خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

پاسخ تند به اظهارات دبیر هیات دو میدانی نصیری: به جای توئیت زدن در هیات حضور داشته باشید ایسنا

پاسخ تند به اظهارات دبیر هیات دو و میدانی / نصیری: به جای توئیت زدن در هیات حضور داشته باشید!

ایسنا/خوزستانمعاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به اظهارات دبیر هیات دو و میدانی استان که مدعی شده درِ ورزشگاه تختی به روی ورزشکاران این هیات بسته شده است، واکنش نشان داد.

ابراهیم نصیری در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: در ابتدای امر قصد پاسخگویی به اظهارات دبیر هیات دو و میدانی را نداشتم، اما به دور از انصاف است که زحمات و تلاش های مدیریت اداره کل ورزش استان در راستای تعمیر و بازسازی ورزشگاه تختی اهواز دیده نشود؛ ورزشگاه تختی اهواز به ویژه زمین چمن شماره یک در حال مرمت و بازسازی است و باتوجه به کار زیربنایی صورت گرفته شده زمین چمن تا دو ماه آینده قابل بهره برداری خواهد بود.

وی ادامه داد: به نظر من دبیر هیات دو و میدانی به جای مصاحبه و توییت زدن بهتر است خودش و رییس محترم هیات حضور مستمر در هیات داشته باشند زیرا اگر حضور مستمر داشته باشند این گونه صحبت نمی شود و متوجه می شوند که محوطه کارگاهی است و هر مکانی که محل کارگاهی شود و در حال بازسازی باشد، طبیعتا  آن مکان محصور شده و ممکن است برخی مواقع نیز درب آن جا بسته باشد. هر چند هر روز دو و میدانی کاران باتوجه به این که پیست متعلق به خودشان است از آن استفاده می کنند.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: نکته قابل تامل این است که هیات دو و میدانی استان حتی یک بار هم از پیست استاندارد ورزشگاه غدیر اهواز بازدید نداشته است تا این پیست را وارد مدار استفاده کند تا وقتی در این شرایط که ورزشگاه تختی در حال بازسازی است بتوانند از دیگر پیست استاندارد موجود در اهواز استفاده کنند. چرا علی رغم این که بارها به هیات دو و میدانی گفته شده است که از پیست غدیر استفاده شود، توجهی نداشته اند؟ اصلا چرا هیات دو و میدانی اهواز را راه اندازی نمی کنند؟

وی ادامه داد: همچنین به نظر من این گونه صحبت کردن شایسته دبیر هیات دو و میدانی نیست و باید عیب کار را نزد خودشان پیدا کنند زیرا عدم حضورشان در هیات باعث رقم خوردن چنین وضعیتی شده است. توصیه من به دوستان مان در هیات دو و میدانی این است به جای مصاحبه و توییت زدن و خطاب قراردادن مدیرکل ورزش استان، حضور مستمر در هیات داشته باشند و هم از پیست دو و میدانی غدیر استفاده کنند و بهتر است کار را مدیریت کنند.

نصیری عنوان کرد: دو سال پیش به هیات دو و میدانی تجیهزات دادیم اما بروید و ببینید که چگونه از تشک ها نگه داری می شود. به شدت از نحوه نگه داری این تجهیزات گله مند هستم. این هیات حتی نتوانسته از این وسایل و تجهیزات نگه داری کند. ضمن این که هیات در مدیریت و اداره پیست تختی اهواز نیز عاجز است و بعد مدیرکل را خطاب قرار می دهند؟

وی افزود: سالن بدنسازی کنار هیات دو و میدانی نیز در اختیار این هیات است اما متاسفانه هیات حتی نتوانسته از آن به درستی نگه داری کند و تبدیل به زباله دانی شده است.

پاسخ تند به اظهارات دبیر هیات دو و میدانی / نصیری: به جای توئیت زدن در هیات حضور داشته باشید!
وضعیت سالن بدنسازی در اختیار هیات دو و میدانی خوزستان

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معضل سگ‌های ولگرد و حمله آنها به انسان‌ها اما معضل تازه‌ای نیست. سالانه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مورد حمله سگ‌ها قرار می‌گیرند و آمارها می‌گویند اغلب این قربانیان کودکان هستند

3 ساعت پیش

هشت سال داشت که برای برداشتن آب از آب‌ بند غرق شد. این حکایت یکی از ده‌ها کودکی است که در اصطبل و گاوداری زندگی می‌کنند. نه آب دارند نه برق. جایی که تا مرکز شهر اصفهان کمتر از ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

3 ساعت پیش

سرمربی تیم پرسپولیس دوباره به سراغ دستیار سابقش رفته تا بلکه بتواند نظر او را برای حضور در پرسپولیس جلب کند.

3 ساعت پیش

منابع لبنانی از ورود سومین نفتکش ایرانی به سواحل سوریه خبر دادند

3 ساعت پیش

فارس نوشت : بالن از جا کنده شد. طناب‌ها را رها کردند. فریاد مردم در میدان مشق پیچید. هرکسی چیزی می‌گفت. عده‌ای بنای کف و سوت‌ زدن را پیش گرفتند و عده‌ای دیگر هاج و واج مانده، از خدا طلب بخشش می‌کردند ...

4 ساعت پیش

دولت رئیسی در حالی کشور را ظرف 8 ماه بدون استقراض اداره کرد که کسری بودجه در دولت روحانی، 8 برابر شد.

3 ساعت پیش

ایرنا نوشت : جان‌نثاری روز یکشنبه در اولین شورای اقامه نماز استان در استانداری اصفهان گفت : آموزش‌وپرورش علاوه بر برپایی نماز باید اصل نماز را در جامعه ترویج دهد به صورتی که دانش‌آموزان پس از آشنایی با نماز، خانواده‌های خود را بر برپایی این فریضه واجب الهی آشنا سازند.

3 ساعت پیش

دکتر سیدمحمد مرندی، مشاور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در بخشی از یک مصاحبه با جماران پیرامون مذاکرات هسته‌ای دوحه اطلاعات جالبی را مطرح کرده است. 

3 ساعت پیش

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از آتش گرفتن یک دستگاه سواری بنز در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

3 ساعت پیش

بیشتر...