اکونا پرس |
1 ماه پیش

از اولین ساعات سال 1400، نهضت آسفالت معابر شهر اراک شروع شده است.

از اولین ساعات سال 1400، نهضت آسفالت معابر شهر اراک آغاز شده است.

مهندس بیاتیان با ابراز امیدواری در خصوص اجرای نهضت آسفالت در سال ‌جاری گفت: هر ساله این شعار داده شد اما در عمل آن اتفاقی که افتاد نهضت نبود و از برنامه عادی هم عقب بودیم لذا از اولین ساعات سال 1400 آسفالت معابر در دستور کار پرسنل شهرداری بود و ساعاتی که مردم در تعطیلات نوروزی بودند، نیروهای شهرداری نیز در حال انجام آسفالت بودند.

از اولین ساعات سال 1400، نهضت آسفالت معابر شهر اراک آغاز شده است.
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از اداره ارتباطات وامور بین المللشهرداری ،وی با تاکید بر اینکه بازآفرینی از اولویت های اصلیشهرداریاراک است، خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیداتمقام معظم رهبریدر خصوص سکونت گاه های غیررسمی و بافت های فرسوده برنامه ای برای ورود به این مناطق داریم که در حال حاضر در منطقه قنات ناصری در حال انجام آسفالت هستیم. در کوی علی بن ابیطالب(ع) بحث پله گذاری،جدولو آسفالت در دستور کار قرار دارد و در مناطق کوی سجادیه و کوی ولیعصر(عج)  به عنوان سکونتگاه های اصلی شهر اراک اقدامات بازآفرینی پیش بینی شده است.

مهندس بیاتیان  بحث اجرای پیاده رو سازی هسته مرکزی شهر را از اقدامات خوب شورای پنجم دانست و گفت: شهرداران قبلی در این خصوص زحمات زیادی کشیدند و استارت این پروژه را زدند که بخشی از آن در خیابان امیرکبیر و محسنی اجرا شده و امیدواریم بحث تکمیل پیاده راه در منطقه مرکزی شهر شامل خیابانشهید بهشتیحد فاصل میدان هفت تیر تا شهدا، ابتدای خیابان شهید رجایی، خیابان مخابرات، خیابان محسنی، میدان ارگ،خیابان حصار و خیابان امام حد فاصل ابتدای محسنی تا میدان شورا که در دستور کار داریم، عملیاتی شود. 

وی با اشاره به استارت پروژه باغ ایرانی نیز گفت: بحث پروژه باغ ایرانی شهر اراک استارت خورده اما عملا کاری پیش نرفته و امیدواریم با اهتمامی که صورت می‌پذیرد این طرح امسال به اتمام برسد، زورخانه مرکزی شهر نیز در حال انجاممناقصهاست و کلنگ ساخت آن در چند روز آینده برزمینزده خواهد شد و امیدواریم این طرح نیز زودتر اجرا شود.

 

 

شهردار منطقه 17 گفت: در سال گذشته پروژه شبکه جمع آوری آب های سطحی در سطح معابر منطقه 17 نزدیک به 17 کیلومتر طول در 70…

جدول فروش فیلم‌های سینمایی در هفته دوم نوروز ۱۴۰۰ را در این گزارش ببینید.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

24انلاین نوشت:در حالیکه گفته شده بود رئیسی رئیس قوه قضاییه ، روز (جمعه) برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 اقدام خواهد کرد، این اتفاق نیفتاد .‌

نیم ساعت پیش

کیهان نوشت:اخیرا شاهدیم که با نزدیک شدن به ایام برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، در فضای مجازی برنامه «کلاب هاوس» ظاهراً با هدف گفت‌وگوی آزاد راه‌اندازی شده و چنین؛ بحثهای داغ و جدی سیاسی در فضایی جدید در جریان است.

نیم ساعت پیش

رژیم اشغالگر با بمباران اردوگاه «الشاطئ» و کشتار شماری از فلسطینیان از جمله چند کودک و زن، جنایت دیگری را در غزه مرتکب شده است.

