خبرآنلاین |
۴ هفته پیش

جانشین بیرانوند نمی شوم خبرآنلاین

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ در شرایطی که شایعات زیادی مبنی بر احتمال پیوستن علیرضا بیرانوند به تراکتور مطرح شده، حسین پورحمیدی تصمیم گرفته موضع سکوت را در پیش بگیرد، اما در این بین هم یک پیشنهاد بلژیکی به دست گلر سرخ پوشان تبریزی رسیده و بعید نیست با موافقت این باشگاه تصمیم به جدایی بگیرد.

به نقل از ورزش سه پورحمیدی که سال موفقی در تراکتور پشت سر گذاشت و با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در 18 مسابقه بیشترین کلین‌شیت را در لیگ برتر به ثبت رساند، دو فصل دیگر با سرخ پوشان تبریزی قرارداد دارد، اما پیشنهاد خارجی او شاید منجر به جدایی‌اش شود.

این دروازه‌بان 26 ساله که عملکردش در فصل اخیر موجب شد دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شود، بدون اظهار نظر درباره احتمال حضور بیرانوند در تراکتور، منتظر واکنش باشگاه تبریزی به پیشنهاد خارجی‌اش است.

پورحمیدی طی چهار سال گذشته نمایش موفقی در چارچوب دروازه آلومینیوم اراک و تراکتور داشته ولی بعید نیست در صورت حضور یک گلر در تبریز، او هم بتواند رضایت‌نامه بگیرد و راهی بلژیک شود.

بدون تردید جدایی پورحمیدی و لژیونر شدن او می‌تواند شوک بزرگی به تراکتور وارد کند؛ به ویژه اینکه آنها هنوز با بیرانوند یا گلر دیگری برای حضور در این تیم به توافق نرسیده‌اند و ممکن است با چالش در پست گلری مواجه شوند.

257 251#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آتیلا حجازی با انتشار یک استوری راجع به شرایط علی چینی توضیح داد و از بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال تشکر کرد.

10 ساعت پیش

خرید بمب استقلال در این فصل نقل و انتقالات در فضای مجازی فعال است.

8 ساعت پیش

باشگاه خیبر خرم‌آباد با 2 بازیکن جدید قرارداد امضا کرد.

7 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: من سال های زیادی را در ایران گذرانده ام و این کشور به مانند خانه برای من می ماند.

2 ساعت پیش

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید در پرونده فساد هرکسی که فراخوانده می‌شود باید برود و پاسخگو باشد، امسال یک لیگ خوب و پاک را برگزار خواهیم کرد.

1 ساعت پیش

زمان دربی لیگ برتر بیست و چهارم مشخص شد.

2 ساعت پیش

درخشش مهدی طارمی در همین شروع کارش با اینتر از نگاه روزنامه معتبر اسپانیایی مارکا نیز دور نمانده است.

7 ساعت پیش

تیم فوتبال السد قطر امیدوار است ستاره آلمانی خط میانی بارسلونا را از چنگ این تیم درآورد.

11 ساعت پیش

بعد از اینکه طی روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس فاز جذب بازیکن را پشت سر گذاشت، اکنون بحث جدایی برخی نفرات این تیم و جابه‌جایی در لیست شکل گرفته است.

5 ساعت پیش

بیشتر...