خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

بازتاب رقابت نامزدهای انتخابات در ایران در یک رسانه آلمانی ایسنا

بازتاب رقابت نامزدهای انتخابات در ایران در یک رسانه آلمانی

خبرگزاری آلمانی دویچه وله آغاز فرایند رای‌گیری برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را مورد توجه قرار داد.

به گزارش ایسنا، برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری مورد توجه یک رسانه آلمانی قرار گرفت.

خبرگزاری دویچه وله در این باره نوشت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران با ۲۹۰ کرسی، نامزدها امروز در ایران به رقابت می‌پردازند. اعضای جدید مجلس خبرگان ایران نیز انتخاب خواهند شد.

طبق گزارش تلویزیون رسمی ایران که شعب اخذ رای، روز جمعه(امروز)، ساعت ۸ صبح به دستور وزارت کشور در ایران آغاز به کار کردند و فعالیت آن‌ها تا ۱۰ ساعت ادامه خواهد داشت، اگرچه ممکن است مدت اخذ رای تمدید شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری ایران از اولین نفراتی بودند که رای خود را در صندوق انداختند.

حدود ۱۵ هزار نامزد در انتخابات مجلس شورای اسلامی به رقابت می‌پردازند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چهره ملی پوشان اوران ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد آمریکا در المپیک پاریس مشخص شد.

نیم ساعت پیش

با گذشت چند روز از بالاگرفتن تنش‌ها در منطقه، طلا همچنان جایگاه‌ خود را به عنوان پناهگاه امن، حفظ کرده‌است.

1 ساعت پیش

در حالی که غذاهای مختلفی مانند آجیل، ماهی، روغن، گیاهان و ادویه‌ها وجود دارند که می‌توانند به پیری کمک کنند، اما ما می‌خواهیم به طور خاص بر روی میوه‌ها و سبزیجاتی تمرکز کنیم که تحقیقات نشان می‌دهد می‌تواند به کند کردن پیری و بهبود طول عمر کلی شما کمک کند.

2 ساعت پیش

وردلد پرس فوتو اعلام کرد عکس زنی فلسطینی که جسد کفن‌پوش خواهرزاده‌اش را در آغوش کشیده است، به عنوان عکس خبری سال ۲۰۲۴ (World Press Photo) برگزیده شد.

2 ساعت پیش

در پی جنایت صهیونیست ها در یورش به اردوگاه نور شمس در طولکرم و به شهادت رساندن 14 فلسطینی جنبش حماس خواستار اعتصاب عمومی در روز یکشنبه در کرانه باختری شد.

نیم ساعت پیش

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس به صهیونیست ها درباره تجاوز زمینی به رفح هشدار داد و گفت: اگر دشمن تصمیم بگیرد به رفح حمله کند، مردم ما پرچم سفید را بالا نخواهند برد و مقاومت آماده دفاع از خود است.

نیم ساعت پیش

«صنم مطلق‌زاده» دانشمند ایرانی «دانشگاه هلسینکی»، مدل‌های هواشناسی را برای نظارت بر حرکات ماهواره‌های حاضر در مدار زمین به کار می‌گیرد تا جابه‌جا شدن آنها را نشان دهد و بررسی‌های صورت‌گرفته با آنها را اصلاح کند.

1 ساعت پیش

جواد نکونام، سرمربی استقلال برای یک هوادار استوری خاصی منتشر کرد.

1 ساعت پیش

ضروری است پیش پرداخت اولیه نقدی از کارت بانکی مالک قرارداد باشد.جهت هر نوع خودرو، هر شخص (با کد ملی مشخص و شرایط سنی بالای ۱۸ سال) صرفاً می تواند برای یک دستگاه ثبت نام کند.

2 ساعت پیش

بیشتر...