خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

توقع دیگری از بازیکنان هوادار داشتیم تسنیم


توقع دیگری از بازیکنان هوادار داشتیم

مربی تیم هوادار، گفت: توقعی که از تیم خود داشتیم این بود که بازی را ببرد، چراکه برای برد این بازی آمده بودیم.

- اخبار استانها -

به‌گزارشخبرگزاری تسنیماز اراک، حمید عبدالهی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری پس از بازی مقابل آلومینیوم اراک، اظهار داشت: تیم هوادار تهران بلافاصله بعد از بازی با تیم آلومینیوم اراک باید برای بازی دیگری به اهواز سفر کند و گلایه‌ای که از دوستان سازمان لیگ داریم این است که عدالت را رعایت نکردند و دو بازی عقب افتاده را امروز و نوزدهم پیش‌بینی کردند و تیم ما زمانی برای ریکاوری ندارد و فکر می‌کنم که سازمان لیگ می‌توانست عدالت را برقرار کند و تیم ما هم یک روز دیرتر برای بازی با تیم اهواز آماده می‌شد.

وی با اشاره به بازی تیم آلومینیوم اراک در مقابل هوادار تهران، افزود: اطلاع داشتیم که تیم آلومینیوم اراک یک تیم بسیار خوب و منسجم با مربی و کادر فنی خوب است و شناخت خوبی درباره این تیم داشتیم، در تمام جلساتی که بعد از بازی استقلال داشتیم و آنجا هم مستحق پیروزی بودیم، بنابراین در بازی مقابل تیم آلومینیوم اراک نیز به دنبال این بودیم که بازی با آلومینیوم را ببریم و برای سه امتیاز این مسابقه آمده بودیم.

مربی تیم هوادار تهران بیان کرد: نیمه نخست مسابقه با تیم آلومینیوم اراک موفق بودیم و فرصت‌های گل ایجاد کردیم و به گل رسیدیم، اما دقیقه 46 بازی فکر می‌کنم چیزی که در ذهن تیم ما بود برهم ریخت و شاید اگر یک هیچ بازی در نیمه نخست تمام می‌شد، شاید شرایط فرق می‌کرد، اما از نظر بنده یک بازی جان‌دار برگزار شد و هر دو تیم زحمت بسیاری کشیدند.

عبدالهی عنوان کرد: توقعی که از تیم خود داشتیم این بود که بازی را ببرد، چرا که برای برد این بازی آمده بودیم، اما این موضوع خللی بر عقیده ما بر بازیکنانمان وارد نمی‌کند، چرا که با تمام وجود تلاش کردند، البته هر دو تیم با تمام وجود یک بازی خوب انجام دادند و به هر دو تیم خسته نباشید عرض می‌کنم.

نباید اینقدر در لیگ وقفه وجود داشته باشد

مجتبی حسینی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری پس از بازی مقابل هوادار تهران، اظهار داشت: اکنون بازی مقداری برای تیم آلومینیوم اراک دشوار شد، تیم ما بازی مقابل هوادار تهران را خیلی خوب شروع کرد و سعی داشتیم فوتبال خوبی بازی کنیم و از عقب بازی کنیم، پاس‌های خوبی به هم می‌دادیم، اما مقداری در خلق موقعیت دچار مشکل بودیم و متاسفانه روی غفلت و عدم تمرکز گل بدی خوردیم، اما خوشبختانه توانستیم بازی را برگردانیم و در همان نیمه نخست بازی یک گل قشنگ تیم ما به تیم هوادار تهران زد.

وی افزود: کارهای ترکیبی خوب منجر به یک گل خوب در نیمه نخست بازی شد و نیمه دوم تیم ما همه سعی و تلاش خود را انجام داد، اما تیم هوادر تهران هم تیم قابل احترامی است و دفاع خوبی داشتند و آمده بودند با یک دفاع و پرس خوب و ضد حمله قوی تیم ما را غافل‌گیر کنند، یک بار هم توانستند، بچه‌های تیم ما تلاش بسیاری کردند تا نخستین بازی در ابتدای سال جدید را با برد تمام کنند که متاسفانه نشد. امیدواریم بتوانیم با یک عملکرد خوب در مقابل بازی‌های سختی که در پیش داریم سربلند خارج شویم.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک در مورد زمان‌بندی بازی‌ها عنوان کرد: در بازی‌های لیگ نباید این قدر وقفه وجود داشته باشد، اما به جهت تعطیلات سال جدید و عید هر ساله این موضوع وجود دارد، ولی این برای بار ششم یا هفتم بود که بالای دو هفته و بیست روز بین بازی‌ها وقفه افتاد و این کار را برای تیم‌ها سخت می‌کند.

حسینی بیان کرد: من فکر می‌کنم در بازی نخست سال جدید بچه‌ها تیم ما خیلی تلاش کردند که بتوانند سه امتیاز این بازی را دریافت کنند، اما تیمی که معمولا گل بد بخورد تنبیه می‌شود، اما باز خوشبختانه توانستیم بازی را برگردانیم، اگر مقداری در نیمه دوم تمرکز بیشتری بر بازی داشتیم به طور حتم می‌توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم، این در حالی است که تیم هوادار تهران هم تیم خوبی بود و خیلی خوب دفاع کردند و جنگیدند و این تیم هم برای برد در مقابل تیم ما آمده بود.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جنبش مقاومت اسلامی حماس کشف گورهای دسته جمعی در بیمارستان شفا در غزه را نشانگر ارتکاب جنایات جنگی و ضدبشری در حق فلسطینیان بدست اشغالگران اسرائیلی خواند.

نیم ساعت پیش

دهمین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران که اولین حراج امسال بود با تخصیص ۴۶۷۵ ربع سکه، ۱۰۱۶ نیم سکه و ۱۵۲۷ تمام سکه به پایان رسید.

نیم ساعت پیش

آیت الله مکارم شیرازی درباره عملیات وعده صادق پیامی صادر کرد.

نیم ساعت پیش

یک منبع آگاه در گفتگو با تسنیم خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به رژیم صهیونیستی داده شده است.

نیم ساعت پیش

سردار افشار: آثار شهید آوینی تاثیرگذار بود ولی بعد از آتش‌بس (جنگ عراق و ایران) که دیگر امکان فعالیت نداشت، مانده بود چه کند. ما هم نمی‌دانستیم با صدا و سیما چه کنیم.

نیم ساعت پیش

در گفتگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با حسین ابراهیم طه دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، تحولات اخیر منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

نیم ساعت پیش

دهمین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران با تخصیص 4675 ربع سکه، 1016 نیم سکه و 1527 تمام سکه به پایان رسید.

نیم ساعت پیش

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد در سایه گزارش‌های ادامه تنش با ایران، بورس سقوط و شیکل تضعیف شده است.

نیم ساعت پیش

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی حمله موشکی بامداد یکشنبه ایران به سرزمین‌های اشغالی فلسطین را فقط بخشی از توانمندی نظامی جمهوری اسلامی دانست.

نیم ساعت پیش

بیشتر...