کشف محموله ۳۸۸ هزار عددی مواد محترقه خارجی در محدوده بازار all tv logo

کشف محموله ۳۸۸ هزار عددی مواد محترقه خارجی در محدوده بازار
اجتماعیحوادث و انتظامی

سرهنگ سعید راستی رئیس سازمان عملیات پلیس تهران از کشف محموله ۳۸۸۰۰۰ عددی مواد محترقه خارجی در عملیات صبح روز جاری در محدوده بازار تهران خبر داد.

وی گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی عوامل مرکز عملیات پاوا با کمک مجموعه مرکز فنی به منظور شناسایی قاچاقچیان به بازار تهران و انبار‌های محدوده میدان قیام در ۴ عملیات همزمان ۵ قاچاقچی مواد محترقه دستگیر شدند و ۴ دستگاه خودرو مملوء از مواد محترقه خارجی مختلف به تعداد ۳۸۸۰۰۰ عدد توقیف شد.

سرهنگ راستی با اشاره به دستگیری سرنشینان، بیان کرد: اموال کشف شده و خودرو‌های متهمان نیز جهت سیر مراحل قانونی تحویل پلیس امنیت اقتصادی فاتب شد.

باشگاه خبرنگاران جواناجتماعیحوادث و انتظامی#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

صندوق‌های رأی در شهرهای مختلف کشور هر لحظه شاهد سیل مردمی است که می‌خواهند سرنوشت چهارسال آینده کشور را رقم بزنند.

یک ربع پیش

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۸۴ درصد ارتباط دستگاه‌های احراز هویت از طریق APN است.

یک ربع پیش

رییس هیات بازرسی انتخابات استان یزد گفت: انتخابات در استان یزد با کمترین آسیب و اشکال در حال برگزاری است و تاکنون تخلف چالش برانگیزی گزارش نشده است.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: ۳۵ تا ۴۵ سال بیشترین سن مشارکت در انتخابات در این استان تاکنون بوده است.

یک ربع پیش

فرماندار ویژه خرمشهر گفت: رأی به رأی هر شهروند امانت است و ما موظف هستیم از تمامی آراء مردم به نحو احسن مراقبت و صیانت کنیم.

نیم ساعت پیش

فرماندار شهرستان شهریار گفت: امروز روزی است که باید به اتحاد، همبستگی، انسجام و اقتدار ملی را نشان داده‌ایم، دنیا خواهد فهمید که آن همه هزینه تبلیغاتی که برای کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات کرده‌اند، بیهوده بود.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت مشهد گفت: ریشه این نظام مردم هستند و حلال همه مشکلات کشور، حضور، اراده و تصمیم مردمی است.

یک ربع پیش

امسال انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان قم به صورت تمام الکترونیکی در حال برگزاری است.

12 دقیقه پیش

نشست نقدوبررسی نمایش «روزی روزگاری سمنگان» با حضور منتقدان، نویسنده، کارگردان و اعضای این گروه نمایشی در تالار مشاهیر تئاتر شهر برگزار شد.

یک ربع پیش

بیشتر...