واژگونی کامیون در محور گناوه دیلم یک مصدوم داشت all tv logo

واژگونی کامیون در محور گناوه- دیلم یک مصدوم داشت
بوشهربوشهر

سیف الله غلامی گفت: صبح روز یکشنبه مورخ ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۵۲ دقیقه با دریافت گزارش حادثه‌ای از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات (EOC) مبنی بر واژگونی یک دستگاه کامیون حامل سوخت درکیلومتر ۳۵ محور گناوه-دیلم حوالی شهر امام حسن دریافت شد.

سیف الله غلامی افزود: بلافاصله نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده‌ای بینک با استفاده از خودروی آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و در این حادثه که آتش‌نشانی شرکت نفت فلات قاره شهر امام حسن و عوامل اورژانس ۱۱۵، نیز حضور داشتند نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده‌ای بینک ضمن کنترل ترافیک، تثبیت صحنه حادثه و سایر اقدامات ایمنی با عوامل اورژانس و آتش‌نشانی همکاری کردند.

غلامی اضافه کرد: این حادثه یک مصدوم داشت که توسط آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شد.

باشگاه خبرنگاران جوانبوشهربوشهر#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وقوع دوباره سیل در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

شاهدان دروغگو یا دلالان کذاب، افرادی هستند که مقابل مجتمع‌های قضایی برای شهادت دروغ در محاکم در ازای دریافت پول حاضر می‌شوند؛ موضوعی که در قانون جرم‌انگاری شده و قوه قضاییه درصدد است با رصد هوشمند این پدیده مذموم از وقوع و تکرار آن جلوگیری کند.

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از حمله اشتباهی نظامیان این رژیم به محل اختفای یک گروه دیگر از صهیونیست‌ها خبر داد.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

بیشتر...