۵۰۰ خانوار مهابادی متقاضی زمین در طرح جوانی جمعیت شدند all tv logo

۵۰۰ خانوار مهابادی متقاضی زمین در طرح جوانی جمعیت شدند
مهابادمهاباد

ایرج قادری رئیس ادارهراه و شهرسازی مهابادگفت: هم اکنون مقدمات واگذاری ۲۰ پلاک زمین رایگان برای ۴۰ خانوار در دست انجام است و تا هفته های آینده بحث مراحل اداری و قرارداد آنها نهایی خواهد شد.

او ادامه داد: باتوجه به تعهدات دولت در راستای طرح جوانی جمعیت تلاش می کنیم تا پایان سال برای ۱۰۰ خانوار متقاضی واجد شرایط زمین رایگان اهدا شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد اضافه کرد: باتوجه به محدودیت واگذاری زمین در این شهرستانزمین های طرح جوانی جمعیتدر قالب الحاق به محدوده ۲۰۰ هکتاری شهر تامین خواهد شد.

قادری بیان کرد: یکی از شرایط مشمول قانون حمایت از خانواده و جمعیت این است که فرزند سوم و یا بعد آن، متولد آبان ماه سال ۱۴۰۰ به بعد باشد.

وی افزود: در قالب طرح جوانی جمعیت یک قطعه زمین یا واحد مسکونی حداکثر به میزان ۲۰۰ مترمربع منطبق با ضوابط حد نصاب تفکیک بر اساس طرح‌های هادی روستایی و شهری یا طرح‌های جامع و تفصیلی شهری مصوب برای ساکنان در روستاها یا شهرهای کمتر از ۵۰۰ هزار نفر پس از تولد فرزند سوم و بیشتر، در همان محل بر اساس هزینه آماده‌سازی فقط برای یک بار به صورت فروش اقساطی با دو سال تنفس و هشت سال اقساط اعطا و سند مالکیت، پس از پرداخت آخرین قسط، ظرف حداکثر یک ماه، به مالکان تحویل می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانمهابادمهاباد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پروانه معصومی صبح امروز ۸ آذر ماه، با حضور برخی هنرمندان، خانواده و نزدیکان این هنرمند در محله فرحزاد تشییع و در امامزاده ابوطالب تهران به خاک سپرده شد.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو ، مشاهده می نمایید که هواپیماهای بادی چگونه پرواز می کنند و روی سطح آب فرود می آیند .

نیم ساعت پیش

ایلنا نوشت: محمد دهقان گفت: اسناد مربوط به جنایات منافقین در ۱۰۰ پرونده به قوه قضاییه داده شده است .

یک ربع پیش

مهر نوشت: سرلشکر سلامی با صدور پیامی درگذشت پدر سردار حسنی آهنگر را تسلیت گفت.

یک ربع پیش

تصاویری از مهمانان امروز آیت الله خامنه ای در حسینیه امام خمینی را مشاهده می کنید. صبح امروز تعدادی از بسیجیان سراسر کشور با مقام معظم رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.

نیم ساعت پیش

شهاب الدین حائری نوشت: در خصوص شکایت دفتر نشر آثار امام، واقع امر این است که آقای ابراهیم انصاری لاری نقل خاطره‌ای نمود در خصوص آقای دعایی و مسائلی که به آغاز جنگ انجامید. طبعا آنچه بوده بحث آغازگر جنگ بودن ما نبوده بلکه بحث بی‌تجربگی‌هایی بوده که چه بسا اگر نمی‌شد تاریخ جور دیگری رقم می‌خورد و البته شاید هم تأثیری نداشت.

نیم ساعت پیش

در اواخر پائیز و زمستان که هوای سرد حاکم می‌شود، مجموعه‌ای از مواد اولیه غذایی وجود دارد که هم راحتی و هم طعم و هم گرما را نوید می‌دهند.

11 دقیقه پیش

در این ویدئو یک اینفلوئنسر فنلاندی هندوانه را داخل چرخ گوشت می اندازد و نشان می دهد که چه اتفاق جالبی رخ می دهد.

14 دقیقه پیش

بیشتر...