2 ساعت پیش

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در تشریح تدابیر اتخاذ شده جهت مراسم حج امسال با توجه به اظهاراتی از سوی مقامات عربستان، گفت: وزیر بهداشت قول دادند که در صورت برگزاری مراسم حج و اعزام حجاج ایرانی، تامین واکسن کرونا برای حجاج را بدون نوبت انجام داده و واکسن برایشان تامین شود.

2 ساعت پیش

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در خارج از فلسطین موافقت مقاومت با پایان درگیری‌ها با رژیم صهیونیستی را مشروط دانست و خواسته‌های این جنبش برای قبول آتش‌بس را مطرح کرد.

2 ساعت پیش

این روزها سایه خشکسالی بر زندگی مردمان اکثر نقاط کشور به‌ویژه مناطق خشک و نیمه‌خشک کشور سنگینی می‌کند، براساس آمارها و شواهد بارش‌ها در سال زراعی جاری بیش از ۳۰ درصد در چهارمحال و بختیاری کاهش داشته است و به گفته مسئولان تابستان سختی از نظر تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت در پیش خواهد بود.

2 ساعت پیش

عضو سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه ما در کشور، مشکل ساختار در حوزه اخلاق در پژوهش داریم گفت: یعنی مرجع رسیدگی به مشکلات فساد اخلاق در پژوهش در ایران متفاوت با سایر نقاط دنیا است. در ایران، این نهاد، زیرمجموعه‌ای از دانشگاه‌ها و یا زیرمجموعه‌ای از وزارتخانه‌های علوم و بهداشت است که این خود، عامل فساد واقعی و رانت اصلی است زیرا در همه‌ جای دنیا به جز ایران، مرجع قضایی و انتظامی رسیدگی به اخلاق در پژوهش، جایی خارج از آن دانشگاه و آن وزارتخانه است.

3 ساعت پیش

رهبر جریان صدر عراق از عراقی‌ها خواست تا روز شنبه در حمایت از فلسطین و قدس به خیابان‌ها بیایند و پرچم فلسطین را به اهتزاز درآورند.

3 ساعت پیش

بازیکنان و از همه بدتر برخی از پیشکسوتان دو تیم پرسپولیس و استقلال، با به راه انداختن یک درگیری خشن و پر از صحنه‌های تاسف‌برانگیز، ضعف‌های اخلاقی و حرفه‌ای فوتبال ایران را به رخ تماشاگران کشیدند.

3 ساعت پیش

یک جمعیت‌شناس ضمن تحلیلی از وضعیت جمعیت خانوارهای ایرانی در کشور طی سال‌های گذشته، به طرح جمعیت و تعالی خانواده اشاره می‌کند و می‌گوید:  موادی که در این طرح آمده، در راستای رفاه خانواده است و بخشی از آن جنبه‌های مالی دارد؛ اما اینکه آیا این مواد بتواند جواب دهد و به افزایش موالید و باروری کمک کند، بعید می‌دانم. زیرا به قدری بار مالی این طرح زیاد است که امکان اینکه صد درصد محقق شود، بسیار ضعیف است. اگر این طرح به صورت بسته سیاستی اجرا شود ممکن است جواب دهد، اما اینکه جنبه‌هایی که بار مالی ندارند را اجرا کنیم و جنبه‌هایی که بار مالی دارند را مسکوت بگذاریم، جواب نمی‌دهد.

3 ساعت پیش

یک کارشناس مسائل یمن اظهار کرد: قطعا یکی از محورهای گفت‌وگوهای تهران و ریاض موضوع یمن و تلاش برای پایان بحران در این کشور است.

3 ساعت پیش

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی از اجرای بسته حمایتی جدید برای توسعه صادرات شرکت‌های دانش‌بنیان در این صندوق خبر داد و گفت: این بسته جدید حمایتی دربردارنده ۳ نوع تسهیلات است.

4 ساعت پیش

دلیل فریادهای نیمکت نشینان استقلال بر سر مدافعان این تیم پس از گلزنی پرسپولیس مشخص شد.

4 ساعت پیش

شکست مقابل پرسپولیس باعث شد تا استقلال پس از بالغ بر یک سال و نیم در دربی پایتخت ناکام شود

4 ساعت پیش

گل محمدی بالاخره طعم پیروزی در دربی را چشید.

4 ساعت پیش

بیشتر...