآیند قرعه‌کشی خارج کند. ترافیک تقاضا در ۳ خودرو پژو ۲۰۶، ۲۰۷ و پژو پارس است و باید تا پایان سال افزایش تولید را در این ۳ خودرو متمرکز کنیم.

4 ساعت پیش

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۶۲۳ میلیون و ۴۷۴ هزار و ۹۲۱ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۵۵۰ هزار و ۶۹۴ بیمار کووید نیز تایید شده است.

4 ساعت پیش

کنعانی گفت: منتظر گزارش دقیق درباره تهدید هواپیمای ایرانی به بمب‌گذاری در حریم هوایی هند هستیم.

4 ساعت پیش

بیشتر...