گلایه از جمع آوری پله برقی پل های عابر پیاده در محله افسریه تهران all tv logo

گلایه از جمع آوری پله برقی پل‌های عابر پیاده در محله افسریه تهران
شهروند خبرنگارشهروند خبرنگار

این روز‌ها با توجه به افزایش جمعیت به ویژه در کلانشهرها، و افزایش بزرگراه‌ها و یا خیابان‌های بزرگ احداث پل‌های عابر پیاده ضروری به نظر می‌رسد، بنابراین پله‌های برقی در سطح شهر به کار گرفته شدند، تا راهی برای آسان‌تر شدن تردد سالمندان و یا کودکانی شود.

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیام از جمع آوری پله برقی پل‌های عابر پیاده در بیست متری افسریه و در اتوبان بسیج خبر داد و خواستار رسیدگی به این مشکل شد.

متن پیام شهروندخبرنگار

سلام وقت بخیر، لطفا در خصوص جمع آوری پله‌های برقی پل های عابر پیاده در بیست متری افسریه اتوبان بسیج گزارشی تهیه کنید برای افراد مسن و معلولان این پله‌های برقی ضروری هستند که متاسفانه در حال جمع آوری است.

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید.

باشگاه خبرنگاران جوانشهروند خبرنگارشهروند خبرنگار#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

یک ربع پیش

تصویری از نسرین کهزک که در سینمای قبل انقلاب به نام مستعار سپیده فعالیت داشت با چهره ای بسیار متفاوت منتشر شد.

9 دقیقه پیش

هجدهمین مرحله مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک قهرمانی جهان با برتری راننده هلندی تیم ردبول و دومین قهرمانی او در F1 به پایان رسید.

13 دقیقه پیش

واکنش معنادار پریچهر قنبری، همسر شهاب حسینی پای پست ساناز ارجمند در اینستاگرام توجه گروهی از کاربران فضای مجازی را جلب کرده است.

12 دقیقه پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

14 دقیقه پیش

جزئیات جدید پرداخت یارانه معیشتی 800 هزارتومانی با شرایط خاص منتشر شد.

12 دقیقه پیش

در فاصله آبان‌ماه سال گذشته تا خرداد امسال سیاستگذار خودرو در دو اظهار نظر با وعده بهبود بازار خودرو به مردم توصیه کرده است که برای خرید عجله نکنند.

یک ربع پیش

نیویورک تایمز در گزارشی به تشریح نکات توافق احتمالی و نزدیک ایران و آمریکا پرداخته است. مقامات اسرائیلی نیز گفته‌اند در آستانه اعلام این توافق قرار داریم. از نظر کارشناسان، این توافق برای جلوگیری از یک اقدام نظامی است.

14 دقیقه پیش

محصولات کلاسیک بخش مهم و البته بسیار جذاب دنیای خودرو است که طرفدارن خاص خود را دارد. پروژه هایی مانند بازسازی، نگهداری و نمایش این گروه از خودروها بعضا حتی از معرفی لوکس ترین های سال نیز پر مخاطب تر می شوند. بخش دیگری در رابطه با خودروهای کلاسیک به باز آفرینی مدرن این خودروها مربوط می شود.

11 دقیقه پیش

بیشتر...