ممنوعیت اشتغال اتباع غیر مجاز در قزوین all tv logo

ممنوعیت اشتغال اتباع غیر مجاز در قزوین
افغانستانافغانستان

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین استانداری قزوین بر استفاده کارفرمایان از اتباع مجاز دارای کارت کار تاکید کرد.

خسرو طریقی، اظهار کرد: در استان قزوین فقط اتباع و مهاجرین مجاز به سکونت در بخش مرکزی قزوین و کوهین بوده که اصطلاحا منطقه سبز برای حضور اتباع است.

وی افزود: اتباع فقط در مناطق مجاز می‌توانند مباحث مربوط به تحصیل، اشتغال و اسکان خود را با هماهنگی اداره کل اتباع و مهاجرین، آموزش و پرورش و اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی دنبال کرده و تردد داشته باشند.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین استانداری قزوین عنوان کرد: یکی از مباحث جدی که در استان دنبال می‌شود این است که کارفرمایان باید از اتباع مجاز دارای کارت کار در حوزه کاری مشخص شده استفاده کنند حتی در مناطق مجاز یا سبز استان هم چنانچه تبعه‌ای فاقد کارت کار باشد کارفرما نمی‌تواند به هیچ عنوان از آنان استفاده کند.

باشگاه خبرنگاران جوانافغانستانافغانستان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاهدان دروغگو یا دلالان کذاب، افرادی هستند که مقابل مجتمع‌های قضایی برای شهادت دروغ در محاکم در ازای دریافت پول حاضر می‌شوند؛ موضوعی که در قانون جرم‌انگاری شده و قوه قضاییه درصدد است با رصد هوشمند این پدیده مذموم از وقوع و تکرار آن جلوگیری کند.

۱ هفته پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وقوع دوباره سیل در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

بیشتر...