امدادگران هلال احمر ۷۹ هزار خدمت به مسافران نوروزی ارائه دادند all tv logo

امدادگران هلال احمر ۷۹ هزار خدمت به مسافران نوروزی ارائه دادند
کهگیلویه و بویراحمدیاسوج

کاظم فلاحی دوست مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تعطیلات نوروزی جوانان عضو جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد با انجام هزار و ۲۴۲ تست فشارخون، توزیع یکهزار و ۵۰۷ بسته افطاری، سه هزار و ۲۵۷ امداد و نجات حادثه دیدگان و هفت هزار و ۱۲۰ آموزش مهارت‌های ایمنیبرای رفاه مسافران نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد تلاش کردند.

وی بیان کرد:انجام ۱۱ هزار و ۱۵۱ خدمت در فضا‌های دوستدار کودک، هزار و ۴۸۳ مورد اطلاع رسانی درباره نقاط حادثه خیز،۹ هزار و ۸۵ خدمت در خیمه‌های نماز از دیگر خدمات ارائه شده به مسافران در طرح نوروزی در حوزه معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان بوده است.

فلاحی دوست خاطرنشان کرد:بیست و چهارمین طرح نوروزی سازمان جوانان با شعار جوانان هلال سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی و با هدف ارتقای فرهنگ ایمنی وسلامت مسافران به ویژه مراقبت از کودکان، افزایش روحیه امید ونشاط اجتماعی وترویج سفری سالم با استقرار فضای دوستدار کودک در مناطق گردشگری، تفریحی و محل اجتماع مسافران انجام شد.

وی ابراز کرد: این خدمات در پنج پست ثابت و پست سیار در شهرستان‌های مختلف استان به ویژه در بویراحمد؛ گچساران؛ کهگیلویه؛ چرام ودنا ارائه شده است.

فلاحی دوست عنوان کرد: ۶۵۸ نفر از جوانان داوطلب عضو جمعیت هلال احمر استان در طرح نوروزی معاونت جوانان این جمعیت مشارکت کردند.

باشگاه خبرنگاران جوانکهگیلویه و بویراحمدیاسوج#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام جمعه اردبیل گفت: تعدادی از مجموعه های تولیدی به بهانه بالا رفتن دستمزدها و حقوق کارگران، قیمت‌ها را خیلی بالاتر از معمول افزایش داده‌اند که ضرورت دارد دستگاه‌های نظارتی دخالت کنند.

نیم ساعت پیش

قیمت نفت پس از افزایش چشمگیری که در ابتدای معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانی های بازار نسبت به تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و متاثر شدن عرضه پیدا کرده بود، کاهش یافت.

نیم ساعت پیش

امام جمعه اصفهان اذعان داشت: مقاومت و نابودی هیمنه رژیم صهیونیستی نشانه پیروزی اسلام و جبهه مقاومت است و با برجا گذاشتن خسارت‌های جبران‌ناپذیر دشمن را درهم شکست.

یک ربع پیش

مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه بارشی جدیدی از عصر امروز، ۳۱ فروردین به استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

استقلال ۳ سال قبل در فروردین سال ۱۴۰۰ با نتایج خوب خود هوادارانش را امیدوار کرده بود.

نیم ساعت پیش

کارشناس اداره کل آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در رابطه با مصرف کرم ضد آفتاب برای خانم‌های باردار و کودکان گفت: برای این گروه توصیه می‌شود، از ضدآفتاب های فیزیکی یا مینرال استفاده کنند که دارای فیلترهای فیزیکی زینک اکساید یا تیتانیوم دی اکساید هستند.

6 دقیقه پیش

حمله شب گذشته صهیونیست ها و تقابل پدافند هوایی کشورمان با آن موجب ناراحتی مزدوران اینترنشنال شده است.

یک ربع پیش

سیل مهیب دوبی باعث شده برخی جوانان ساکن این شهر رو به جت اسکی سواری در خیابان‌ها بیاورند.

نیم ساعت پیش

وزیر امنیت داخلی اسرائیل :حمله و پاسخ اسرائیل به ایران، مسخره بود .

12 دقیقه پیش

بیشتر...