ورزش سه‌ |
2 سال پیش

آنالیز گل خاطره انگیز طارمی به پورتو عکس

تغییر سیستم و ۶۳ ثانیه پاس پیاپی؛

آنالیز گل خاطره‌انگیز طارمی به پورتو(عکس)

شبکه GOLACO TV پرتغال تحلیلی جالب از گل ستاره ایرانی ریو آوه مقابل پورتو داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، آخرین مسابقه‌ای که ریو آوه قبل از تعطیلی مسابقات لیگ برتر پرتغال بخاطر شیوع ویروس کرونا انجام داد، مقابل پورتو مدعی قهرمانی بود که در این بازی حساس مهدی طارمی موفق شد با نمایشی فوق‌العاده، گل زیبا و ارزشمندی را روی یک کار تیمی به ثمر رساند.

در این بازی که با تساوی یک بر یک به اتمام رسید، ریو آوه با یک گل از پورتو عقب بود، اما در دقیقه ۳۲ و حرکتی که به مهدی طارمی ختم شد، گل یک امتیازی این تمی را به همراه داشت و ستاره ایرانی را به گل هشتم خود در این فصل رساند.

شبکه GOLACO TV پرتغال در تحلیل گل طارمی، عنوان کرده که بازیکنان ریو آوه به مدت ۶۳ ثانیه و به صورت ممتد و سریع، از عقب زمین پاس‌های پیاپی‌ای به یکدیگر دادند و حتی در میانه زمین چینش خود را به ۵-۲-۳ نیز تغییر دادند تا لایه‌های دفاعی پورتو را باز کرده و به گل برسند.

بازیکنان ریو آوه بعد از این کار تیمی طولانی، توپ را به مهدی طارمی رساندند که ملی پوش ایرانی نیز بعد از حرکتِ رو به عقب و یک- دو با دیوگو فیگویراش، در موقعیت خوبی قرار گرفت و با یک شوت زمینی فنی و بدون نقص دروازه پورتو را باز کرد تا تیمش را به یک امتیاز برساند.

طارمی که در این فصل ۸ گل به ثمر رسانده، یک پاس گل داده و موفق به گرفتن ۶ پنالتی در لیگ برتر پرتغال شده، توجه زیادی از هواداران و رسانه‌های این کشور را به خود جلب کرده که تحلیل گل او به پورتو، یکی از این موارد بود.#‌اخبار_فوتبالی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...