شوک مهاجم سرخ ها به پرسپولیس خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مهاجم شش گله پرسپولیس که در نیم فصل اول و در اوج مشکلات این تیم توانست بار بزرگ خط حمله سرخ‌پوشان را به دوش بکشد، برای نیم فصل دوم احتمالا برنامه جدیدی را دنبال کند.

زاهدی که پیش از این پیشنهادی از اروپا را به دلیل شرایط مالی آن رد کرده بود، اکنون با پیشنهاد جدیدی مواجه شده که احتمالا او را راهی لیگ ژاپن کند.

مهاجم سرخ‌ها این موضوع را به باشگاه نیز منتقل کرده و با توجه به اینکه از این انتقال پرسپولیس نیز سهم خواهد برد، مشکلی بابت صدور رضایت‌نامه پیش روی او نخواهد بود.
مهم‌ترین مانع اما در حال حاضر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس است. اتفاقی که باعث شده تا این تیم نتواند از خریدهای جدید خود در بازی مقابل آلومینیوم سود ببرد. مسئله‌ای که باعث شد تا شهاب زاهدی نیز مراحل مذاکره با باشگاه پرسپولیس برای صدور رضایت‌نامه و جدایی‌اش را با درک این شرایط متوقف کرده و به بعد از این بازی موکول کند.

زاهدی احتمالا بعد از بازی با آلومینیوم اراک از جمع سرخ‌پوشان جدا شود. جدایی این بازیکن البته از جهاتی با توجه به فلسفه نقل و انتقالاتی این باشگاه به سود سرخ‌پوشان خواهد بود. ضمن اینکه پرسپولیس با صدور رضایت‌نامه به مبلغ مدنظر خود دست خواهد یافت، سهمیه بزرگسالان و البته یک بازیکن خارجی‌اش نیز خالی خواهد شد تا به راحتی بتواند قرارداد نفرات جدید خود را نیز ثبت کند.

با این حال در صورت جدایی زاهدی این تیم در شرایط کنونی تنها نبیل باهویی، عیسی آل‌کثیر و ابوالفضل بابایی را به عنوان مهاجم در اختیار دارد و باید دید وعده باشگاه برای تلاش در خصوص جذب مهاجم خارجی جدید نیز به نتیجه خواهد رسید یا خیر.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با وجود نبود امکان رفع حوادث طی 48 ساعت ابتدایی وقوع سیل، تاکنون شبکه آب 200 روستا وارد مدار بهره‌برداری شده است.

یک ربع پیش

بوکسور وزن ۸۰ کیلوگرم ایران، در گام نخست مسابقات جهانی انتخابی المپیک، حریف هندی را ناک‌اوت کرد.

نیم ساعت پیش

محمد بن سلیم، رئیس اماراتی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) به دلیل دخالت احتمالی در نتایج مسابقات گرندپری فرمول یک تحت بازجویی قرار گرفت.

یک ربع پیش

روایت و آمار محرومیت زدایی از روستا‌ها در گام اول انقلاب اسلامی را ببینید.

یک ربع پیش

درخبر زیر به جزییاتی مهم درباره تعطیلی مدارس استان تهران برای فردا چهارشنبه 16 اسفند 1402 به علت برودت هوا یا آلودگی خواهیم پرداخت.

یک ربع پیش

رئیس گروه احیا و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از اصلاح و تعدیل بیش از 3130 پروانه بهره‌برداری چاه‌های مجاز کشاورزی در سال جاری خبر داد.

یک ربع پیش

رئیس سازمان اورژانس استان تهران با اشاره به مصدوم شدن 15 نفر در حوادث مرتبط با چهارشنبه‌سوری در استان تهران از ابتدای اسفندماه گفت: یک نفر از مصدومان جان خود را از دست داده است.

یک ربع پیش

هفته گذشته سه مرحله بارش شهرستان‌های منطقه بلوچستان در جنوب استان سیستان و بلوچستان را فرا گرفت که حجم زیاد این بارندگی‌ها موجب جاری‌شدن سیلاب شد و حالا هنوز سیلاب قبلی فروکش نکرده که هواشناسی اعلام کرده موج جدید بارش در راه است.

یک ربع پیش

وزیر دفاع کانادا اعلام کرد این کشور در صورت بروز شرایط خاص، مستشاران نظامی غیرجنگی به اوکراین اعزام خوهد کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...