خبرگزاری رضوی |
1 سال پیش

اجتماع هزار خادم یار از سراسر کشور در مسجد مقدس جمکران رضوی

مسئول کانون‌های خدمت آستان قدس رضوی استان قم:
اجتماع ۴ هزار خادم‌یار از سراسر کشور در مسجد مقدس جمکران
به گزارش سرویس دین و زندگیخبرگزاری رضوی،حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر تکیه‌ای مسئول کانون‌های خدمت آستان قدس رضوی استان قم با اشاره به برگزاری نخستین اجتماع عظیم خادم‌یاران رضوی کشور در آستانه نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران اظهار داشت : در این اجتماع بزرگ که از دوشنبه هشتم اسفند آغاز و روز سه‌شنبه نهم اسفندماه پایان خواهد یافت، خادم‌یاران از ۲۵ استان کشور به منظور تجدید بیعت با امام عصر (عج) با عنوان رضای من، رضای تو حضور خواهند یافت.

وی تقویت شبکه خدمت رضوی در راستای محرومیت زدایی، تجدید بیعت با امام زمان (عج) و معرفی ظرفیت‌های کانون‌های خدمت رضوی به مردم را از اهداف این اجتماع ذکر کرد و گفت: در این اجتماع سه‌هزار نفر از سراسر کشور و یک‌هزار نفر از استان قم شرکت می‌کنند.

تکیه‌ای با اشاره به اینکه کارگروه‌های تخصصی کانون‌های خدمت رضوی استان‌ها از صبح فردا فعالیت خود را آغاز خواهند کرد، گفت: برنامه اصلی این اجتماع از شامگاه دوشنبه هشتم اسفندماه در شبستان کربلای مسجد جمکران شروع می‌شود.

مسئول کانون‌های خدمت آستان قدس رضوی استان قم، قرائت پیام تولیت آستان قدس رضوی، مداحی ذاکر اهل بیت (ع) و جمع‌خوانی عهدنامه خادم‌یاران رضوی برای سربازی امام زمان (عج) و قرائت زیارت‌امین الله را از جمله برنامه‌های این اجتماع بزرگ در مسجد مقدس جمکران ذکر کرد.
وی افزود: برنامه مشترک خدمت بین خادمان مسجد جمکران و خادم‌یاران رضوی نیز دراین اجتماع رونمایی خواهد شد.

وی گفت: برگزاری اجتماع خادم‌یاران زیر نظر آستان قدس رضوی با میزبانی و همکاری تولیت مسجد مقدس جمکران و دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی قم برگزار می‌شود.

تکیه‌ای بیان کرد: شرکت‌کنندگان در اجتماع خادم یاران رضوی سراسر کشور روز سه‌شنبه نیز با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) در برنامه خطبه خوانی شرکت خواهند کرد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه اسیر فلسطینی از اسارت ۶۴۰ کودک فلسطینی در کرانه باختری از هفتم اکتبر گذشته خبر داد.

6 دقیقه پیش

مدیرکل آسایشگاه کهریزک استان البرز از دریافت خدمات 800 نفر مددجو به صورت شبانه روزی در آسایشگاه کهریزک البرز خبر داد.

8 دقیقه پیش

رضا امیرخانی، نویسنده و منتقد ادبی می‌گوید پیش از سال 57 مردم در انتخابات سیاسی هیچ نقشی نداشتند.

8 دقیقه پیش

دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل با اشاره به افزایش نیازمندی‌ها در افغانستان تاکید کرد کمبود بودجه برای کمک‌های بشردوستانه در این کشور نگران کننده است.

8 دقیقه پیش

6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز با آیت الله موحدی کرمانی دیدار و گفتگو کردند.

8 دقیقه پیش

سخنگوی کابینه رژیم صهیونیستی با بیان اینکه در حال جنگ با حزب الله در شمال هستیم، مدعی شد که هیچ قطحی و گرسنگی در نوار غزه وجود ندارد.

7 دقیقه پیش

عضو سازمان بین المللی نجات کودکان گفت: بیش از 17 هزار کودک فلسطینی، یک یا هر دو والدین خود را از دست داده‌اند!

7 دقیقه پیش

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه کرج از آمادگی این ستاد برای برپایی همایش‌های انتخاباتی برای نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

8 دقیقه پیش

بازیکنان تیم ملی فوتبال هلند امروز تمرین ویژه‌ای را تجربه کردند.

8 دقیقه پیش

بیشتر...