خبرآنلاین |
2 ماه پیش

شوخی های زشت مشتری در مغازه جگرکی، به قیمت جانش تمام شد خبرآنلاین

شوخی های زشت  مشتری در مغازه جگرکی، به قیمت جانش تمام شد

ایران نوشت: ساعت یک و نیم بامداد 9 آذر، مأموران کلانتری 169 مشیریه در تماس با بازپرس محمدمهدی براعه، از نزاعی مرگبار خبر دادند.

ساعت یک و نیم بامداد 9 آذر، مأموران کلانتری 169 مشیریه در تماس با بازپرس محمدمهدی براعه، از نزاعی مرگبار خبر دادند. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز و در بررسی‌های اولیه مشخص شد پسر 20 ساله‌ای که با ضربه چاقو به ناحیه کمر زخمی شده بود پس از انتقال به بیمارستان، جانش را از دست داده است.
در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت راهی محل شده و در بررسی‌های اولیه مشخص شد مقتول به همراه چهار نفر از دوستانش به مغازه جگرکی رفته بود. اما به خاطر شوخی‌های نامتعارف و به دنبال آن مشاجره لفظی در مقابل مشتریان یکی از کارگران جگرکی به آنها تذکر داده بود که رعایت دیگران را کرده و دست از رفتار نامناسب بردارند اما همین مسأله باعث درگیری و در نهایت قتل پسر 20 ساله توسط کارگر جگرکی شده بود.

متهم پس از این حادثه از محل فرار کرده بود اما روز گذشته با پای خود به اداره پلیس رفت و ضمن اعتراف به قتل تسلیم شد.
به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

23302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی نیمه شعبان را اعلام کرد.

3 ساعت پیش

عضو کمیسیون آموزش دیده‌بان شفافیت و عدالت: «اعتراض داوطلبان به اجرای مصوبه جدید کنکوری درکنار عدم پاسخگویی آموزش و پرورش به اطلاعات خواسته شده درباره دستاوردهای اجرای مصوبه نشان می‌دهد عدالت در حوزه آموزش وضعیت وخیمی پیدا می‌کند، با این شرایط آموزش به‌سمت پولی شدن خواهد رفت و افراد بیشتری جذب مدارس غیرانتفاعی می‌شوند.»

6 ساعت پیش

مدتی پیش شهرداری تهران اعلام کرد قرار است علاوه بر خرید مستقیم اتوبوس از چین، پروژه ساخت مسکن صنعتی در تهران را نیز به چینی ها واگذار کند.

7 ساعت پیش

زمین‌لرزه ۴.۸ ریشتری فین هرمزگان را لرزاند.

2 ساعت پیش

سخنگوی پلیس از ترخیص وسایل نقلیه ای که در چارچوب مقررات پلیسی، توقیف فیزیکی شده‌اند خبر داد.

4 ساعت پیش

کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

5 ساعت پیش

پیست اسکی تاریکدره همدان که در میان رشته کوه های الوند و در ۱۰ کیلومتری جنوب غربی جادهٔ گنج نامه در شهر همدان واقع شده به روی علاقمندان این رشته ورزشی بازگشایی شد.

5 ساعت پیش

ماری کنجکاو اعضای گارد ساحلی ایستگاه هوایی کلیرواتر در فلوریدا را شگفت‌زده کرد. آن مسافر قاچاقی یکی از هلی‌کوپترهای این گارد ساحلی شده بود.

6 ساعت پیش

بیشتر...