خبرگزاری رضوی |
5 روز پیش

دولت برای جبران خسارت سیل زدگان کمک های بلاعوض تسهیلات پیش بینی کرده است رضوی

وزیر کشور:
دولت برای جبران خسارت سیل‌زدگان کمک‌های بلاعوض و تسهیلات پیش‌بینی کرده است
به گزارشخبرگزاری رضوی، احمد وحیدی ۱۵ مردادماه در بدو ورود به شهرکرد در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سفر به استان‌های سیل‌زده کشور در دستور کار قرار داشت، اظهار کرد: در استان‌هایی مانند یزد، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد حضور پیدا کردیم، اکنون نیز برای بررسی وضعیت سیل‌زدگان به این استان سفر کردیم.

وزیر کشور افزود: از لحظات اولیه وقوع سیل در چهارمحال و بختیاری مسئولان زحمات بسیاری در مدیریت بحران کشیدند و موجب شد تا در این استان خسارت جانی نداشته باشیم.
وی با تاکید بر اینکه خسارات مالی وارد شده بر اثر وقوع سیلاب در چهارمحال و بختیاری باید پس از ارزیابی جمع‌بندی شود، گفت: باید برای جبران خسارات کمک کنیم.

وحیدی توضیح داد: دولت حتما برای جبران خسارت سیل‌زدگان کمک‌های بلاعوض و تسهیلات پیش‌بینی کرده است که پس از ارزیابی خسارت در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.
گفتنی است؛ احمد وحیدی- وزیر کشور برای بازدید از مناطق سیل‌زده چهارمحال و بختیاری به این استان سفر کرده است، شرکت در جلسه مدیریت بحران استان نیز از دیگر برنامه‌های وزیر دظر سفر یکروزه به استان خواهد بود.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر جهاد کشاورزی خبر داد، در سال گذشته به واسطه اقدامات صورت گرفته 4.5 میلیون تن انواع محصولات سبزی و صیفی صادر شده که این موضوع ارزآوری 1.3 میلیارد دلاری را نیز به دنبال داشته است.

6 ساعت پیش

سخنگوی دولت گفت: ساخت سه نسخه دیگر از ماهواره خیام با مشارکت دانشمندان ایرانی در دستور کار دولت قرار دارد.

5 ساعت پیش

آبی‌پوشان پایتخت با فهرستی تهاجمی مهیای حضور در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران هستند و همچنان امکان جذب بازیکن برای آن‌ها وجود دارد.

6 ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی(ره) گفت: قاتل فراری که در حمله مسلحانه به علت اختلاف با مالک ساختمان، پدر و کودک همسایه را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

6 ساعت پیش

سعید صادقی و مهدی ترابی می‌توانند در افتتاحیه لیگ برای پرسپولیس جور خط حمله این تیم را بکشند.

7 ساعت پیش

احمد گوهری پیش از آغاز لیگ قرارداد جدیدی با پرسپولیس امضا کرد.

7 ساعت پیش

یحیی گل محمدی برای بازی مقابل ذوب آهن هنوز زوج خط دفاعی تیمش را انتخاب نکرده است.

7 ساعت پیش

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: طرح های فرهنگی در سواحل استان بوشهر برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب از مهرماه با همکاری نهادها و ادارات مختلف اجرا می شود.

6 ساعت پیش

فرانکی دی‌یونگ، ستاره هلندی و ۲۵ ساله احتمالا به‌زودی علیه باشگاه بارسلونا اقدام قانونی می‌کند.

7 ساعت پیش

بیشتر...